Profile

Cover photo
arash anir
Works at امام زمان
Attends من در دانشگاه صاحب زمان مهدی (عج)
Lived in iran
334 followers|104,914 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

arash anir

Shared publicly  - 
 
Pou پو ! www.pou.me @PouAlien #pou
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
سنای آمریکا تحریم‌های سنگین ایران را تمدید خواهد کرد
سناتورهای آمریکایی در تلاشند تحریم‌های سنگین ایران را بزودی تمدید کنند.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، سنای آمریکا در حال آماده شدن برای دور دوم مبارزه برسر موافقتنامه هسته ای ایران و افزایش فشارها بر این کشور است.

بر این اساس، سناتورهای آمریکایی در حال بررسی تمدید بسته تحریم‌ها ضد ایران هستند که قرار است سال آینده منقضی شود. این قانون تحریم‌ها که به « قانون تحریم‌های ایران » معروف است، شامل مفادی است که برنامه هسته‌ای ایران و نیز موشک‌های بالستیک و بخش انرژی این کشور را هدف قرار خواهد داد.

سناتور "بن کاردین" از اعضای کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پیش از شروع تعطیلات کنگره در مصاحبه با نشریه هیل گفت، فکر می‌کنم کنگره احتمالا سال آینده اقدامی را در این خصوص صورت دهد.

وی افزود، سناتورها گفتند در حال بررسی تمدید قانون تحریم‌های ایران در ماه‌های آتی هستند. سناتور کریس کانز اوایل این ماه در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا گفت بسیاری از اعضای کنگره ازسرگیری فوری قانون تحریم های ایران را درخواست خواهند کرد. 

اما زمان مطرح شدن چنین درخواستی ممکن است با « روز اجرا » موافقتنامه هسته ای ایران همزمان و باعث شود دولت در تلاش برای لغو تحریم ها ضد ایران که قانونگذاران آمریکایی به دنبال تمدید آنها هستند، با شرایطی سختی روبرو خواهد شد.

طرفداران تمدید قانون تحریم‌های ایران می‌گویند این کار برای آنکه دولت‌های آینده آمریکا توانایی داشته باشند در صورت نقض موافقتنامه از سوی این کشور تحریم‌ها را بازگردانند، ضروری است.

آنها می گویند دو آزمایش موشکی تازه ایران تاکیدی بر این نگرانی است که ایران ممکن است سعی در فریبکاری در اجرای موافقتنامه هسته‌ای داشته باشد.

با این حال هرگونه تلاش برای تمدید قانون تحریم‌های ایران احتمالا با مخالفت دولت اوباما روبرو خواهد شد، زیرا این نگرانی وجود دارد که ایران چنین اقدامی را نقض موافقتنامه هسته‌ای به دست آمده با گروه پنج بعلاوه یک تلقی کند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
سید حسن نصر الله: شهید قنطار، یک مکتب بود/ انتقام خون شهید قطعی است
دبیرکل حزب الله با سخنرانی به مناسبت هفتمین روز شهادت "سمیر قنطار"، او را مکتبی برای فداکاری، صبر، مقاومت، طلب علم و امیدواری توصیف کرد.
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از "المیادین"؛ "سید حسن نصرالله" –دبیرکل حزب الله"- با سخنرانی به مناسبت هفمتین روز شهادت "سمیر القنطار" –سردار اسرای لبنان- از جانب رژیم صهیونیستی گفت: "بار دیگر، شهادت "سمیر القنطار" و همراهان او در "جرمانا" را تسلیت می گویم. شهید قنطار به نماد و مکتبی برای مقاومت و مبارزه تبدیل شده است. او از نسلی تعبیر می کند که به فلسطین ایمان آورده است، برای آن مبارزه کرده و در راه آن به شهادت رسیده است."

"سید حسن نصر الله" افزود: "ما به روحیه مسئولانه و مجدانه ای که سمیر القنطار از آن برخوردار بود، نیاز داریم. باید روحیه فداکارای و ایثار را احیا کنیم؛ چرا که آن، اساسی ترین شرط برای آزادی سرزمین های اشغالی به شمار می رود."

دبیرکل حزب الله در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: "افرادی وجود دارند که علی رغم آشنایی با حق مقاومت، آن را انکار می کنند. شهید "قنطار" خود در طلب علم و بالا بردن روحیه اسرا، یک مکتب بود."

"سید حسن نصرالله" افزود: "از مهم ترین ویژگی های شهید قنطار، پایداری، صبر، تحمل، امیدواری و ایثار بود. مسئولیت های غیر نظامی بسیاری به او پیشنهاد شده بود، ولی وی تنها بر مقاومت در قبال اشغالگری نظامی اصرار داشت."


وی در ادامه اضافه کرد: "اسرائیل می خواست طرح مقاومت مردمی سوریه در جولان اشغالی را در نطفه خفه کند و با آن به شیوه ای افراطی مقابله کرد. تهدیدات این رژیم در خصوص مقاومت مردمی در جولان بسیار بالاست. این رژیم، بازگشت جولان به نقشه سیاسی را سرسختانه رد می کند و می خواهد امید را از فلسطینیان و محور مقاومت سلب کند."

دبیرکل حزب الله تأکید کرد: "هرچند کشورهای عربی و رسانه های آن ما را تنها گذاشته اند، ولی ما به امید بخشی و ادامه مقاومت اهتمام می ورزیم. معادله های طبیعی می گویند رژیم اسرائیل به زودی از بین خواهد رفت. پاسخ به ترور شهید قنطار و انتقام خون او، نا گزیر در راه است. صهیونیست ها باید در هر جا که هستند، نگران باشند. ما نمی توانیم در مقابل خون شهدایمان تسامح به خرج دهیم؛ انتقام در راه است.
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
قوی ترین مردجهان دوپینگی از آب در آمد
لوچف محروم شد، بازگشت رکورد رضازاده!

آلکسی لوچف وزنه بردار روسی در خطر از دست دادن مدال طلای فوق سنگین وزنه برداری جهان قرار دارد.
[لوچف محروم شد، بازگشت رکورد رضازاده!]

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون جهانی نمونه اولیه دوپینگ این وزنه بردار روس که رکورد حسین رضا زاده را در مسابقات اخیر وزنه برداری جهان شکسته است مثبت اعلام شده و وی احتمالا با محرومیتی طولانی دست و پنجه نرم خواهد کرد.

خبرگزاری خبر آنلاین که این خبر را منتشر کرده ، در توضیح نوشته است :این قهرمان روس در بازی های جهانی هیوستون دست به کار بزرگی زد و در حرکت یک ضرب وزنه 210 کیلوگرمی را بالای سر برد. این اما تنها وزنه بزرگی نبود که لوچف زد. او در دو ضرب فوق العاده بود و توانست وزنه 265 کیلو گرمی را بالای سر برد و توانست رکورد دنیا را بشکند. او بعد از سال 2006 که حسین رضازاده توانسته بود وزنه 264 کیلوگرم را بالای سر ببرد ، سنگین ترین وزنه ای را که یک ورزشکار بالای سر می برد را توانست مهار کند و هم رکورد دو ضرب و هم مجموع را که پیش از این در اختیار رضازاده بود از آن خود کرد.

با این حال با مثبت اعلام شدن نمونه اولیه رضازاده کماکان قویترین وزنه بردار و صاحب رکورد باقی می ماند .

همه دوپینگی های این دوره از رقابت های جهانی:‏

‏- داداش داباش بایلی (105 کیلوگرم، آذربایجان، نهم)‏

‏- انتقام ظهیرف (94 کیلوگرم، آذربایجان، نهم)‏

‏- فیرودین گلیف (69 کیلوگرم، ششم)‏

‏- ناستاسیا نوویکووا (58 کیلوگرم، بلاروس، چهارم)‏

‏- الکساندر ونسکل (94 کیلوگرم، بلاروس، چهارم)‏

‏- اتیچیا آنانایدو (75+ کیلوگرم، یونان، بیستم)‏

‏- الماس اتشوف (94 کیلوگرم، قزاقستان، دوم)‏

‏- ژاسولان قدیربایف (94 کیلوگرم، قزاقستان، سوم)‏

‏- یرمک امیترای (85 کیلوگرم، قزاقستان، حذف)‏

‏- یوری بولات (85 کیلوگرم، مولداوی، سیزدهم)‏

‏- آرتیوم پیپا (77 کیلوگرم، مولداوی، سیزدهم)‏

‏- هوی اون ریو (69 کیلوگرم، کره شمالی، پنجم)‏

‏- سونگ کوانگ کیم (77 کیلوگرم، کره شمالی، دوم)‏

‏- الکسی لوچف (105+ کیلوگرم، روسیه، اول)‏

‏- الگا افساناسوا (69 کیلوگرم، روسیه، چهارم)‏

‏- الکسی کوسوف (94 کیلوگرم، روسیه، هفتم)‏

‏- الگا زوبووا (75 کیلوگرم، روسیه، سوم)‏


نکته قابل توجه اینکه روسیه با چهار دوپینگی، بیش از سایر تیم ها در این دوره مرتکب تخلف شده و بعد ازاین تیم، قزاقستان، مولداوی، کره شمالی، بلاروس و آذربایجان قرار دارند که هر کدام بیش از یک دوپینگی دارند. این مسئله ممکن است به محرومیت این تیم ها از المپیک منجر شود که می تواند تیم ایران را به کسب مدال های بیشتر در ریودوژانیرو امیدار کند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

arash anir

عمومـی👪  - 
 
العان چه خبر ازش؟
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
لو رفتن تلاش برای قهرمان‌سازی از اردوغان! + فیلم
شبکه های تلویزیونی تصاویری پخش کردند که در آن ادعا شده بود، جوانی که قصد خودکشی داشت، توسط "رجب طیب اردوغان" رییس جمهوری ترکیه نجات یافت.
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه های تلویزیونی تصاویری پخش کردند که در آن ادعا شده بود، جوانی که قصد خودکشی داشت، توسط "رجب طیب اردوغان" رییس جمهوری ترکیه نجات یافت؛ اما طولی نکشید که این موضوع از سوی برخی رسانه ها به دلیل اتفاقی بودن، زمان و مکان حادثه و حضور اردوغان در آن محل با تردید مواجه شد. 

براساس فیلمی که به نظر می رسد از طریق چند دوربین و به شیوه ای حرفه ای تهیه شده و پایگاه خبری دیلی میل آن را منتشر کرد، خودروهای کاروان حامل اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، روی پل بسفر ایستاده بودند.

این منبع افزود: همراهان اردوغان نزد مردی که لبه پل ایستاده و به اصطلاح قصد خودکشی داشت رفتند و تنها در چند ثانیه وی را از قصد خود برای خودکشی منصرف کردند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
ماجرای گروگان گیری جوان ثروتمند ایرانی در ترکیه
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: همکاری‌های پلیس البرز، اینترپل ناجا و پلیس ترکیه منجر به دستگیری گروگانگیران و آزادی گروگان ایرانی در خاک کشور ترکیه شد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر اینکه برادرش توسط چند نفرقاچاقچی به گروگان گرفته و سرنوشت نامعلومی در انتظار وی است، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: بنا به اظهارات شاکی پرونده، فرد ربوده شده قصد عزیمت غیرقانونی به یکی از کشورهای اروپایی از خاک کشور ترکیه را داشت که اطلاعات و سوابق خانوادگی و نیز متمول بودن برادر وی توسط یکی از همراهانش در اختیار یک باند تبهکار بین‌المللی ‌در کشور ترکیه قرار می‌گیرد که همین امر زمینه اخاذی از فرد مهاجر را فراهم می‌کند.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: به محض خروج برادر شاکی از مرز کشور، گروگانگیران با انتقال وی به نقطه نامعلومی در کشور ترکیه و زندانی کردن او ،به صورت اینترنتی با خانواده‌اش تماس گرفته و با ارسال فیلم ویدئویی از شکنجه شدن وی و تحریک احساسات خانواده‌اش، در قبال آزادی برادر شاکی، مبلغ 10 میلیارد ریال از خانواده وی طلب کردند.

کامرانی صالح با اشاره به تشکیل تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس برای رسیدگی این پرونده، بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که بازپرس مربوطه اعلام کرد با توجه به اینکه جرم در کشور ترکیه واقع شده و متهمان هم در ایران حضور ندارند باید این موضوع از طریق هماهنگی با دستگاه قضا و پلیس بین‌الملل در آن کشور پیگیری شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به نگرانی‌های شدید خانواده فرد ربوده شده، کارآگاهان در تعامل چند ساعته با پلیس اینترپل ناجا و تشریح حساسیت موضوع، این پرونده در اختیار پلیس بین‌الملل ناجا قرارگرفت که بلافاصله مذاکرات آنی از طریق این پلیس با ماموران اینترپل کشور ترکیه و نیز هماهنگی‌های لازم جهت رهایی گروگان انجام شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه گفت: خوشبختانه ظرف مدت 72 ساعت پس از وصول شکایت با همکاری پلیس اینترپل ایران و ترکیه، چهار متهم پرونده که دو نفرآنان ایرانی و دو نفر دیگر تبعه کشور افغانستان بودند، دستگیر و فرد ربوده شده در صحت و سلامت کامل آزاد شد. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
1394/10/05
در ایام ولادت حضرت عیسی علیه‌السلام انجام شد:
حضور رهبر انقلاب در منزل خانواده شهدای مسیحی
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/31732/smpf.jpg
رهبر انقلاب همزمان با ایام ولادت حضرت عیسی علیه‌السلام در منزل خانواده‌ی شهدای مسیحی حضور یافتند. ان‌شاءالله روایتی از متن و حاشیه‌های این دیدار فردا (یکشنبه) در پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR منتشر خواهد شد.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
Fijne feestdagen gewenst! #GoogleDoodle
1
Add a comment...

arash anir

Shared publicly  - 
 
آماده باش مدافعان حرم در هوای سرد!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Collections arash is following
Work
Occupation
گرافیک و برنامه نویس
Employment
  • امام زمان
    خدمت به امام زمان‎, 1994 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
iran - تهران
Links
YouTube
Other profiles
Story
Tagline
البیعت الله
Introduction
بخندم به خوبی ها
پشت کنم به بدی ها

Education
  • من در دانشگاه صاحب زمان مهدی (عج)
    کامپیوتر‎, 2008 - present
Basic Information
Gender
Male
arash anir's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Angry Birds - Android Apps on Google Play
market.android.com

Use the unique powers of the Angry Birds to destroy the greedy pigs' defenses! The survival of the Angry Birds is at stake. Dish out revenge

Racing Fever - Android Apps on Google Play
market.android.com

Racing Fever is an addictive game for the fans of arcade racing and driving simulations.THE ULTIMATE MULTIPLAYER RACE Pick your favorite car

HIT – Applications Android sur Google Play
market.android.com

★★★ HIT ★★★ Toutes les sensations d'un Hack'n Slash évolué ! - Plongez au cœur de l'action grâce à un gameplay exaltant qui redéfinit les st

Modern Combat 5: Blackout - Aplicaciones de Android en Google Play
market.android.com

> ""Tan bueno como parece"" - IGN > ""Potencia todo a un nuevo nivel"" - 148Apps > ""Controles precisos, gráficos impresionantes"" - Pocket

Yahoo Extension
chrome.google.com

This extension optimizes your Yahoo browsing experience by setting your new tab page and search provider to Yahoo.

Stormfall
chrome.google.com

Build the largest Army that the Kingdom of Stormfall has ever witnessed!

سیب دانلود - مرجع دانلود نرم افزار، بازی، موبایل، کنسول، فیلم و کلیپ
sibdownload.com

سایت سیب دانلود مرجع دانلود جدیدترین نرم افزارها و بازی های روز دنیا برای پی سی و کنسول های مختلف بازی میباشد. این سایت هر روز با جدید ترین

Sami Yusuf Official Website
www.samiyusufofficial.com

Sami Yusuf Official website Features Latest News, Sami Yusuf Music, Tour Dates, Videos, Exclusive Materials, Merchandise and many more!

روحانی: امسال باید سال رونق اقتصادی کشور باشد/ برنامه‌ریزی دولت برای است...
www.farsnews.com

رئیس جمهوری با اشاره به عزم دولت برای برداشتن گام‌های مثبت در بخش‌های مختلف و ایجاد رونق اقتصادی در کشور، بر تلاش همه مسئولان در راستای پاسخ

در حال بروز رسانی اژه‌ای: پرونده ۱۳ متهم فراری فتنه ۸۸ در مسیر صدور حکم ...
www.farsnews.com

سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده ۱۳ متهم فراری فتنه ۸۸ در مسیر صدور حکم غیابی قرار دارد.

میراث جادوگر به آزمون رسید؟/ پیراهن شماره ۸ تیم ملی بر تن سردار+عکس Brea...
www.farsnews.com

سردار آزمون در اردوی اتریش پیراهن شماره ۸ تیم ملی را بر تن کرد.

Sami Yusuf
plus.google.com

Sami Yusuf Official Google+ Page