Profile

Cover photo
Webdesign Company webex
634 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
طراحی سایت فروشگاهی و دغدغه گرفتن آمار بازدیدکنندگان سایت
هدف تمامی مدیران از طراحی سایت فروشگاهی عرضه کالا به صورت اینترنتی به منظور جلب مشتریان بیشتر است. زمانی که یک فروشگاه در یک منطقه از شهر مستقر است مشتریان آن هم مردم همان منطقه هستند اما زمانی که طراحی سایت فروشگاهی انجام می شودو این فروشگاه به صورت اینترنتی شروع به کار می کند وضعیت تغییر کرده و این بارمشتریان فروشگاه تمام مردم یک کشور و چه بسا جهان می باشند بنابراین به طور طبیعی باید میزان فروش چندین برابر افزایش پیدا کند. در طراحی سایت فروشگاهی یکی از فاکتورهایی که باعث افزایش فروش می شود افزایش تعداد کاربرانی است که به سایت شما مراجعه می کنند و رسیدن به این هدف به فاکتورهایی چون تبلیغات, خدمات پرداخت و ارسال, نوع محصولات و… بستگی دارد. اغلب مدیران بعد از در نظر گرفتن هر یک از این فاکتورهای ذکر شده در طراحی سایت فروشگاهی خود تمایل دارند بدانند چه تعداد بازدید کننده در طول شبانه روز از فروشگاه آنها دیدن کرده است. برای رسیدن به این هدف افزونه های زیادی طراحی شده اند که توانایی شمارش آمار بازدیدکنندگان سایت را دارند. یکی از بهترین افزونه ها جهت شمارش تعداد بازدیدکنندگان سایت WP SlimStat می باشد.

پلاگین WP SlimStat جهت ارایه آمار بازدیدکنندگان در طراحی سایت فروشگاهی

WP SlimStat یکی از پلاگین های پرکاربرد جهت ارایه آمار بازدیدکنندگان سایت می باشد. این پلاگین قادر است آمار بازدیدکنندگان را بر اساس فاکورهای مختلفی دسته بندی و ارایه دهد به طور مثال با استفاده از این پلاگین می توان کاربران را براساس نوع مرورگر مورد استفاده, نوع IP و یا کد کشور مبدا و… دسته بندی کند. با استفاده از این افزونه در طراحی سایت فروشگاهی مدیران سایت قادر خواهند بود نوع اطلاعات مشتریان خود را بدست آورند. البته یکی از قابلیت های ویژه این افزونه قدرت نمایش آن بر روی صفحات موبایل است که این ویژگی می تواند در طراحی سایت فروشگاهی کابرد زیادی داشته باشد.
 ·  Translate
هدف تمامی مدیران از طراحی سایت فروشگاهی عرضه کالا به صورت اینترنتی به منظور جلب مشتریان بیشتر است. زمانی که یک فروشگاه در یک منطقه از شهر مستقر است مشتریان آن هم مردم همان منطقه هستند
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
اهمیت وجود بخش نظرسنجی در طراحی سایت فروشگاهی
یکی از بهترین راه کارها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی ایجاد بخش نظرسنجی در سایت است. در طراحی سایت فروشگاهی نظرات کاربر اهمیت بسیاری در بهبود کیفیت سایت دارد. اگر شما کار فروش را مطابق با سلایق مشتریان خود انجام دهید طبیعتا سریعتر می توانید با نوع درخواست مشتریان خود آشنا شوید و به این ترتیب جذب مشتریانی وفادار را برای خود رقم بزنید. یکی از افزونه های پرکاربرد درایجاد بخش نظر سنجی جهت استفاده در طراحی سایت فروشگاهی افزونه WP-Polls است. شما با استفاده از این افزونه در طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید سوال هایی را که به شما کمک می کند تا نظرات مشتریان خود را بیشتر بدانید و یا اینکه احتمالا در خدمات رسانی شما بهبود ایجاد کند را مطرح کرده و از مشتریان بخواهید تا پاسخ دهند. ایجاد بخش نظر سنجی در طراحی سایت فروشگاهی علاوه بر اینکه به ارتقا سطح فروش شما کمک می کند به دلیل ایجاد حس احترام به سلیقه مشتریان از لحاظ روانی نیزسبب جذب کاربران بیشتر در سایت شما می شود. البته باید در نظر داشته باشید که طراحی سوالات شما از مشتری به صورت استاندارد و کوتاه باشد تا کاربر از پاسخگویی به سوالات لذت ببرد نه اینکه موجب خستگی کاربر شود.

افزونه WP-Polls چه ویژگی هایی را در طراحی سایت فروشگاهی ایجاد می کند؟

شما با نصب افزونه WP-Polls در سایت فروشگاهی خود قادر به مطرح کردن بی نهایت سوال خواهید بود که می توانید هر یک از این سوالات را در قالب نظر سنجی های جداگانه در بخش های مختلف سایت قرار دهید فقط دقت کنید که حجم وسیعی از سوالات را در یک بخش قرار ندهید. علاوه بر این شما با استفاده از افزونه WP-Polls نظر سنجی به صورت تصادفی را نیز می توانید در طراحی سایت فروشگاهی خود ایجاد نمایید و این نظرسنجی ها از طریق مدیریت افزونه در هر قسمتی از سایت که می خواهید مدیریت کنید.
 ·  Translate
یکی از بهترین راه کارها برای موفقیت در طراحی سایت فروشگاهی ایجاد بخش نظرسنجی در سایت است. در طراحی سایت فروشگاهی نظرات کاربر اهمیت بسیاری در بهبود کیفیت
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
اقدامات بعد از طراحی سایت حرفه ای- بازاریابی شبکه های اجتماعی
بعد از طراحی سایت حرفه ای جلب توجه کاربران سایت از طریق شبکه های اجتماعی یکی از اهداف تجاری است که توسط مدیران سایت باید دنبال شود. بازاریابی شبکه ای بعد از طراحی سایت حرفه ای به طور معمول با هدف معرفی برند و یا فروش محصول صورت می گیرد. در این نوع بازاریابی باید سعی کنید کاربر را به سمت سایت خودتان هدایت کنید. بعد از طراحی سایت حرفه ای تلاش برای هدایت کاربران به سمت سایت شما باید از طریق نفوذ در کلام مردم صورت گیرد. در شبکه های اجتماعی در کلام مردم نفوذ کنید و در لابلای این نفوذ سایت خود را معرفی کنید. بازاریابی در شبکه های اجتماعی منجر به تبلیغات دهان به دهان الکترونیک می شود. از مزایای این نوع بازاریابی بعد از طراحی سایت حرفه ای این است که باعث می شود تا ارزش و اعتبار پیام بازاریابی شما بسیار بیشتر از سایر حالات باشد و مشتریان جدیدتر بسیار ساده تر به تبلیغ شما اعتماد می کنند ، چرا که وقتی یکی از آشنایان افراد پیام بازاریابی شما را به اشتراک می گذارد ، فرد پیام تبلیغاتی شما را از طریق یکی از دوستان و آشنایانش دریافت نموده و این به معنی تایید شدن پیام شما توسط یک فرد آشناست.

اهمیت بازاریابی شبکه ای بعد از طراحی سایت حرفه ای

با استفاده از بازاریابی شبکه ای می توان بعد از طراحی سایت حرفه ای با هر پست وبلاگ، عکس یا ویدئو که آگاهانه منتشر شده باشد، به مخاطب بیشتری دسترسی پیدا کنید در واقع بازاریابی شبکه بازدیدکنندگان سایت شما را با کمترین هزینه افزایش میدهد و کمک می کند که مشتری تازه پیدا کنید، بعد از طراحی سایت حرفه ای با استفاده از بازاریابی شبکه ای می توانید فرصت ارتباط با مشتریان خود را افزایش دهید و کاری ماندگارتر در مقایسه با سرویسهای تبلیغاتی گذرا انجام دهید. بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند در کنار سایر تکنیک های بازاریابی اینترنتی مانند ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی ، بازاریابی محتوا ، وب برندینگ ، تبلیغات کلیکی و غیره یکی از گزینه های جذب بازدید کننده به سایت باشد که این می تواند تاثیر مستقیمی بر سئو سایت داشته باشد. از دیگر مزایای کاربران شبکه های اجتماعی این است که این کاربران قابل تحلیل هستند و رفتارشان بلافاصله و بی واسطه در اختیار آنالیزورهای شبکه های اجتماعی قرار میگیرد و این میتوانند به سرعت به بهبود عملکرد بازاریابی کمک کند.
 ·  Translate
عد از طراحی سایت حرفه ای جلب توجه کاربران سایت از طریق شبکه های اجتماعی یکی از اهداف تجاری است که توسط مدیران سایت باید دنبال شود.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
تاثیر تبلیغات بنری بعد از طراحی سایت فروشگاهی
بعد از طراحی سایت فروشگاهی شاید بهتر باشد برای معرفی آن تبلیغات صورت بگیرد. بنرها پراستفاده‌ترین تبلیغات اینترنتی هستند. تبلیغات بنری با وجود حجم كم‏، ابزاری كارآمد برای معرفی سایت های فروشگاهی نوپاست. به کمک این شیوه‌ تبلیغ‏، اسم، نشانه (logo) و تولیدات سایت‌ها با روش‌های متنوعی به نمایش در می‌آید. بعد از طراحی سایت فروشگاهی جهت معرفی سایت طراحی شده, بنرها بسیار کارآمد هستند و در افزایش میانگین كلیك‌ها نقش به‌سزایی دارند. مهمتر از میانگین کلی کلیک ها، بنرها کاربران موثر را افزایش می دهند. با كم‌ترین جزئیات، مشتری را به كلیك ترغیب می‌نمایند. در صورت استفاده از برنامه‌ بازاریابی زنجیره‌ای، بنرها، روشی كلیدی برای دنبال كردن مكانیزم این برنامه‌ها هستند.

بازاریابی زنجیره ای و تاثیر آن در افزایش فروش بعد از طراحی سایت فروشگاهی

روش‌های بازاریابی زنجیره‌ای تاكنون كمك‌های فراوانی به افزایش فروش بعد از طراحی سایت های فروشگاهی نموده‌اند. به‌همین‌خاطر است که حتی با وجود كاهش میانگین كلیك‌ها در چند سال اخیر، هنوز هم شاهد حضور پررنگ بنرها در عرصه تبلیغات اینترنتی هستیم و حتی در سال‌های اخیر و با افزایش کاربران اینترنت، كارایی و نقش بیشتری در بازاریابی الکترونیکی پیدا كرده اند. بعد از طراحی سایت فروشگاهی اگر تبلیغات بنری را با روش بازاریابی مستقیم از طریق پست مقایسه كنیم در می‌یابیم كه باید انتظار ما از تعداد پاسخ‌ها توام با واقع‌بینی باشد. آمارها نشان می‌دهد پاسخ‌های حاصله از بسته‌های پستی ارسال شده بسیار اندك و حتی كمتر از ۰.۵ درصد است. بنابراین، مایه تعجب نخواهد بود اگر میانگین تعداد كلیك‌ها (در هر صد كلیك) در مورد بنرها نیز در همین سطح باشد.

پس از اینكه مشتریان، تبلیغات بنری طراحی سایت فروشگاهی جدیدی را می ‌بینند، چه روی آن كلیك كنند و چه نكنند، این تبلیغ در معروف كردن نام سایت فروشگاهی و با صرف هزینه‌ای اندك نقش به‌سزایی دارد. البته علاوه بر معروف کردن سریع سایت فروشگاهی جدید، بنرها توانایی زنده نگه داشتن نام سایت های فروشگاهی با سابقه و یادآوری مکرر نام آنها را نیز دارند. البته استفاده از ابزارها و روش های سنتی و نوین، به طور همزمان باعث افزایش تاثیر تبلیغاتی می­شود. برای نمونه استفاده سایت فروشگاهی دیجی کالا از تبلیغات تلویزیونی در کنار تبلیغات بنری گسترده، ضمن افزایش آگاهی و ترجیح برند خود، خود را به TOM (برند مسلط ذهن مخاطب در زمینه سایت فروشگاهی) تبدیل نموده است و همین طور میانگین تعداد كلیك‌ها را به نحو چشمگیری افزایش داده است. حجم، فضا و مكان قابلیت‌های ارتباط دوسویه و شیوه‌های بیان گفتاری و شنیداری تبلیغات بنری در صفحات وب رو به افزایش است. امروزه بنرها را حدود ۴ تا ۸ هفته در سایت قرار می‌دهند، اما برای دستیابی به نتیجه بهتر، می‌توان زمان بیشتری به آن اختصاص داد.
 ·  Translate
بعد از طراحی سایت فروشگاهی شاید بهتر باشد برای معرفی آن تبلیغات صورت بگیرد. بنرها پراستفاده‌ترین تبلیغات اینترنتی هستند. تبلیغات بنری با وجود حجم كم‏، ابزاری كارآمد برای معرفی سایت های فروشگاهی نوپاست.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
عوامل موثر در بالا بردن سرعت سایت در طراحی سایت
یکی از عوامل مهم در طراحی سایت موفق سرعت باز شدن سایت می باشد. امروزه مردم بیش از چند ثانیه برای لود شدن یک سایت صبر نمیکنند و اگر یک سایت دیر باز شود از بازدید آن صرف نظر می کنند.در طراحی سایت رعایت برخی از نکات موجب افزایش سرعت باز شدن سایت می شود. حتی موتورهای جستجو نیز سایت هایی را که با سرعت بیشتری باز می شوند را در نتایج بالاتر یقرار می دهند. این امر را گوگل و یاهو در سایت های رسمی خود نیز اعلام کرده اند.

تاثیر مثبت سرعت بالای سایت

در طراحی سایت تلاش برای سرعت بخشیدن به باز شدن سایت چند دلیل عمده صورت می گیرد. یکی از عواملی که در طراحی سایت به آن توجه ویژه می شود بهینه سازی سایت است. به طور معمول افزایش سرعت در باز شدن سایت منجر به افزایش سئو سایت می شود. چراکه طبق استانداردهای جدید موتورهای جستجو فاکتور سرعت به عنوان یکی از فاکتورهای مهم جهت افزایش سئو معرفی شده است. اکثر کاربران زمان برای آنها تهمیت ویژه ای داردو کاربران از اینکه بخواهند وقت خود را صرف انتظار برای باز شدن یک سایت نمایند بیزارند بنابراین یکی از مهمترین مزیت های افزایش سرعت سایت در طراحی سایت رضایت کاربر و امکان مراجعات بعدی به سایت می باشد. علاوه بر این موارد سایت ما در صورت داشتن سرعت بالا نیاز به پهنای باند مصرفی کمی خواهد داشت که این امر منجر به کاهش هزینه های سایت نیز می شود.

تاثیر منفی سرعت پایین سایت در طراحی سایت

همانطور که در طراحی سایت سرعت بالای سایت تاثیر مثبتی بر روند محبوبیت سایت می گذارد سرعت پایین نیز می تواند منجر به کلافه شدن کاربر شود. این کلافگی در کاربر باعث ایجاد حس عدم اعتماد, نارضایتی و ناخورسندی می شود در نتیجه به مرور آمار بازدید از سایت کاهش و تاثیر منفی بر روند محبوبیت سایت می گذارد.
 ·  Translate
یکی از عوامل مهم در طراحی سایت موفق سرعت باز شدن سایت می باشد. امروزه مردم بیش از چند ثانیه برای لود شدن یک سایت صبر نمیکنند و اگر یک سایت دیر باز شود از بازدید آن صرف نظر می کنند.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
چگونه در طراحی سایت حرفه ای گرافیک زیبا ایجاد کنیم؟
ایجاد گرافیک زیبا در طراحی سایت حرفه ای اهمیت ویژه ای دارد به طوری که می توان گفت طراحی سایت بدون در نظر گرفتن جلوه های گرافیکی کاری بیهوده است. جذابیت یک سایت به جلوه های گرافیکی آن بستگی دارد. در طراحی سایت حرفه ای بررسی سایت از دیدگاه کاربر اهمیت ویژه ای دارد. از نگاه اغلب کاربران زیبایی سایت یکی از مهمترین دلایل آنها برای ماندن در آن سایت در سه ثانیه اول بعد از باز کردن یک سایت است. کاربران اغلب بر این باورند که اگرطراحی یک سایت با گرافیک ویژه و خاص صورت گرفته باشد آن سایت یک سایت حرفه ای است و خود به خود پس از مدتی کوتاه با افزایش کاربران و ترافیک سایت مواجه خواهد شد.

در طراحی سایت حرفه ای برای ایجاد گرافیک از چه نرم افزارهایی استفاده کنیم؟

برخی از نرم افزارهایی که در طراحی سایت حرفه ای جهت ایجاد گرافیک مناسب در سایت از آنها استفاده می شود فتوشاپ و کورل دراو می باشد.

فتوشاپ: یکی از قدرتمندترین نرم افزارها جهت انجام کارهای گرافیکی است. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی قادر به ویرایش تصاویر و ایجاد تصاویری با گرافیک حرفه ای و سبک خواهید بود. البته در طراحی سایت حرفه ای گاها از نرم افزار پینت نیز جهت ویرایش تصاویر استفاده می شود. در حقیقت این نرم افزار هم نسخه سبکی از نرم افزار فتوشاپ است.

کورل دراو: یگی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند مورد استفاده در طراحی سایت حرفهای نرم افزار کورل دراو می باشد این نرم افزاربه دلیل داشتن توانائی های گسترده و متنوع مورد استفاده بسیاری از طراحان حرفه ای قرار می گیرد. در طراحی سایت حرفه ای اولین ویژگی که در مورد کورل باید یک طراح بداند این است که اصول کار کورل بر مبنای بردار می باشد. موضوعات در نرم افزار کورل بر اساس خط و نقطه طراحی می شوند. این ویژگی در طراحی سایت حرفه ای سبب می شود که طراح قادر باشد اندازه یک طرح را بدون افت کیفیت زیاد کند.
 ·  Translate
ایجاد گرافیک زیبا در طراحی سایت حرفه ای اهمیت ویژه ای دارد به طوری که می توان گفت طراحی سایت بدون در نظر گرفتن جلوه های گرافیکی کاری بیهوده است.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
اهمیت پرسش و پاسخ در طراحی سایت نفتی
در طراحی سایت نفتی ایجاد بخش پرسش و پاسخ یکی از ضرورت هایی است که می تواند در بهبود ارتباطات بین کاربران سایت و مدیران شرکت نقش موثری را داشته باشد. به طور کلی می توان گفت در طراحی سایت نفتی ایجاد این بخش باعث جذب بیشتر کاربران به سمت این نوع سایت می شود. شما این موقعیت را در نظر بگیرید که کاربر بعد از ورود به سایت نفتی و مطالعه محصولات و خدمات چندین سوال ذهنش را مشغول می کند در این حالت تماس با شرکت و پیدا کردن اشخاص مورد نظر در هربخش که بتوانند پاسخگوی سوالات کاربر باشند امری غیر معقول به نظر می رسد چرا که وقت زیادی از کاربر را خواهد گرفت در اینجاست که ایجاد بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت نفتی اهمیت پیدا می کند. ایجاد این بخش در طراحی سایت ارتباط میان کاربر و شرکت های نفتی و پتروشیمی مورد نظر را بیشتر می کند. در طراحی سایت نفتی وجود بخش پرسش و پاسخ می تواند به عنوان یک پل ارتباطی قوی بین مدیران و کاربران قدیمی و جدید شرکت باشد.

طراحی سایت نفتی و معرفی پلاگین CM Answers

اگر به دنبال ایجاد بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت نفتی خود هستید پلاگین CM Answers گزینه خوبی برای این کار است. این پلاگین امکانات جالب و منحصر به فردی برای ایجاد بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت را دارد. با نصب پلاگین CM Answers در طراحی سایت نفتی خود شما می توانید نوع سوالات پرسیده شده را دسته بندی و مرتب کنید حتی این ترتیب می تواند بر اساس پربازدیدترین و یا جدیدترین و… باشد. علاوه بر این در پلاگین CM Answers کاربران این توانایی را دارند که به بهترین پاسخ و یا مناسبترین سوال امتیاز بدهند که طراحی این بخش در پلاگین CM Answers باعث می شود که بخش پرسش و پاسخ برای کاربران و مدیران سایت جذابتر و کاربردی تر شود.
 ·  Translate
در طراحی سایت نفتی ایجاد بخش پرسش و پاسخ یکی از ضرورت هایی است که می تواند در بهبود ارتباطات بین کاربران سایت و مدیران شرکت نقش موثری را داشته باشد.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
اقدامات بعد از طراحی سایت حرفه ای- تبلیغات کلیکی
تبلیغات کلیکی یکی از بهترین ابزارهای افزایش بازدید بعد از طراحی سایت حرفه ای است. اگر شما نیز به تازگی طراحی سایت حرفه ای متناسب با کسب و کارتان را انجام داده اید حتما متوجه این امر خواهید شد که درصد بسیار کمی از کاربران اینترنتی از سایت شما بازدید می نمایند . این اتفاق کاملا طبیعی بوده و دلیل آن ناشناخته بودن سایت شما نزد کاربران می باشد. تبلیغات کلیکی نام خانواده بزرگی از تبلیغات اینترنتی می باشد که بعد از طراحی سایت حرفه ای اغلب مدیران جهت تبلیغات به آن روی می آورند و همانطور که از نام آن پیداست در این نوع تبلیغات به ازای هر کلیک پولی پرداخت می شود. بعد از طراحی سایت حرفه ای انجام تبلیغات کلیدی به این صورت است که شما با یک سایت تبلیغاتی قرار داد می بندید و مبلغی مشخص را به ازای تعداد کلیک مورد نظر پرداخت می کنید . حال به ازای هر کلیکی که کاربر بر روی تبلیغات شما می کند و از آن طریق وارد سایت شما می شود ، مقداری از مبلغ پرداخته کم می شود.

روش های به کار بردن تبلیغات کلیکی بعد از طراحی سایت حرفه ای

بعد از طراحی سایت حرفه ای انجام تبلبغات کلیکی نسبت به دیگر روش های تبلیغات اینترنتی گسترده تر است، به طور کلی تبلیغات کلیکی به دو صورت انجام میشود، اولین حالت تبلیغات کلیکی با نرخ ثابت است این نوع تبلیغات براساس نرخ ثابت است به این شکل که نمایش دهنده ی آگهی نرخ ثابتی را به ازای هر کلیک تعیین می کند. در این نوع تبلیغات این هزینه براساس دو معیار افزایش یا کاهش پیدا می کند. یکی تعداد کلید واژه ها است به این صورت که هرچه میزان استفاده از یک کلید واژه از سمت آگهی دهنده بیشتر باشد هزینه ی تبلیغات کلیکی نیز افزایش پیدا می کند و اما معیار بعدی تخصصی یا عمومی بودن سایت نمایش دهنده آگهی است، هزینه ی هر کلیک در یک سایتی که به طور تخصصی بر روی یک مسئله کار می کند و افرادی حرفه ای و متخصص جزء کاربران آن سایت هستند نسبت به یک سایت تفریحی که به صورت عمومی بر روی چندین مسئله تمرکز دارد و مطالب عمومی می گذارد بیشتر است. حالت بعدی تبلیغات کلیکی, تبلیغ با نرخ متغیراست. در تبلیغات کلیکی براساس نرخ متغیر بعد از طراحی سایت حرفه ای به ازای هر کلیک نرخ ثابتی تعیین نمیشود و این نرخ براساس مناقصه کلید واژه ها می باشد. مناقصه کلید واژه ها یعنی شخص آگهی دهنده نرخ هر کلیک را خودش تعیین میکند و هرچه میزان این نرخ بالاتر باشد میزان موفقیت فرد در دیده شدن آگهی که داده است هم بیشتر خواهد شد.
 ·  Translate
تبلیغات کلیکی یکی از بهترین ابزارهای افزایش بازدید بعد از طراحی سایت حرفه ای است. اگر شما نیز به تازگی طراحی سایت حرفه ای متناسب با کسب و کارتان را
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
الکسا و اهمیت آن در طراحی سایت (بخش دوم)
در بخش اول این مطلب به معرفی سایت الکسا و بیان اهمیت آن پرداختیم و اکنون به نکات کاربردی برای ارتقای رتبه الکسا هنگام طراحی سایت می پردازیم.

زمان لازم برای نمایش رتبه الکسا بعد از طراحی سایت

اگر به تازگی طراحی سایت خود را انجام داده اید، برای اینکه در قسمت نمایش اطلاعات سایت الکسا جایی داشته باشید، پس از عضویت در آن و ثبت آدرس خود، معمولا باید مدتی بین 1 تا 3 ماه (بسته به میزان بازدیدکننده سایتتان)، زمان بگذرد. لذا می توان گفت بهترین کار برای کسب رتبه بهتر، تلاش در جهت انتشار مطالب بهتر و مفیدتر و اهمیت قائل شدن برای مخاطبان است.

چگونه بعد از طراحی سایت از رتبه سایت خود در الکسا مطلع شویم؟

بعد از طراحی سایت, افزونه الکسا را در مرورگر خود نصب کنید و سپس سایت خود را به عنوان صفحه خانگی مرورگرتان قرار دهید. پس از نصب نوار ابزار الکسا، کافیست از طریق همان مرورگری که نوار ابزار الکسا را بر روی آن نصب کرده اید، وارد سایت خود شوید. پس از ورود به سایت، با چک کردن نوار ابزار الکسا می توانید رتبه سایت مورد نظر خود را ملاحظه نمائید. رتبه ترافیک پایه گذاری شده بر مجموع بازدید ۳ ماه از بازدیدکنندگانی است که نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند و یه اندازه گیری ترکیب شده از تعداد بازدید صفحات از هر بازدیدکننده و تعداد بازدیدکنندگان است. به عنوان مرحله اول ، محاسبات روزانه الکسا بروی تعداد بازدیدکنندگان و تعداد بازدید از صفحات برای همه سایت های روی اینترنت است. مدیران وب سایت ها ، تبلیغ کنندگان و شبکه های آگهی از رتبه الکسای شما به عنوان یک پیمانه برای مشخص کردن ارزش یک لینک بر روی وب سایت شما استفاده می کنند. اگر شما بخواهید سایت خود را بفروشید یا یک لینک روی سایت خود قرار دهید برای بهبود رتبه الکسای خود تلاش بیشتری خواهید کرد زیرا این بهانه ای برای افزایش قیمت خواهد شد ! ReviewMe ، Text Link Ads وSponsored Reviews تنها ۳ راه برای بهبود رتبه شما هستند.

راه های افزایش رتبه سایت در الکسا بعد از طراحی سایت

بعد از طراحی سایت خود یک ابزار رتبه الکسا در سایتتان قرار دهید ( Alexa rank widget ) زیرا باعث خواهد شد تا اگر بازدیدکنندگان نوار ابزار الکسا را نصب نکرده باشند؛ بتوانند روی آن کلیک کنند و شما برای سیستم الکسا نقش نوار ابزار را اجرا کرده باشید. دیگران را تشویق کنید تا از نوار ابزار الکسا استفاده کنند. اگر در یک شرکت یا کافی نت کار می کنید نوار ابزار الکسا را روی همه مرورگر ها نصب کنید و سایت خود را به عنوان صفحه خانگی قرار دهید. به دوستان خود بگویید تا در مورد سایت شما در سایت الکسا نظر دهند. در مورد الکسا در سایت خود بنویسید. مدیران سایت ها و بلاگرها دوست دارند رتبه الکسای خود را بهبود بخشند. بنابراین با جستجو در اینترنت شما را خواهند یافت و بر روی لینک شما کلیک خواهند کرد. کاری کنید تا آدرس سایت شما را در انجمن ها خودنمایی کند. مدیران وب سایت ها معمولا نوار ابزار الکسا را نصب شده دارند و آن ها با کلیک بر لینک شما باعث بهبود رتبه شما خواهند شد. البته راه دیگر اشتراک مطالب خود در آن انجمن می باشد. مطالبی بنویسید که به وب مسترها مربوط باشد. این مطالب چون وب مسترها را شامل می شود و آن ها نیز نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند نهایتا باعث بهتر شدن رتبه الکسای شما خواهد شد.
 ·  Translate
در بخش اول این مطلب به معرفی سایت الکسا و بیان اهمیت آن پرداختیم و اکنون به نکات کاربردی برای ارتقای رتبه الکسا هنگام طراحی سایت می پردازیم.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
الکسا و اهمیت آن در طراحی سایت حرفه ای (بخش اول)
در طراحی سایت حرفه ای وبگاه الکسا (www.Alexa.com) در چند سال اخیر به عنوان یکی از بزرگترین منابع اطلاعاتی پیرامون وبگاه‌های اینترنتی شناخته شده است و به ویژه سیستم رتبه بندی آن بعد از پیج رنک گوگل، از اهمیت و محبوبیت بالایی نزد کاربران و دست اندرکاران فضای اینترنت برخوردار است.

طراحی سایت حرفه ای الکسا در سال ۱۹۹۶ توسط دو کارآفرین به نام‌های گیلیات و کاهل پایه گذاری شد. آنان نام این سایت را از آن جهت الکسا گذاشتند تا هم نسبت به کتابخانه باستانی اسکندریه (Alexandria) ادای احترام کرده باشند و هم بتوانند نقش آن را در فضای اینترنت ایفا کنند. طراحی سایت حرفه ای الکسا از سال ۱۹۹۹ به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت آمازون درآمده است و خدمات ارزشمندی را هم به کاربران عادی و هم به صاحبان وب و به صورت رایگان ارایه می کند خدماتی نظیر نمایش تعداد بازدید کننده، بازدید کل، لینک‌های ورودی، میانگین زمان حضور و تعداد صفحاتی بازدیدی هر کاربر، ورودی از موتورهای جستجو و…

الکسا آمار و اطلاعات خود را از طریق مرورگر کاربرانی که تولبار الکسا را نصب کرده اند به دست می‌آورد. مهمترین خدمات در طراحی سایت حرفه ای الکسا رتبه بندی سایت ها و همچنین معرفی سایت های برتر جهانی، کشوری و بر پایه موضوع آنها است.رتبه الکسای یک سایت عددی است که جایگاه آن سایت را از نظر آمار بازدیدکنندگان و در واقع میزان دیده شدن و در مقایسه با سایرسایت ها تخمین می زند. هر چه این عدد کوچک تر باشد، از ترافیک بالای سایت شما و به نوعی مقبولیت بالای آن نزد مخاطبین حکایت دارد.

در ایران بسیاری از کسب و کارها برای طراحی سایت حرفه ای جهت تبلیغ محصولات خود در آن بر رتبه و آمار الکسا تکیه می‌کنند، از همین رو در چند سال گذشته روش‌هایی برای افزایش دروغین رتبه الکسا به وجود آمده است مانند پاپ آپ (pop-up)، که از رتبه سایت مبدأ می‌کاهد و رتبه سایت تبلیغ شده را به شکل کاذب بهبود می‌بخشد. به همین علت هنگام بررسی یک سایت علاوه بر رتبه الکسا باید شاخص های دیگر الکسا مانند مدت زمان حضور کاربران نیز مورد توجه قرار گیرد.

بطور کلی واقعیت این است که آمار سرویس الکسا کاملا دقیق و براساس واقعیت نیست و مبتنی بر محاسبات فرضی و احتمالی است، چرا که منبع اصلی جمع آوری اطلاعات الکسا، همانطور که اشاره شد افزونه ای است که در مرورگر بازدیدکنندگان نصب می شود، از این رو ممکن است اکثر کاربران در طراحی سایت حرفه ای بدون نصب افزونه از آن دیدن کنند و در مقابل سایتی دیگر به دلیل نوع فعالیتش بازدیدکنندگان خاصی داشته باشد که تولبار الکسا را، اکثرا نصب کرده باشند. اما با این وجود نباید اهمیت سایت الکسا و رتبه آن را دست کم گرفت! خواسته یا ناخواسته، رتبه الکسا جای خود را بین کاربران باز کرده و اهمیتی نسبی در عرصه طراحی سایت حرفه ای سایت و مخصوصا تجارت الکترونیک پیدا کرده است؛ به طور مثال تبلیغ دهنده گان بیشتر تمایل دارند که با سایت های مرتبط با اهدافشان با توجه به رتبه الکسای آنها همکاری کنند، از طرفی اطلاعات سایت الکسا بعضا در تجزیه و تحلیل بهتر و هدف گذاری مخاطبان و نیازهایشان، می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد، یا در مقایسه چند سایت مشابه از لحاظ محبوبیت، تعیین کننده باشد.
 ·  Translate
در طراحی سایت حرفه ای وبگاه الکسا (www.Alexa.com) در چند سال اخیر به عنوان یکی از بزرگترین منابع اطلاعاتی پیرامون وبگاه‌های اینترنتی شناخته شده است و به ویژه سیستم رتبه بندی آن بعد از پیج رنک گوگل، از اهمیت و محبوبیت بالایی نزد کاربران و دست اندرکاران فضای اینترنت برخوردار است.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
معرفی چند نمونه از طراحی سایت فروشگاهی با گرافیک زیبا
اهمیت زیبایی در طراحی سایت فروشگاهی

یکی از انواع طراحی سایت که امروزه در بین متقاضیان رواج بسیاری پیدا کرده طراحی سایت فروشگاهی است. با توجه به افزایش کاربران اینترنتی امروزه اغلب مردم برای خرید اقلام مورد نیاز خود جستجو در فروشگاه های اینترنتی را ترجیح می دهند چرا که خرید اینترنتی موجب صرفه جویی در وقت و جستجوی بهتر کالا می شود. در طراحی یک سایت فروشگاهی داشتن گرافیک زیبا اولین ویژگی است که موجب جذب کاربر می شود. در طراحی سایت فروشگاهی استفاده از گرافیک تاثیر گذار باعث جلب نظر مشتری شده و سبب می شود که کاربر ساعت ها در سایت شما به جستجوی اقلام مورد نیاز خود بپردازد و این در فروش شما نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

چند نمونه از طراحی سایت فروشگاهی زیبا

در طراحی سایت فروشگاهی خلاقیت در طراحی اهمیت زیادی دز زیبایی دارد. زیبایی در طراحی یک سایت فروشگاهی باعث افزایش فروش اینترنتی کالا می شود. Pencil by 53 یک سایت فروشگاهی با گرافیک ساده اما خلاخانه است. در این فروشگاه اینترنتی از افکت های زیبا جهت جلب مشتری استفاده شده است. یکی دیگر از انواع طراحی سایت فروشگاهی زیبا فروشگاه اینترنتی Norwegian Rain می باشد این سایت نیز در زمینه پوشاک گرافیک منحصر به فردی را ارایه داده که برای برخی از کاربران جوان می تواند جذاب باشد. یکی دیگر از فروشگاه های اینترنتی پوشاک که ممکن است گرافیک آن برای بسیاری از کاربران خاص و جذاب باشد سایت Rebel8 می باشد. در طراحی سایت فروشگاهی سادگی نیز می تواند موجب جذب بعضی از کاربران شود برای معرفی نمونه ای از سایت های ساده ی فروشگاهی می توان به فروشگاه اینترنتی Commander Deer و Colossal Shop اشاره کرد. طراحی سایت JM & Sons نیز به عنوان یک فروشگاه اینترنتی با گرافیک جذاب و زیبا شناخته شده برای برخی از کاربران می باشد.
 ·  Translate
یکی از انواع طراحی سایت که امروزه در بین متقاضیان رواج بسیاری پیدا کرده طراحی سایت فروشگاهی است. با توجه به افزایش کاربران اینترنتی امروزه اغلب مردم برای خرید اقلام مورد نیاز خود جستجو در فروشگاه های اینترنتی را ترجیح می دهند چرا که خرید اینترنتی موجب صرفه جویی در وقت و جستجوی بهتر کالا می شود.
1
Add a comment...

Webdesign Company webex

Shared publicly  - 
 
در طراحی سایت فروشگاهی وجود چه امکاناتی سایت ما را جذابتر می کند؟
زمانی که شما تصمیم میگیرید کالای خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید و اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می کنید اولین سوالی که ممکن است در ذهن شما به وجود آید این است که فروشگاه اینترنتی من چه امکاناتی را باید داشته باشد تا در نظر کاربر جذابتر از سایر فروشگاه های اینترنتی به نظر برسد؟ برای رسیدن به جواب ابن سوال باید سری به سایت های معروف فروشگاهی بزنید و به عنوان یک کاربر که قصد خرید دارد وارد سایت شوید. بعد از ورود دقت کنید که وجود چه قسمتی در ابتدای امر توجه شما را به خود جلب کرده و سعی کنید این قسمت ها را به عنوان نقاط قوت جهت استفاده درهنگام طراحی سایت فروشگاهی خود لحاظ کنید. در طراحی سایت فروشگاهی بررسی سایت از دید کاربر کمک زیادی به شناسایی امکانات لازم برای جذابیت بیشترسایت شما می کند.

معرفی برخی از امکانات جذاب از دید کاربر در طراحی سایت فروشگاهی

برخی از امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاهی می تواند نظر کاربر سایت را به خود جلب کند شامل وجود بخش جستجوی پیشرفته در طراحی سایت است. خیلی از کاربران از ارایه جزییات در خصوص یک کالا لذت می برند چرا که وقتی کالا به صورت اینترنتی عرضه می شود شاید بتوان گفت که وجود این بخش یک برگ برنده در جهت جلب اعتماد مشتری است. در طراحی سایت فروشگاهی وجود بخش سرچ پیشرفته کالا می تواند اطیمنان لازم از نظر جزییات کالا را به کاربر بدهد. یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاهی ممکن است توجه کاربر را به خود جلب کند وجود بخشی جهت اطلاع از جدیدترین کالاهای ارایه شده در سایت می باشد. وجود سبد خرید نیز از الزامات یک سایت اینترنتی می باشد که اگر تمامی خریدها در یک سبد کالا نمایش داده شوند بیشتر مورد توجه کاربر قرار می گیرد. ثبت نام سریع در طراحی سایت فروشگاهی اهمیت زیادی دارد اگر ثبت نام کاربر همراه با پر کردن پرسشنامه های طولانی باشد با نارضایتی کاربر مواجه خواهید شد. در طراحی سایت فروشگاهی نمایش سه بعدی کالا نیز از دیگر امکاناتی است که می تواند تاثیر زیادی در جلب توجه کاربران سایت فروشگاهی داشته باشد.
 ·  Translate
زمانی که شما تصمیم میگیرید کالای خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید و اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می کنید اولین سوالی که ممکن است در ذهن شما به وجود آید این است که فروشگاه اینترنتی من چه امکاناتی را باید داشته باشد
1
Add a comment...
Story
Tagline
طراحی سایت و سئو 88783682