Profile cover photo
Profile photo
Bogdan Komorowski
19 followers
19 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Czy rachunek oszczędnościowy Konto Dziecka w PKOBP to dobra propozycja dla rodziców i dzieci? Jakie jest na nim oprocentownie, opłaty i inne warunki? Czy PKO Junior jest naprawdę edukacyjny?

Post has attachment
Na czym polega zwrot części kredytu w promocji pożyczki CASH-BACK reklamowanej przez Piotra Adamczyka? Jakie jest oprocentowanie i koszty tego kredytu? Czy pożyczka CASH-BACK w Eurobanku się opłaca?

Post has attachment
Dobre konto oszczędnościowe 2013? Trudno coś w tej chwili znaleźć, ale Raiffeisen Polbank proponuje 4% w skali roku do końca 2013 w najnowszej ofercie. Czy warto z niej skorzystać?

Post has attachment
Wyjątkowa promocja w banku BZWBK - do 700zł nagrody za założenie i regularne korzystanie z konta bankowego. Niewiele warunków, duża premia. Jak zyskać 700zł w ofercie Konto Godne Polecenia promowanej przez Kevina Spacey?

Post has attachment
Ranking i porównanie najlepszych kont oszczędnościowych - sierpień 2013. Gdzie oszczędzać? Który bank daje najlepsze warunki w sierpniu 2013?

Post has attachment
Jak działa Optima Duo Investor? Czy to dobry program systematycznego inwestowania? Czy warto z niego skorzystać? Jakie są opinie o Optima Duo Investor w BGŻ Optima?

Post has attachment
Czy Konto dla Młodych w PKO to dobre konto studenckie? Jakie są opłaty za prowadzenie oraz oprocentowanie środków? Czy warto założyć studenckie Konto dla Młodych w PKO BP?

Post has attachment
Od kilku dni BGŻ Optima proponuje oprocentowanie 4% w skali roku dla nowych klientów na koncie oszczędnościowym. Czy warto skorzystać z tej oferty? Co się stanie z oprocentowaniem po upływie okresu promocyjnego?

Post has attachment
W którym banku jest najwyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w lipcu 2013? Gdzie oszczędzać na rachunku oszczędnościowym? Przeczytaj ranking kont oszczędnościowych - lipiec 2013.
Wait while more posts are being loaded