Profile cover photo
Profile photo
DDesign Agnieszka Kuckiel-Bobko
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajduje się również sprzęt kuchenny najwyższej jakości. Kuchnia powinna być miejscem zarówno pięknym, jak i funkcjonalnym. Nowoczesne kuchnie niemieckie, które proponujemy, wyróżniają się elegancją oraz prostotą. Dopasujemy je w Tajki sposób, aby Państwa wnętrze tworzyło spójną całość pasującą do Państwa stylu i potrzeb. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.ddesign.com.pl/oferta/sprzet-agd-firmy-miele.html. Zapraszamy. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych łóżek pojedynczych i podwójnych. Wysoka jakość, piękne i wygodne. Meble te nadadzą charakteru i stworzą nastrój całej sypialni. Nasze meble są uniwersalne pasują do każdego projektu wnętrza. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.ddesign.com.pl/oferta/meble-bonaldo/lozka.html 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujecie oryginalnego stołu i krzeseł? Stawiacie na prostotę, elegancje i nowoczesność? Koniecznie zapoznajcie się z nowościami dostępnymi na naszej stronie http://www.ddesign.com.pl/oferta/meble-bonaldo/nowosci.html z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w kolekcji naszych mebli do kuchni.  Satynowy, szklany front połączony z naturalnym wykończeniem nadaje kuchni nowoczesny wygląd. Przestrzeń w kuchni jest odpowiednio zagospodarowana, co daje efekt przestronności, a kuchnia staje się idealnym miejscem do relaksu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępną na stronie internetowej: http://www.ddesign.com.pl/oferta/meble-kuchenne-alno/nowosci.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej pracowni każdy może znaleźć projekt wnętrza pasujący do indywidualnego  gusty i stylu. Nasi  projektanci pomogą w zrealizowaniu Państwa marzeń, doradzą jakie rozwiązania zastosować. W naszej ofercie znajdą Państwo również projekty  domów jednorodzinnych, lokali usługowych, hal magazynowych.  Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.ddesign.com.pl/ , na której znajdą Państwo szczegółowe informacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy Państwa bardzo serdecznie na oficjalnym profilu Google+ pracowni projektowej DDesign Agnieszki Kuckiel- Bobko w Szczecinie.  Nasza specjalność to architektura wnętrz i realizacja projektów budowlanych z pozwoleniem na budowę.  Prowadzimy także sprzedaż mebli kuchennych ALNO, mebli uzupełniających Bonaldo, sprzętu AGD. Wykonujemy meble na zamówienie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://ddesign.com.pl/ znajdują się na niej wszystkie szczegółowe informacje!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded