Profile cover photo
Profile photo
ConQuest Consulting
36 followers
36 followers
About
ConQuest Consulting's posts

Post has attachment
Dotacje unijne to doskonała szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw, którym brakuje środków na rozwój, unowocześnienie przedsiębiorstwa czy przeszkolenie pracowników. Stawką w grze jest otrzymane przez Polskę 82,5 mld euro, więc jest o co walczyć.

Post has attachment
Planowanie strategiczne wcale nie musi być trudne, a dobrze obrana strategia pozwala na długotrwały rozwój naszego przedsiębiorstwa. Jednym z łatwiejszych, ale bardzo skutecznym narzędziem pomagającym w jej stworzeniu, jest odpowiednio wykonana analiza SWOT.

Post has attachment
Nie wiesz jak poradzić sobie z silną konkurencją działającą na rynku? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnego biznesu? Koniecznie przeczytaj najnowszy wpis na naszym blogu!

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wpisem na naszym blogu! Tym razem przedstawiamy na czym polegają badania rynku oraz jakie korzyści może przynieść przedsiębiorstwu ich przeprowadzenie!

Post has attachment
Polacy przejmując trendy rynku zachodniego, coraz większą uwagę przywiązują do zdrowego trybu życia i odpowiedniego żywienia. Jak więc przedstawia się sytuacja tradycyjnych restauracji? Czy maja one siłę przebicia pośród nowych modnych lokali i barów szybkiej obsługi?
Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań zapoznaj się z najnowszym wpisem na naszym blogu!

Post has attachment
Szybki rozwój technologiczny, ciągłe zmiany a przede wszystkim postępująca globalizacja to obraz współczesnego świata, w którym samodzielne funkcjonowanie nawet najsilniejszych organizacji daje coraz mniej gwarancji osiągania założonych celów. Aby sprostać oczekiwaniom klientów i ograniczyć koszty, firmy muszą ze sobą współpracować. Alianse strategiczne mogą być szans na rozwój przedsiębiorstw na globalnym rynku.

Post has attachment
W tym tygodniu na naszym blogu prezentujemy sposoby dzięki którym eksporterzy mogą zmniejszyć ryzyko związane z prowadzeniem działalności eksportowej. 
Zapraszamy do lektury!

Post has attachment
Przy tworzeniu nowych produktów firmy nie są skazane na korzystanie wyłącznie z własnych zasobów badawczo rozwojowych. Mogą przykładowo przyłączyć się do klastra, współpracować z innymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami celem zwiększenia swojej konkurencyjności i pozycji rynkowej. 
Sprawdźcie na naszym blogu, jakie inne korzyści płynął z klastrów!

Post has attachment
Dzisiaj na naszym blogu: wszystko co chcielibyście wiedzieć o marketingu wirusowym ale boicie się zapytać. Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym wpisem!

Post has attachment
Wejdź na naszego bloga i dowiedz się jakich błędów nie powinien popełnić początkujący przedsiębiorca przy starcie firmy! Zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded