Profile cover photo
Profile photo
Villa Gezegeni
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Villa Kiralama Hakkında Merak Edilenler?
Öncelikli olarak bugün yazlık villa kiralama hakkında size bir iki kısayol anlatacağız.
Yurt dışından gelen yabancı turistlerin popüler bir tatil kültürü olan villa kiralama son zamanlarda yerli tatil severler tarafından da benimsenmeye başlanmış bir tatil biçimidir.Villa Kiralama önceleri Hollanda,İngiltere gibi ülkelerden gelen yabancı turistler tarafından rağbet görüyordu.Ancak son zamanlarda gerek yapılan reklamlar sayesinde,gerek sosyal medyanın gücü sayesinde villa kiralayarak tatil yapma anlayışı yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Türk halkı tarafından rağbet görmeye başladı.Nedenine gelecek olursak;gerek kalitenin artık yüksek seviyelerde olması,çeşitliliğin fazla olması ile kiralık villa fiyatlarının daha uygun seviyelere gelmesi,interaktif pazarlama yöntemlerinin çoğalması ile bu sektör de her geçen gün hızla büyümektedir.İnsanlar istedikleri tipte villa bulabilmekte olup balayı için gelen tatilciler balayı villalarında,muhafazakar aile yapısına sahip tatilciler havuzu görünmeyen villalarda konaklama yapma fırsatını yakalamaktadırlar.

Villa Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
1-Öncelikli olarak Vergi Levhası olmayan şahıslardan kesinlikle villa kiralamayınız..
2-Kiralayacak olduğunuz evin özelliklerini tamamen öğreniniz.Çünkü bazı ev sahipleri evlerinde fiyata dahil küçük de olsa fazla hizmet verebilmektedirler.
3-Kiralama firmalarının banka hesaplarına ödeme yapınız.
4-Online ödeme kabul eden firmalarda 128 bit ssl sertifikası sorunuz.(Bu sizin kredi kartınıza ait özel bilgilerin çalınmasını engeller.)
5-128 bit ssl yok ise 3D Secure Payment sistemi ile çalışan acentelerden kredi kartı ile ödeme yapınız.
6-Kiralama yaparken anlaşma yapınız ve anlaşmayı mail yoluyla yada herhangi bir online posta yoluya firmadan isteyiniz.(Facebook messenger,whatsapp vs.)
7-Villayı kiralayacağınız bölge hakkında bilginiz yok ise mutlaka bölge hakkında satış temsilcisine danışınız.Sonuç olarak kimse tatile hayal kırıklığına uğramak için gitmez.
Şimdiden herkese iyi tatiller dileriz...Umarız bu yazımız sizlere bu konuda biraz da olsa yardımcı olmuştur...

Eğer ki Villa Kiralama ile ilgili aklınıza takılan sorular olursa lütfen websitemizi '' www.villagezegeni.com '' u ziyaret ediniz ya da 7/24 hizmet hatıımızı arayınız. +90 531 591 47 06

Post has attachment

Post has attachment
Tatil... Aylarca çalışıp dört gözle beklenen özellikle yaz aylarında iple çekilen, kendinizi şımartacağınız o günler... Hiç kimseye, saate bağlı kalmadan ailenizle ya da grubunuzla kendinizi dışarıya karşı soyutlayıp dinleneceğiniz, keyifli vakit geçirmek için ayıracağınız zaman tabiki de önemli olmalı...

Öncelikli olarak günümüzde villa tatili tercihi, otellere veya tatil köylerine nazaran artış göstermektedir. Bunun birden fazla nedeni vardır; tatilcilerin kendini müstakil villada daha rahat hissetmesi, özgürce hareket etmesi, saate bağlı kalma zorunluluğunun olmaması.. gibi.

https://www.villagezegeni.com/blog/neden-villa-tatili/

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded