Profile cover photo
Profile photo
Vucudun Şifresi
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Ömrünüzün geri kalanında verilen kiloları geri almadan, bir daha kilo alma korkusu olmadan sağlıklı ve fit bir hayat yaşamak istiyorsanız sizler de sayfadaki başaranlar gibi sadece ama sadece doğru yola girerek adımlarınızı hızlandırınız. HK Performans, siz izin verdiğiniz sürece daima yanınızda. KALICI ZAYIFLAMA GARANTİLİ BAŞKA HİÇBİR ALTERNATİF YÖNTEM YOK. DİĞER ANLIK ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİNİ 3 KİLO VERİP 5 KİLO GERİ ALARAK DENEYİMLEDİĞİNİZDE UMUTLARINIZ TÜKENMİŞ, MADDİ VE MANEVİ OLARAK SÖMÜRÜLDÜĞÜNÜZÜN ARTIK FARKINDASINIZDIR. Belki sistemi henüz duymadınız, beki neden duymadığınıza şaşarsınız. Sonra anlarsınız ki; HK Performans, hiç bir gerçekliği olmayan ünlüleri reklam panosuna koyarak müşteri çekme çabasına girmemiş, sadece ama sadece kendi başaran üyelerini referans göstererek bu sektörde ALNIM AK diye bas bas bağırmadan samimiyeti ön plana çıkararak dürüstçe yer edinmiş ilk ve tek kalıcı zayıflama sistemidir.

BU BENİM SON ÇAREM Mİ DİYORSUNUZ?
SON ÇARE DİYE BİZE TUTUNANLARI ASLA YARI YOLDA BIRAKMADIK!
HK PERFORMANS

http://www.hk.com.tr/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Orada oturmuş herkesin sahneye çıkıp bir şeyler konuşmasını seyrederken; kapı komşusuna dahi selam vermekten kaçınan insanlarla dolu bir zamanda, bu kadar ÖZEL, samimi, sıcacık insanın HKOMDER çatısı altında buluşabilmiş olmasının nasıl bir anlamı olabileceğini düşündüm. Sanki özenle seçilmişlerdi. Veya HKOMDER çatısı altında olmak değiştirmişti bizleri.
DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:
http://goo.gl/rDgpbL

#hayırlıcumalar  Türkiye!
Photo
Add a comment...

DUYURU!

İZMİR KİLOKARDEŞLİĞİ BULUŞMA PROGRAMI
Yer : İzmir 
Tarih: 24 ocak /25 Ocak 2015

Program 
24 Ocak Cumartesi günü :

Saat 11.00 12.30 arası : Sbogging & Zumba Hip hop Grup aktivitesi ile HK Performans Kilo kardeşliğine Yakışır hareketlilikte İZMİR’E HOŞGELDİNİZ aktivitesi 

Adres : Bildirilecektir. 
HK kamp ekibi Kocaeli’nden gelecektir. Sabah programına yetişirse Sbogging gibi hk özel danslar, yetişemezsel özel hocalarımız ve İzmirli üyelerimizin yüksek performansı ile bu programlar devam edecek olup, Hk kamp ekibi diğer programlara kesin iştirak edecektir. 

Saat 13.30 Konak merkezde Buluşma : İzmir Konak Meydanı – Tarihi Saat Kulesi önünde 

Saat 13.40 17.00 arası – Tarihi İzmir Turu : Konak, Kordon, Tarihi Kızlarağası çarşısı fincanda pişen kahve molası ile sohbet keyfi 

Saat 18.00-20.30 arası HK Performans / OMDER Gelişerek Değişim Semineri :

Adress : Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi KONFERANS SALONU / Mithatpaşa Cad. No : 469 Küçükyalı- Konak / İzmir - 

Moderatör Halil Kargulu yönetiminde; Bireysel Tanışma – Özel Sunumlar – Gelişerek Değişim Sertifika dağıtımı- Özel konuşmalar / BÜYÜK SIRRIN AÇIKLANMASI! 
Bu organizasyona İzmirli üyelerden yaklaşık toplam en az 600 kg zayıflamış üyeler iştirak edecektir. 66 kg Ebru 60 kg Sedef, 52 kg Gürşah, 50 kg Gökçe, 54 kg Ayşe, 50 kg. Bahar, 42 kg Elif, 35 kg Gürşans, 33 kg Kader, 32 kg Döne vs gibi isimler olacaktır. 

Not: Bu programa izleyici olarak herkes katılabilir. Üyeler arkadaşlarını ve aile bireylerini davet edebilir. Hk Performans geçmiş üyeleri ve yeni üye olma adayları gelebilir. (+50 kişi kotalı) üyelere ücretsizdir. Hk üyesi olmayanlardan 30 tl katılım ücreti talep edilecektir. Toplanan ücret OTİZİMLİ EGE DENİZ adına derneğe bağış olarak yatırılacaktır. 

Saat 21.00- 24.00 – Kilo kardeşleri ile keyif ve eğlence zamanı :

Canlı müzik eşliğinde, samimi sohbet ile başlayan ve eğlence ile devam edilecek keyifli zaman. ( Mekan alternatifleri mevcuttur, maksimum sayıda beraber olabilmek adına ortama gün içinde karar verebiliriz )
Not: Gece programı sadece Kilokardeşlerine özeldir. Üye olmayan katılamaz! 

Not: katılımcılara Tüketim olarak Gün içinde Turbomend desteği ve Atıştırmalık alternatif destekler ara ara sunulacaktır. Aktif üyeler kendi Turbomend’lerini yanlarında bulundurabilir. 

25 Ocak Pazar günü : 

Saat 09.00 : Buluşma - İzmir Kent Ormanı İnciraltı Sahil Yolu –Üçkuyular

Saat 09.00- 11.30 arası : Doğa yürüyüşü – Dileyenler için bisiklet turu

Saat 11.30 – 16.00 arası : Seferihisar / Sığacık turu 
Saat 17.00 İzmir dışına gidecekler için dağılım. Sonrasını İzmir içi grup ayrıca değerlendirebilir. 

Not: İzmir içi Organizasyon ve her türlü iletişim için irtibat :

Gürşah Babir : 533- 499 79 99 

Not: Tüm katılımcıların, İzmir’li kilo kardeşleri dahil kesin teyitlerini ve araçları ile katılma imkanları olanların belirtmesini rica edelim.

#Duyuru  
Add a comment...

Post has attachment
Siz kaç kilo vermek istersiniz? 20? 30 ? 40-50 veya daha fazla mı?
Hk Performans ile hepsi çok kolay...

 
http://goo.gl/UAA8vr
Photo
Add a comment...

Post has attachment
“Gelişerek Değişim Modeli”; bir insanın değişimi için bir etki gerekli. Etki, etkilediği şeyi değiştirdiği gibi, değişimi de kalıcı kılmak için geliştirmek zorundadır. Yani değişimi gelişerek yaşıyorsunuz, gelişerek kendinizi kalıcı kılıyorsunuz. FARKINDALIK BUDUR.

109 günde 29,9 kilo kalıcı zayıflama


İlk-Son Kilo ve cm Farkları 29,9 kg 25 cm 18 cm 20 cm 


Hedef Kilo 85 kg. Hedef Kilonuza Ulaşmanız İçin 5,9 kg almalısınız.

 

BUDUR DESEM YERİDİR SANIRIM:)))

 http://goo.gl/eaEO2w
Photo
Add a comment...

Post has attachment
HK PERFORMANS rehberliğinde Gelişerek Değişim sürecimde 51 kilo verdim. Sürecim biteli 7 ay oldu, aynı kalıcılık ile yola devam ediyorum.
HK Performans, bildiğinizi tekrar eden, her seferinde daha da şişerek çıkmazlara girdiğiniz yöntemlerden değildir; bu bir Gelişerek Değişim Hareketi’dir.
HK Performans, YAŞAMA SANATINI kazandırır insana , kendini sevdirir, hayatı sevdirir ve artık siz eski siz değilsinizdir…
Bunu ancak yaşayan bilir...
SAĞLIKLI VE KALICI ZAYIFLATMAK BİZİM İŞİMİZ!
HK PERFORMANS
http://goo.gl/6t0jSs
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Yeniden doğmak ve hayatı yeniden sevmeye başlamak...
Kısıtlama olmadan, diyet olmadan, bir daha kilo alma korkusu olmadan özgürce yaşamak...
Aksi halde buna yaşamak denmez!
Bu duyguyu yaşamayan bilmez!
Aynaya gülümseyebilmeyi kim istemez...
Sadece istemek yetmez!
Tam teslimiyet ve güvenle bu kapıdan giren herkes hayata yeniden doğacak. 
Hayatınızın dönüm noktası bu gündür!
Kalıcı zayıflamak ancak ve ancak HK Performans ile mümkündür!
http://goo.gl/QUxl8W

#tamzamanı  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
HK PERFORMANS YİNE ZİRVEDE...

...

HAYALİNİ KURDUĞUNUZ NE VARSA HEPSİ İPİN UCUNDA... BİR ZAYIFLASAM GERİSİ GELİR DİYORSUNUZ, BİR ZAYIFLASAM... HER ŞEY HALLOLACAK... AMA 3 VERİP 5 ALIRKEN BU İŞ NASIL OLACAK... 

İŞTE SİZE DİLEDİĞİNİZ KADAR CANLI ÖRNEK! ONLAR NASIL BAŞARDIYSA SİZ DE BAŞARACAKSINIZ! HK PERFORMANS, TESLİMİYET VE GÜVEN DEMEK...

http://goo.gl/KLDFZJ
#HkPerformans  zirvede!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Öyle şeyler vardır ki hayatta, henüz tatmamışsınızdır, belki de farkına bile varmamışsınızdır. Kabuğunuz büyüdükçe ruhunuz derinlerde sıkışır kalır. Keşke dersiniz onu özgür bırakabilsem... 
BU MÜMKÜN!

Var mısınız geleceğiniz için, hayalleriniz için en doğru ve en önemli adımı atmaya?

HK Performans, sizi ideal kilonuza getirmeden bırakmayacaktır. Size düşen tam teslimiyet ve güvenle sistemin kapısını çalmak. Sonra nasıl olduğunu anlamadan siz de bizimle başaranlar arasına katılacaksınız...

Haydi... Sıradaki gelsin!

SIRADAKİ SENSİN!

http://goo.gl/j6IR09

#SıradakiSensin
Photo
Add a comment...

Post has attachment
lk-Son Kilo ve cm Farkları27,6 kg27 cm20 cm22 cm
Toplam Başarı Oranı (V.A. %’ si)33.9926.2118.0220.75

HK Performans ile birlikte yaklaşık 27 kilo verdim. Öncesinde 22 kilo vermiştim. En umutsuz ve zorlandığım zaman sistemle tanıştım. Toplamda 49 kilo verdim.
Kısacası özetlemek gerekirse; yeni bir ben doğdu.
Yaşamı öğrendim. Hayat ne gideni getirir, ne de kaybettiğin zamanı geri çeviriyormuş. Ya yaşaman gerekenleri zamanında yaşayacaksın, ya da yaşamadım diye ağlamayacaksın. Ben ruhumun ve bedenimin ağlayışını sonlandırdım. Ve karşısında gamzeli gülen biri var. Herkesin kendi hayat hikâyesini benim hissettiğim gibi başarması dileğiyle.

Zayıflama başarısının tamamı linktedir:
http://goo.gl/yg4Ifh

#değişimheyecanı  
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded