Profile cover photo
Profile photo
Ultima CNC Machines
About
Posts

Post has attachment
7-10 lutego 2017, Poznań, Targi Budma. Będziemy tam!

Ultima CNC zaprasza na swoje stanowisko, gdzie będziecie mogli spotkać naszych przedstawicieli, porozmawiać, zaplanować oraz wymienić się dotychczasową wiedzą i doświadczeniem. Przygotowujemy sporo nowości i ciekawych materiałów szkoleniowo-marketingowych, także czekajcie! ;)

Nie może Was tam zabraknąć! 7-10 lutego Poznań. Do zobaczenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zespół Ultima CNC Machines składa Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne, oraz wszelkiej pomyślności w Nowy 2017 Roku 🎄 :)

Oby przyszły rok był jeszcze lepszy niż ten, właśnie mijający 🎁

Do zobaczenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Model ZEUS/

✓ 5-osiowe przemysłowe centrum obróbcze od Italmac,
✓ Pierwsza odsłona nowego modelu,
✓ Nowa stylistyka, większa przestrzeń obróbcza, szersza gama dostępnych opcji dodatkowych,
✓ Obróbka i cięcie profili aluminiowych oraz stalowych jest teraz jeszcze łatwiejsze 💪

Zapraszamy na stronę www.ultima-cnc.com po więcej szczegółów (y)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prestiżowe Targi w Duselldorfie - zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami Ultima CNC.

W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2016 jesteśmy na targach Aluminium - Weltmesse&Kongressw w Duselldorfie.

Zebrali się tutaj wszyscy potentaci z branży aluminium.

Prezentujemy nasze 5-osiowe, wydajne centrum obróbcze ZEUS, maszynę do wszechstronnej obróbki przemysłowej profili aluminiowych, zachęcając pozostałych przedstawicieli do zastosowania tej potężnej "maszynerii" w ich biznesie, w celu jeszcze większego zautomatyzowania linii produkcyjnej.

Targi są bardzo owocne, dlatego z optymizmem patrzymy na projekty, które będą realizowane dzięki kontaktom zdobytym w tych dniach.

Zapraszamy na nasze stoisko w hali 9G, nr. 41.
PhotoPhotoPhotoPhoto
30.11.2016
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 29.11.2016-1.12.2016 jesteśmy obecni na Targach Aluminium 2016 w Duselldorfie! Serdecznie zapraszamy wszystkich do hali nr 9 - stoisko G41.

Krótka zapowiedź tego co się wydarzy, a dziać się będzie bardzo dużo! W tym roku podczas wystawy zaprezentujemy zaawansowane 5-osiowe centrum obróbcze ZEUS 4000. Podczas targów tradycyjnie będzie możliwość zapoznania się z nowościami w ofercie firmy Italmac, a tych jest naprawdę sporo.

Maszyny do celów przemysłowych, centra obróbkowe, piły, maszyny do produkcji stolarki otworowej oraz fasad. To i wiele więcej czekać będzie na Was w Duselldorfie w dniach 29.11-1.12.2016 :)

Zapraszamy i do zobaczenia na miejscu!
Photo
Photo
10.11.2016
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W Ultima CNC Machines wiemy jak istotna jest WYDAJNOŚĆ produkcji. Jednocześnie każdemu producentowi zależy aby przy wysokiej wydajności, zachować ELASTYCZNOŚĆ swoich rozwiązań.

Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom nasi inżynierowie stworzyli koncepcję: CENTRUM OBRÓBCZE "MULTIBAR", która w skrócie polega tym, że w miarę potrzeby ta sama obrabiarka pracuje w trybie seryjnym, dokonując obróbki na wielu profilach w trakcie jednego cyklu. Gdy zachodzi natomiast potrzeba dokonania bardziej złożonych operacji, na stół obróbczy kładziemy jeden profil, który w zależności od konfiguracji maszyny, możemy obrabiać w 3, 4 lub pięciu płaszczyznach.

Nowa seria CENTRÓW PRZEMYSŁOWYCH w ofercie Italmac, model ULYSEE (o którym bliżej niedługo) oraz PEGASO i ZEUS są przystosowane do zaimplementowania takich rozwiązań.

Wielu renomowanych producentów już z nich korzysta. Sprawdź, jakie korzyści możesz uzyskać dzięki naszym rozwiązaniom.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-11-02
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Oszczędzaj czas i pieniądze. Postaw na nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Product Builder to nasza najnowsza oferta w zakresie szeroko rozumianej AUTOMATYZACJI PRODUKCJI.

To rewolucyjnie prosta APLIKACJA DLA PRZEMYSŁU, która pozwala w kilku krokach stworzyć listę produkcyjną i ekspresowo przesłać ją bezpośrednio do OBRABIARKI CNC bądź piły.

To program, który podniesie wydajność produkcji wszędzie tam gdzie występują MODELE PARAMETRYZOWANE. Zobacz jakie to proste: podaj jedynie wartość zadanych parametrów, ilość sztuk, a nasz program dokona dla Ciebie OPTYMALIZACJI oraz wyślę instrukcje w języku maszynowym. Gwarantujemy, że ta aplikacja w sposób wymierny zoptymalizuje Twoją pracę i pracę Twojej firmy.

Zapraszamy na prezentację!
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-10-20
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W zeszłym tygodniu, "w warunkach bojowych", testowaliśmy nasze nowe FREZY DO OBRÓBKI ALUMINIUM I STALI.

Założenie w takiej sytuacji jest dość proste. Grubościenny profil, kilka przykładowych obróbek o różnej geometrii, a następnie coraz wyższe parametry obróbki (obroty, prędkość skrawania, posuw) Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno jakość obróbki, jak i trwałość narzędzi (testy były prowadzone w paru zaprzyjaźnionych warsztatach przez kilka tygodni) są wyższe, niż w dotychczas oferowanych przez nas narzędziach.

Zapraszamy do kontaktu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę promocyjną.

Sprawdź jakość naszych narzędzi i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

Frez ULTIMA obróbka aluminium | http://www.ultima-cnc.com/frez-ultima-obrobka-aluminum/

Frez ULTIMA Obróbka Stali | http://www.ultima-cnc.com/frez-ultima_obrobka-stali2/
Photo
Photo
2016-10-04
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ZEUS to nasza propozycja dla OBRÓBKI PRZEMYSŁOWEJ. To nasze największe seryjne centrum obróbcze.

ZEUS poradzi sobie tam, gdzie ze względu na wagę, bądź na rozmiar elementu poddawanego obróbce, inne obrabiarki napotkają ograniczenia.

Występuje w wersji 4 lub 5-osiowej.

Szeroka gama opcji dodatkowych sprawia pozwala dopasować funkcjonalność ZEUSA do indywidualnych wymagań klienta i specyfiki produkcji.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-09-29
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
CNC PEGASO to gwarancja wykonania pracy na najwyższym poziomie! Jest to inwestycja, która pozwala na realizację kompleksowych projektów.

CNC PEGASO to w naszej opinii, najbardziej elastyczne i wszechstronne centrum obróbcze w ofercie Ultima spółka z o.o. Zaprojektowane do wykonywania operacji wiercenia, frezowania, gwintowania i docinania w materiałach typu aluminium oraz stal.
Występuje w wersji 4 lub 5-osiowej. W różnych konfiguracjach sprzętowych.

Poznajcie go bliżej :)

http://www.ultima-cnc.com/maszyny-cnc/pegaso/
PhotoPhotoPhoto
2016-09-23
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded