Profile cover photo
Profile photo
Alkater Leczenie Uzależnień
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, istnieje wiele czynników uzależniających. Może to być praca, konkretny zapach, a nawet obsesyjne myśli. Alkater stosuje sprawdzone zabiegi, rekomendowane przez najlepszych lekarzy. Podczas terapii korzystamy z zastrzyków dożylnych i domięśniowych, z karmienia pozajelitowego czy z zakładania opatrunków. Szczegóły naszej działalności na stronie: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Walka z nałogiem to wyzwanie wymagające wiele odwagi i samozaparcia. Najbardziej skuteczna odbywa się przy pomocy najlepszych specjalistów, jakich znajdziecie w naszym ośrodku: http://www.alkater.pl/. Osobom zdecydowanym na rozpoczęcie leczenia oferujemy wizytę domową, podczas której przeprowadzamy pełną terapię.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postawa pacjenta jest kluczowa do wygrania walki z nałogiem. Choć zazwyczaj troska bliskich jest impulsem do rozpoczęcia leczenia, to właśnie uzależniony musi chcieć osiągnąć cel. Leczony powinien odmienić swoje życie, a nie stosować się do zaleceń lekarzy tylko przez pewien okres czasu. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W walce ze zgubnym nałogiem nieoceniona jest pomoc najbliższych i, przede wszystkim, odpowiednie leczenie. Rynek farmaceutyczny stale się rozwija i oferuje mnóstwo preparatów pomocnych w walce z uzależnieniami. Czasami jednak samo stosowanie lekarstw nie jest wystarczającym zabiegiem. Nasz warszawski ośrodek: http://www.alkater.pl/ prowadzi skuteczne leczenie uzależnień.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzależnienie może dotknąć każdego z nas. Nałogiem może być alkohol, papierosy, narkotyki, a nawet niektóre lekarstwa. Istotne jest uświadomienie sobie, że to problem psychiczny, nie fizyczny. Pierwszym krokiem leczenia jest stwierdzenie problemu przez samego uzależnionego. Więcej o terapii uzależnień przeczytacie na naszej stronie: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy skuteczne oczyszczenie organizmu! Zażywanie nadmiernej ilości szkodliwej substancji powoduje uszkodzenie niektórych narządów, choroby skóry czy problemy z koncentracją. Dlatego właśnie wszystkie toksyny należy usunąć z ciała za pomocą profesjonalnych metod. Proces nazywany detoksem: http://www.alkater.pl/odtruwanie-detox-warszawa/ jest pierwszym etapem skutecznego leczenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto pamiętać, że złamanie abstynencji na jakimkolwiek etapie terapii nie jest dowodem na jej nieskuteczność, ani pretekstem do przerwania leczenia. Takie sytuacje poddajemy szczególnie starannej analizie na spotkaniu terapeutycznym w naszym warszawskim ośrodku: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedłużenie fazy pogłębionej bierze się nie tylko z głębokości przepracowanych problemów, ale też z konieczności skonfrontowania chorego z ryzykiem nawrotu choroby. Wielu pacjentów przeżywa sygnały nawrotu, jednak wytrwałe uczestnictwo w prowadzonych w naszym ośrodku terapiach: http://www.alkater.pl/ pozwala im uniknąć zniszczenia dotychczasowego „dorobku terapeutycznego”.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby leczenie nałogu było skuteczne, konieczny jest drugi etap w trybie ambulatoryjnym – czyli w poradni leczenia uzależnień! Faza nazywana terapią pogłębioną odbywa się w trakcie spotkań indywidualnych z terapeutą, grupą wsparcia oraz warsztatów tematycznych. Na tym etapie celem pacjenta jest wprowadzenie pozytywnych zmian w życie, ich utrwalenie i stopniowe usamodzielnienie się w zakresie radzenia sobie z nałogiem. Szczegóły naszej oferty na stronie: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po pierwszym etapie leczenia decyzja o odstawieniu alkoholu jest krucha, a nowe podejście do życia umiejscowione bardziej „w głowie” niż w działaniach. Terapia podstawowa jest intensywna, „budujący” widzi efekty, jednak nie można powiedzieć, że to już koniec budowy. Zapraszamy na terapie uzależnień w naszym ośrodku: http://www.alkater.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded