Profile cover photo
Profile photo
Latvijas Universitāte
232 followers -
Oficiālā Latvijas Universitātes Google+ mājas lapa
Oficiālā Latvijas Universitātes Google+ mājas lapa

232 followers
About
Posts

Post has attachment
Par latviešiem laiku lokos līdzdomāt un diskutēt varēsit, ja 17. martā plkst. 18 Latvijas Universitātes kafejnīcā apmeklēsit Zinātnes kafejnīcas pasākumu „No kā cēlušies latvieši”.

Uzstāsies asociētais profesors Andris Šnē, Dr. hist Vitolds Muižnieks, Dr. hist. Muntis Auns, Dr. hist. Arnis Radiņš.

Pirmajiem 50 apmeklētājiem sulas glāze par brīvu.
Add a comment...

Post has attachment
Zeme, kur līst piens un izaug milzu raža – šādiem stāstiem ticēja ne viens vien latvietis, kurš pirms diviem gadsimtiem devās pasaulē laimi meklēt. Aizbraucēju portretu un motivāciju savā doktora disertācijā “Latviešu zemnieku koloniju izveidošanās Krievijas impērijas Eiropas daļā (19. gs. 40. gadi–1914. gads)” pētījis vēsturnieks Toms Ķikuts. Šī gada februārī viņš saņēmis Latvijas Universitātes Gada balvu par izcili izstrādātu promocijas darbu.
Add a comment...

Post has attachment
Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā 8. marta dāvana daiļā dzimuma pārstāvēm: ieeja dārzā tikai par 1 EUR un 50% atlaide Tropu tauriņu mājas apskatei.
Add a comment...

Post has attachment
LU ikgadējais pasākums „Studenta kurpēs”, kura laikā vidusskolēni iejūtas "studenta ādā" un piedalās studiju procesā Latvijas Universitātē, notiks no 4. līdz 8. aprīlim.

Pasākumam vēl var pieteikties gan studenti (līdz 11. martam), gan skolēni (līdz 15. martam).

Plašāka informācija: http://www.lu.lv/gribustudet/pasakumi/studijas/studentakurpes/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta vadošā pētnieka Benedikta Kalnača vairāku gadu garumā uzkrātās atziņas un veiktais darbs rezultējies ar monogrāfijas "20. gadsimta Baltijas drāma: postkoloniāli naratīvi, dekoloniālas iespējas" (20th Century Baltic Drama: Postcolonial Narratives, Decolonial Options) izdošanu. Viena no šī pētījuma atziņām - Baltijas nāciju mantojumi ir līdzīgi.
Add a comment...

Post has attachment
Fotokonkurss jauniešiem "Gribu studēt Latvijas Universitātē!"

Fotokonkursā jaunieši aicināti apmeklēt izstādi “Skola 2016” un nofotografēties pie LU stenda, izveidojot pašiņu jeb selfiju. Fotogrāfiju publicē savā Instagram profilā, pievienojot mirkļbirku ‪#‎gribustudetLU‬. Konkursa pirmās un otrās vietas ieguvēji balvā saņems planšetdatorus.

Noteikumi: http://www.lu.lv/gribustudetlu/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Iznācis Alma Mater pavasara numurs

Juris Cālītis runā par cilvēcību un to, kādus vēlētos redzēt Teoloģijas fakultātes studentus, teātra zinātniece Guna Zeltiņa – par Viljamu Šekspīru, LU Lāzeru centra pētnieki atklāj Visuma noslēpumus, bet LU Studentu padome paliek nomodā.
Add a comment...

Post has attachment
Fiziķis Andris Šternbergs ir patriotisks Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta (LU CFI) direktors, tā ir viņa darbavieta jau 40 gadus. Tikpat lojāls Andris ir arī kaklasaitēm – vismaz piecus gadus viņš izvēlas vienīgi Latvijas karoga karmīnsarkanās krāsas kaklasaites.
Add a comment...

Post has attachment
Ceturtdien, 18.februārīrī, plkst. 18.00 Latvijas Universitātes kafejnīcā, Raiņa bulv. 19 notiks Zinātnes kafejnīcas pasākums „ Kodolsintēze- nākotnes enerģija”. Pasākumā piedalīsies un par dažādiem kodolsintēzes aspektiem stāstīs vadošie šīs jomas zinātnieki. Pasākumu aicināti apmeklēt visi interesenti.
Add a comment...

Post has attachment
25. februārī no plkst. 23.00 Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b) notiks LU volejbola nakts turnīrs. Turnīrā kā ierasts drīkst piedalīties LU studenti (arī Erasmus studenti), pasniedzēji un darbinieki.

Pieteikšanās līdz 23. februārim.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded