Profile cover photo
Profile photo
Marketa Knollova
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Těším se na Vás na našich seminářích a praktických kurzech JPS Akademie. A pokud byste měli tuto sobotu 10.9.2016 cestu do Kutné Hory, těším se na Vás s kompletní nabídkou na stánku JPS v rámci XXI. KUTNOHORSKÝCH STOMATOLOGICKÝCH DNŮ.
Photo

Post has attachment
Z červnového semináře... a po prázdninách už na vás čeká bohatý program JPS Akademie... více na www.jps.cz/vystavy
JPS
JPS
facebook.com

Post has shared content
To pravé pro firemní večírek 2016!
Představujeme vám další možnost využití čokotiskárny - originální zdobení talířů:
Sladká varianta - dezertní talíře nebo porcelán používaný na tzv. finger food. Mini dezerty jsou dozdobeny nejen čokotiskem, ale i dalšími omáčkami či toppingy (vanilka, borůvka, jahoda ...) ozdoby jsou samozřejme určeny ke konzumaci, potisk taliřů je originálním způsobem, jak netradičně podávat sladkou omáčku a současně nenásilnou formou představit logo, nápis, popisky dezertů apod.
Slaná varianta - funguje stejně jako u sladké, výběr omáček je na klientovi. Koktejlová, barbeque, bylinková...Lze libovolně kombinovat s podávaným pokrmem, možností je nepočítaně.
Rádi pro vás zajistíme nejen potisk talířů, ale doporučíme i vhodný porcelán, zajistíme jeho zapůjčení, ve spolupráci s kuchaři navrhneme nejvhodnější kombinace a varianty.
Využití pro restaurace, cateringové akce, svatby, rodinné oslavy... Kombinace sladké i slané varianty je také možná. Pokud hledáte originalitu a rádi "jíte i očima", kontaktujte nás :-)! Na vaše poptávky se těšíme na coko@cokotiskarna.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-07-28
6 Photos - View album

Post has attachment
Už měsíc ..(nebo teprve měsíc :-)?! ... se snažím proniknout do "tajů" certifikovaného vzdělávání ve stomatologii.... Organizujeme semináře a praktické kurzy pro stomatology, dentální hygienistky, sestry, implantology, ortodontisty...zkrátka pro odborníky ve stomatologii.

Post has attachment
Čokoláda s věnováním pro paní učitelku :-)... výborný nápad, který rodiče před koncem školního roku ocení!

Post has attachment
Protože se vám nápad čokoládových svatebních oznámení a pozvánek líbil...tady máte video! S 3D čokotiskárnou budete originální a  vaše oznámení nikdo nehodí do koše :-)!

Post has attachment
V hotelu DUO Praha právě probíhá seminář Přístupové systémy ..Pro firmu Doverville zde zajišťujeme již třetí akci...děkujeme za důvěru :-)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.05.16
5 Photos - View album

Post has shared content
Namalujeme každý váš nápad :-)! 3D Čokotiskárna na Vaší svatbě... Svatebčané si pochutnají na skvělých oplatkách, na které umíme během oslavy tisknout Vaše jména, monogramy, obrázky, kontury nebo třeba datum Vašeho velkého dne.
Photo
Photo
2016-05-09
2 Photos - View album

Post has shared content
Často se nás ptáte, jak je to s 3D čokotiskárnou v létě. Jde to :-). Pokud připravujete akci venku, postačí nám kryté místo, např. party stan, aby produkce nebyla vystavena přímému slunci ani extrémně vysokým teplotám, tiskárna musí být chráněná proti prachu a větru a taky se neobejdeme bez připojení 220V. Těšíme se na vás tedy i během krásných slunečných dní, které nás čekají :-)!
Photo
Photo
2016-05-09
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded