Profile cover photo
Profile photo
Bamor Sp. z o.o. Producent kontenerów
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Podejmujemy się produkcji kontenerów w standardowych wymiarach, ale realizujemy zamówienia również na konstrukcje nietypowe. Jesteśmy elastyczni i bez problemu dokonujemy zmian w projekcie, a także procesie produkcyjnym. Z przyjemnością wykonamy projekt według Państwa wskazówek. Zapraszamy do współpracy - http://bamor.pl/oferta.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poza produkcją kontenerów zajmujemy się też wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Możemy wykonać na Państwa zlecenie wiaty przystankowe i stojaki na rowery. Podejmujemy się również produkcji rozmaitych poręczy i barierek w budynkach o różnym przeznaczeniu. Zapraszamy - http://bamor.pl/wiaty-przystankowe-porecze-stojaki.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze kontenery można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc zestawy kontenerów. Z połączenia kontenerów sanitarnych, szatniowych i biurowych można tworzyć zaplecza socjalno-biurowe. Można je wykorzystać jako rozwiązanie tymczasowe, jak również jako stały obiekt usługowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - http://bamor.pl/zestawy-kontenerow.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą także zaplecza boisk piłkarskich. Oferujemy systemy kontenerów ORLIK 2012 dla wyposażenia obiektów sportowo-budowanych. Zapewniamy wykonanie pawilonu kontenerowego Orlik, montaż na terenie budowy, a także transport we wskazane miejsce. Zapraszamy do współpracy - http://bamor.pl/orlik2012.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz kontenerów wykonujemy także różnego typu konstrukcje stalowe, np. poręcze, barierki, stojaki na rowery oraz wiaty przystankowe. Wiaty służą do osłony podróżnych przed opadami atmosferycznymi i podmuchami wiatru. Ściany wiat mogą być wykorzystane do zamieszczenia treści reklamowych. Zachęcamy do współpracy - http://bamor.pl/wiaty-przystankowe-porecze-stojaki.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://bamor.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta świetlic wiejskich jest naprawdę kompleksowa. Wykonamy projekt i przystąpimy do budowy pawilonu kontenerowego świetlicy. Następnie przetransportujemy pawilon na miejsce i zamontujemy go zgodnie z ustaleniami. Zapewniamy także serwis zakupionego pawilonu. Zachęcamy do kontaktu - http://bamor.pl/kontakt.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez naszą firmę świetlice wiejskie stanowią funkcjonalne pawilony z dachem dwuspadzistym, dużymi oknami i zadaszonym wejściem. W świetlicy znajduje się przedsionek, sala spotkań, jak również pomieszczenie kuchenne i toaleta. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy - http://bamor.pl/swietlice-wiejskie.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych oraz kontenerów sanitarnych. Oferujemy także kontenery socjalne, kontenery techniczne oraz kontenery sportowe i szatniowe. Nasze wyroby można stosować jako pojedyncze konstrukcje lub też łączyć je w zestawy kontenerów. Polecamy nasze usługi - http://bamor.pl/kontenery-techniczne.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta kontenerów technicznych? Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu – czekamy na wiadomości mailowe i telefony. Można się również skontaktować z nami za pomocą formularza kontaktowego - http://bamor.pl/kontakt.htm.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded