Profile cover photo
Profile photo
Klub Muzyczny, Restauracja Alligator
4 followers
4 followers
About
Klub Muzyczny, Restauracja Alligator's posts

Post has attachment
Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie prezentujemy wnętrza z naszego klubu, a także zdjęcia z imprez odbywających się w naszym lokalu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu, zapewniamy wspaniałe dania, pyszne drinki oraz oryginalną muzykę. Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na naszej stronie http://alligator-club.com/. 
Photo

Post has attachment
Nie chcesz przegapić żadnej z imprez, jakie odbywają się w naszym klubie muzycznym? Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony http://alligator-club.com/wydarzenia/, gdzie publikujemy informacje na temat zbliżających się wydarzeń w restauracji Alligator. W razie pytań prosimy o kontakt. 
Photo

Post has attachment
Chcesz zarezerwować stolik w naszej restauracji? A może masz jakieś inne pytania lub uwagi dotyczące działalności naszego klubu? Będziemy wdzięczni, jeśli się nimi z nami podzielisz. Na stronie http://alligator-club.com/kontakt/ znajdują się dane teleadresowe naszej restauracji oraz formularz kontaktowy. 
Photo

Post has attachment
Szukasz niepowtarzalnych wrażeń muzycznych? Odwiedź Klub Muzyczny Alligator! U nas, podczas występów zaproszonych do nas artystów, odnajdziesz to, co jest najlepsze w muzyce. Nie ograniczamy się jedynie do koncertów - w naszym klubie odbywają się również stand upy i kabarety. Więcej informacji o naszych imprezach znajdziesz na stronie http://alligator-club.com/.

Post has attachment
Zastanawiacie się jak spędzić najbliższy sobotni wieczór? Zapraszamy na koncert zespołu Night Flight. Inspiracją zespołu są największe gwiazdy muzyki rockowej takie jak: Aerosmith, Led Zeppelin, Guns N Roses, czy też The Rolling Stones. W repertuarze Night Flight znajdziecie zarówno covery, jak i utwory autorskie. Początek koncertu 22:00. Wstęp wolny!
Photo

Post has attachment
Chcesz odpocząć od świątecznego szaleństwa? Przyjdź do jednego z najlepszych klubów muzycznych w Poznaniu. Każdego dnia zapewniamy Wam wyśmienite jedzenie, przepyszne drinki i dobrą muzykę. Dokładny plan wydarzeń naszego klubu możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.alligator-club.com /.
Photo

Post has attachment
Jesteście spragnieni charyzmatycznego wokalu oraz brzmień zapierających dech w piersiach? Już w niedzielę 20 listopada o godzinie 20:00 wielkie wydarzenie w naszym klubie muzycznym. Specjalnie dla Was wystąpi Megan Burt z USA. Więcej informacji na naszej stronie internetowej http://www.alligator-club.com /. Zapraszamy serdecznie.
Photo

Post has attachment
W najbliższą środę wystąpi dla Was znany z rockowej muzyki duet który tworzą Łukasz Kulczak (gitara) oraz Grzegorz Sykała (wokal, gitara). Zagrają dla Was znane i lubiane kawałki takich nurtów jak blues, rock czy rock and roll oraz swoje utwory autorskie. Występ zaczyna się o godzinie 21:00. Wstęp wolny! Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Na zakończenie weekendu 16 października zagra dla Was zespół Czarna Perła. Tworzą go muzycy znani z poznańskich składów folkowych takich jak: Sailor, Mohadick oraz Roadhouse. Na doskonałe szanty, pieśni kubryku oraz folk zapraszamy Was o godzinie 20:00. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej http://www.alligator-club.com /.
Photo

Nie macie planów na najbliższy piątek? Już je znaleźliście! Na deskach naszego klubu muzycznego wystąpi zespół Sweet Beat. Zapewniamy Was, że zabawa będzie wyśmienita, a drinki jak zawsze przepyszne! Więcej informacji możecie znaleźć pod adresem: http://alligator-club.com/wydarzenia/koncert-sweet-beat-rock-cover-band-alligator-poznan/.
Wait while more posts are being loaded