Profile cover photo
Profile photo
Wydawnictwo GMORK
10 followers
10 followers
About
Wydawnictwo GMORK's posts

Post has attachment
Kochani, zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy przedsprzedaż zbioru opowiadań Juliusza Wojciechowicza: "Bez znieczulenia", który będzie dostępny od 15 sierpnia.

Standardowo w dwóch wydaniach:
- książka + ebook w promocyjnej cenie 19 zł (http://gmork.pl/bez-znieczulenia-miekka)
- ebook w promocyjnej cenie 14 zł (http://gmork.pl/bez-znieczulenia-ebook)

Jak zawsze 2% dochodu ze sprzedaży przekazujemy na pomoc kotom.

Dodatkowo książkę możecie również zamawiać w zaprzyjaźnionej księgarni Siedem Dusz (http://7dusz.pl/index.php/produkt/bez-znieczulenia/).

Patroni medialni: Dzika Banda, Creatio Fantastica, RzeczGustu, Art of Reading.

A poniżej film promocyjny wykonany przez niezawodne Attic Film Production.

Post has attachment
Od dzisiaj na naszej stronie możecie zamawiać takie oto hardboilowe kubki (http://gmork.pl/kubek-hardboiled).
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia teasera naszej nowej antologii: "Bez znieczulenia" Juliusza Wojciechowicza. Pełna zapowiedź już niedługo ;)

Post has attachment
Wraz z nową stroną internetową uruchomiliśmy Program Partnerski, do którego mogą się zgłaszać wszyscy właściciele serwisów internetowych. Zasada jest prosta: jeżeli wasz odwiedzający dokona zakupu w naszym sklepie za pomocą linku przypisanego do waszego konta, otrzymacie prowizję w wysokości 20% zakupu. jedyne co musicie zrobić to zarejestrować się w Programie i podpisać z nami umowę.

Post has attachment
Zapraszamy na naszą zmodernizowana stronę internetową. Wraz z nią wprowadziliśmy pewne zmiany. Od teraz macie możliwość zakupu kwotowych Bonów Upominkowych, które możecie podarować wybranej osobie, oraz zrezygnowaliśmy z dwóch osobnych opcji sprzedaży książek drukowanych i do każdej zakupionej książki dodajemy e-book GRATIS!
Niedługo wróci również "Tea Time" w zmienionej postaci.

Post has attachment
Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Marek Zychla. Z tej okazji mamy dla was prezent, cenę "Pokłosia" oraz "Hardboiled" obniżyliśmy o 50%. Promocja trwa do 31.03, lub do wyczerpania zapasów. Zróbcie mu prezent i kupcie sobie książkę ;) www.gmork.pl/sklep
Photo

Post has attachment
Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie autorskie z Juliuszem Wojciechowiczem i Robertem Ziębińskim promujące zbiór nowel neo-noir: HARDBOILED, które odbędzie się 4 marca 2016 roku o godzinie 17:00 w Antykwariacie w Lublinie przy ulicy Jasnej 7a, lok. 3. Spotkanie poprowadzi Magda Paluch.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia aktorskiego zwiastuna antologii „Hardboiled”, którego pomysłodawcą jest Juliusz Wojciechowicz, a autorem Paweł Paluch. Dziękujemy Michałowi Górzynie i Kazimierzowi Kyrczowi Jr. za wystąpienie w rolach głównych, Grzegorzowi Dyszlewskiemu za pomoc, oraz wszystkim fanom, którzy użyczyli swojego wizerunku na listach gończych. Enjoy ;)

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia pierwszego, nieaktorskiego zwiastuna antologii "Hardboiled".

Post has attachment
Wszystkie zamówienia "Hardboiled" uzyskały już dostęp do e-booka. Natomiast na sam druk, z uwagi na to, iż walczymy z okładką, musicie jeszcze poczekać jakieś 3 tyg. Bardzo przepraszamy za opóźnienia :) Musicie nam wybaczyć, ale chcemy, żeby książka wyglądała perfekcyjnie ;)

PRZEDSPRZEDAŻ nadal trwa:
pakiet: http://gmork.pl/produkt/hardboiled-pakiet/ e-book: http://gmork.pl/produkt/hardboiled-ebook/
allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=5706802719
Wait while more posts are being loaded