Profile cover photo
Profile photo
Michał Sybirak
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Orędzie z Medziugorja, 25. maja 2018 r.

„Drogie dzieci! W tym niespokojnym czasie wzywam was, abyście mieli więcej zaufania do Boga, który jest Ojcem waszym w Niebie i który Mnie posłał, abym was prowadziła do Niego. Otwórzcie swoje serca na Dary, które On wam pragnie dać i w cichości serca adorujcie Mego Syna Jezusa, który dał Swoje Życie, abyście żyli w Wieczności, do której was pragnie prowadzić. Niech waszą nadzieją będzie radość spotkania z Najwyższym w życiu codziennym. Dlatego wzywam was: nie zaniedbujcie modlitwy, bo modlitwa czyni cuda. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.”

http://www.medjugorje.ws/pl/
Add a comment...

Post has attachment
Bóg zapłać wszystkim uczestnikom poprzedniej oraz obecnej 23. Nowenny Pompejańskiej Za Ojczyznę. Tym razem utworzyliśmy 92 Róże (w tym 11 – za Kapłanów). Wśród 712 uczestników modli się z nami 4 Biskupów, 48 Kapłanów i 9 Sióstr zakonnych. Głownie z Polski, ale również Polonia i misjonarze ze wszystkich części świata (przeważnie Polacy, ale nie tylko). Większość nadal rozważa po jednej dziesiątce, ale coraz więcej – po 2-3, zaś 110 osób - po całej części oraz 33 – cały różaniec. Oprócz tego, kilka osób (w kraju i za granicą) organizowało podobne nowenny w swoich parafiach lub lokalnych środowiskach – przykład dostojny do naśladowania.

Apeluję również do wszystkich uczestników Nowenny (i nie tylko) o modlitwę i post (prawdziwy – o chlebie i wodzie, jeden dzień w tygodniu albo chociaż w miesiącu) za Kapłanów, zwłaszcza Biskupów, ponieważ przede wszystkim od nich zależy zwieńczenie Intronizacji Chrystusa na Króla Polski i w konsekwencji – losy Polski i Polaków.

https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-23
NP 23
NP 23
urbietorbi-apokalipsa.net
Add a comment...

Post has attachment
23. NOWENNA POMPEJAŃSKA ZA OJCZYZNĘ

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 21 maja do 13 lipca). Dzielimy tajemnice pomiędzy uczestnikami jak w kółkach różańcowych, więc „początkujący” oraz mający dużo innych modlitw i obowiązków mogą brać do rozważania po 1 dziesiątku. Natomiast „doświadczonych” gorąco zachęcam brać więcej – po 2-3, a najlepiej – po całej części (5 dziesiątek). Może to być, oczywiście, nawet cały różaniec.

Poprzednie 22 Nowenny nie pozostały bez skutku: częściowe odsunięcie od władzy otwarcie wrogich Polsce sił, totalna porażka totalnej opozycji oraz rozpoczęcie Aktu Intronizacji w Łagiewnikach 19 listopada 2016 roku, odnośnie którego Pan Jezus powiedział: "Przyjmę intronizację od waszego Narodu, którą zaproponowali wasi biskupi... Gdy nastąpią w swoim czasie w Narodzie i hierarchii stosowne zmiany, których oczekuję, wówczas powtórzycie Intronizację, ulepszając Ją o brakujące szczegóły" (Przekaz Żywego Płomienia z dn. 25.10.2016). - zgodnie z Objawieniami dla Rozalii Celakówny.

A więc INTENCJA tej Nowenny jest następująca:

O ZWIEŃCZENIE INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ

Współcześni polscy prorocy podają jej ważne szczegóły: „PRAGNĘ, BY MOJA INTRONIZACJA ODBYŁA SIĘ W SANKTUARIUM JASNOGÓRSKIM OBOK MOJEJ NAJDROŻSZEJ MATKI – KRÓLOWEJ WASZEJ OJCZYZNY. TO MIEJSCE JEST WYBRANE OD DAWNA NA PIELGRZYMKI CAŁEGO NARODU DO MOJEJ MATKI - MARYI. MOJE KONANIE I MOJA DROGA KRZYŻOWA BYŁY NIEROZŁĄCZNE Z MATKĄ BOŻĄ. DLATEGO MOJA KORONACJA TAKŻE MUSI BYĆ W POBLIŻU KLASZTORU JASNOGÓRSKIEGO. JAM, JEZUS CHRYSTUS, WAM TO PRZEKAZUJĘ I Z WIELKIEJ MIŁOŚCI DO WASZEGO NARODU TO WAM ROZKAZUJĘ, ŻE MOJE MIEJSCE JEST RAZEM Z MOJĄ MATKĄ, KTÓRA STAŁA POD KRZYŻEM I MNIE PORODZIŁA Z DUCHA ŚWIĘTEGO” (Przesłanie Heleny z dn. 16.09.2016).

oraz dostosowanie praw państwowych do Praw Bożych: "Pragnę, aby rządzący Polską wycofali złe ustawy, które krzywdzą ludzi, począwszy od dzieci niewinnie zabijanych w aborcjach, po zabijanych przez użycie śmiercionośnych szczepionek. Polacy, we wszystkim bądźcie solidni i uczciwi. Dokonajcie uwłaszczenia wszystkiego tego, co zostało wyprzedane. Ustanówcie dobre prawa, takie, które nikogo nie krzywdzą. Uporządkujcie wszelkie podstawy prawne bytu narodowego, by były zgodne z Bożym duchem. Wykonanie tego będzie ważne i przydatne w niedługim czasie. Bądźcie konsekwentni w zaprowadzaniu dobrych zmian” (Przekaz Żywego Płomienia z dn. 25.02.2017).

Na to wygląda, że naszym biskupom oraz rządzącym krajem z takim zwieńczeniem Intronizacji się nie spieszy. Wydaje im się, że są sprawy pilniejsze i ważniejsze. A więc tym bardziej obowiązkiem tych, którzy zdają sobie sprawę, od Kogo tak naprawdę zależy prawdziwe bezpieczeństwo Polski oraz dobrobyt Polaków, jest wzmocnienie modlitw w tej intencji.

Oprócz tej intencji będziemy modlić się również za Kapłanów (w tym Biskupów). Ale zgłaszać się do Nowenny w tej intencji mogą tylko osoby, które będą rozważać cały różaniec (3 lub 4 części), ponieważ intencja jednej róży może być tylko jedna. Ewentualnie może być to kilka osób, które same razem utworzą cały różaniec. Intencja ta szczegółowa też jest bardzo ważna i wpisuje się w ogólną intencję – za Ojczyznę, ponieważ od postawy Kapłanów (zwłaszcza Biskupów) bardzo zależy los Polski, a sprawa Intronizacji zależy przede wszystkim właśnie od nich.

Zgłaszać się można bezpośrednio pod tym wpisem, na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły: https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-23
NP 23
NP 23
urbietorbi-apokalipsa.net
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Orędzie z Medziugorja, 2. maja 2018 r.

„Drogie dzieci, mój Syn, który jest Światłem Miłości, wszystko co czynił i czyni, czyni z Miłości. Tak więc i wy, Moje dzieci, kiedy żyjecie w miłości, miłujecie swoich bliźnich, pełnicie Wolę Mojego Syna. Apostołowie Mojej Miłości, stańcie się maluczkimi! Swoje czyste serca otwórzcie Mojemu Synowi, aby mógł działać poprzez was. Z pomocą wiary napełnijcie się miłością, lecz dzieci Moje, nie zapomnijcie, że Eucharystia jest Sercem Wiary. To jest Mój Syn, który karmi was Swoim Ciałem i wzmacnia Swoją Krwią, to jest Cud Miłości, Mój Syn , który Żywy wciąż na nowo przychodzi , aby ożywić dusze. Moje dzieci, żyjąc w miłości, pełnicie Wolę Mojego Syna, a On żyje w was. Moje dzieci, Moim matczynym pragnieniem jest, abyście zawsze więcej Go kochali, gdyż On przyzywa was Swoją Miłością, darzy Miłością, abyście ją dawali wszystkim wokół siebie. To z Jego Miłości jestem z wami jako Matka, aby przemawiać do was Słowami Miłości i Nadziei, aby przemawiać do was Wiecznymi Słowami, które zwyciężyły czas i śmierć, aby was wszystkich wezwać, byście byli Moimi apostołami Miłości. Dziękuję wam! ”

http://www.medjugorje.ws/pl/
Add a comment...

Post has attachment
„Starajcie się, słodkie dzieci, co dzień chodzić na Nabożeństwa Majowe, Czerwcowe i Msze Święte. Kochane dzieci światłości, chcę i pragnę wam powiedzieć, że uczestniczenie w nabożeństwach majowych i czerwcowych, przed wystawionym Moim Eucharystycznym Synem, daje krocie łask i duże wzmocnienie ducha, każdemu, kto w nich uczestniczy. Te łaski w tym czasie są wzmacniane 100-krotnie. Szatan czyni teraz wszystko, aby odwieść ludzi od uczestniczenia w tych nabożeństwach.”

https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/aktualnosci.html
Aktualności
Aktualności
urbietorbi-apokalipsa.net
Add a comment...

Post has attachment
Orędzie z Medziugorja, 25. kwietnia 2018 r.

„Drogie dzieci! Dziś was wzywam, abyście żyli waszym nowym życiem z Jezusem. Niech Zmartwychwstały da wam siłę, abyście w pokusach życia zawsze byli mocni i w modlitwie oddani i wytrwali, ponieważ Jezus zbawił was przez swoje Rany i przez Zmartwychwstanie dał Nowe Życie. Dziatki, módlcie się i nie traćcie nadziei. W waszych sercach niech będzie radość i pokój, i dawajcie świadectwo radości, że należycie do Mnie. Jestem z wami i wszystkich was kocham Moją Matczyną Miłością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.”

http://www.medjugorje.ws/pl/
Add a comment...

Post has attachment
„Znak w Pompejach

Nigdy nie miało miejsca takie wydarzenie. Nie było najmniejszego wiatru. Różaniec przez długą chwilę kołysał się mimo że jest dużej wielkości i wagi. Wszyscy odczytują to jako znak Matki Bożej abyśmy wzięli do rąk różaniec. Wydarzenie to miało miejsce 13 kwietnia czyli dwa dni temu.”
Add a comment...

Post has attachment
List do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa

Szanowny Pan Premier Mateusz Morawiecki

Szanowny Panie Premierze,


Zwracamy się do Pana Premiera w sprawie bardzo ważnej. Zdajemy sobie wszyscy doskonale sprawę jak bardzo ważna w naszym życiu jest Opatrzność Boża. Jest wiele przykładów kiedy nasz naród dzięki zwróceniu się do Boga w modlitwie otrzymał łaski i pomoc.

Akt uznania Jezusa Chrystusa za Pana i Króla Polski i Polaków 19 Listopada 2016 roku w Łagiewnikach był wiekopomnym wydarzeniem. Jednak, w ocenie wielu katolików powinniśmy iść dalej i dopełnić Akt Intronizacji na Jasnej Górze. Intronizacja jako akt uznania nad sobą Chrystusa Króla i poddanie się pod jego władzę jest pierwszym i podstawowym wymogiem wiary chrześcijańskiej. Jasna Góra to miejsce symboliczne dla całej Polski. Tutaj, na Jasnej Górze, przy Matce Najświętszej Niepokalanej Dziewicy Maryi powinien odbyć się ponowny Akt Oddania Polski i Polaków Jezusowi jako naszemu Królowi, w obecności najwyższych Władz Państwa Pana Premiera i Prezydenta na czele. Jednocześnie Sejm powinien przyjąć uchwałę w podobnym brzmieniu.

Panie Premierze Pan Bóg nam błogosławi co widać na każdym kroku, mamy mądry rząd który pracuje w końcu dla Polski, Pana Prezydenta z tego samego obozu. Jednak Należy być czujnym, im więcej błogosławieńst tym więcej przeciwników Polski, którym sytuacja w odradzającej się zarówno gospodarczo, militarnie, dyplomatycznie, a przede wszystkim duchowo Polsce nie jest na rękę. Wręcz przeszkadza w tworzeniu zliberalizowanej, bez tożsamości i odcinającej się od wszelkich korzeni, przede wszystkim chrześcijańskich, Europie. Abyśmy nadal byli krajem chrześcijańskim i dającym świadectwo innym, powinniśmy zdecydowanie bronić wiary i naszej tożsamości. Uznanie Chrystusa królem Polski na Jasnej Górze, zapewni nam zdroje łask Pańskich, w tych trudnych czasach. Nie może nas zniechęcać hałas sprzeciwu z różnych środowisk, który będzie podniesiony, tak jak to miało miejsce przy inicjatywie Różaniec do Granic, czy Wielka Pokuta na Jasnej Górze. Te inicjatywy stały się iskierką, która wyszła z Polski, a inne kraje mogą i będą nas naśladować (i już to robią)

Papież Pius XI w swojej Encyklice Quas Primas pisał: „Przeto gdyby kiedy ludzie uznali tak w życiu prywatnym, jak i publicznym królewską władzę Chrystusa, wówczas musiałyby przeniknąć wszystkie warstwy społeczne niewypowiedziane dobrodziejstwa, jak sprawiedliwa wolność, jak ład i uspokojenie, zgoda i pokój.”

Jednocześnie z tego płynie ostrzeżenie. Jeżeli przestaniemy być czujni i bogobojni, zaczniemy wierzyć tylko w nasze możliwości i talenty, oddzielimy całkowicie państwo od wiary i Kościoła możemy stracić szanse na odrodzenie naszego kraju. Wezwanie Jezusa do Polski i Narodów przekazane przez Służebnice Bożą Rozalię Celakównę jest nawoływaniem do powrotu jednostek i społeczeństw pod duchowe berło Władzy Boga. Pan Jezus Pouczał Rozalię, że jest to sprawa ogromnej wagi i że w tej intencji trzeba wiele się modlić i wiele cierpieć, by przyśpieszyć Intronizację w Polsce. W drugiej połowie lat trzydziestych dwudziestego wieku Rozalia otrzymuje pouczenia: „Jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu. W następstwie za przykładem Polski pójdą inne narody i także one dokonają Aktu Intronizacji Jezusa na swego Króla. Wszystkie narody, które nie uznają Jezusa swym Królem, zginą.” Niestety tak mocne przesłanie nie przyniosło skutku. Niepowodzeniem zakończyły się starania o Intronizację Jezusa na Króla Polski przed wybuchem drugiej wojny światowej, w której Polska odniosła ogromne straty, łącznie z doszczętnie zniszczoną Warszawą. Ksiądz Kazimierz Dobrzycki w książce zatytułowanej „ Dziecko Boże Rozalia Celakówna” przytacza fragment rozmowy z Rozalią „Zobaczy ojciec, co się stanie z Warszawą...Będzie ona tak zniszczona, że pozostaną prawie same gruzy...-Skąd o tym, dziecko, wnioskujesz? –Dał mi to poznać Pan Jezus, że za grzechy Warszawy będzie ona zburzona, niech ojciec to pamięta, co ja teraz mówię, bo jestem pewna, że tak się stanie.”

Ratujmy nasz Kraj, Panie Premierze, pomimo całej laicyzacji i pseudopostępu w sprawach oddzielania wiary od polityki, zawsze było i będzie tak, że służy się tylko jednemu panu. Wybierzmy Boga , a nie szatana, który dziś jest tak bardzo dobrze zakamuflowany, wręcz ukryty pod postacią ułud tego świata i ducha intelektualizmu. Dlatego uważamy za rzecz najwyższej wagi oddanie pod opiekę Wszechmocnego Boga całego naszego kraju w Akcie Intronizacji przez najwyższe władze państwowe i hierarchów kościelnych w imieniu nas wszystkich- Narodu Polskiego „Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże, strażnik czuwa daremnie." (Ps 127,1)
Z wyrazami szacunku


https://www.petycjeonline.com/list_do_pana_premiera_mateusza_morawieckiego_w_sprawie_intronizacji_jezusa_chrystusa
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded