Profile cover photo
Profile photo
Michał Sybirak
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment
Wczoraj znów wydarzył się cud św. Januarego.

Post has attachment
Podczas, gdy wszyscy z trwogą przyglądają się manewrom armii rosyjskiej i zastanawiają się (zresztą nie bez podstawy), czy nie uderzy ona po raz kolejny na Europę Wschodnią, Moskwa ma plany o wiele sprytniejsze (choć wcale się z nimi nie afiszuje). Po co używać własnej armii tam, gdzie całą „brudną robotę” mogą zrobić „miejscowi działacze”, zaś „ciemny lud” jeszcze będzie z tego zadowolony i będzie uważać to za własne zwycięstwo? Tym bardziej, że takie numery już się udawały w przeszłości.

Post has attachment
„Dziś 7. dzień miesiąca i dziś jest dzień Mojego Święta. Dziś udzielam światu specjalnych łask, szczególnie tym, co o to proszą Mnie, jako Ojca całej ludzkości. Mało, kto o Mnie pamięta i czci Mnie, a przecież i Ja zasługuję na cześć. Ja Jestem twój Bóg i Pan i proszę, aby kto tylko będzie mógł i chciał niech uczci Mnie w każdy 7. dzień każdego miesiąca, a w sierpniu dodatkowo w 1. niedzielę sierpnia.”

https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ks/bog_ojciec.html
Photo

Post has attachment
Medziugorje

Photo

Post has attachment
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom poprzedniej oraz obecnej 18. NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ ZA OJCZYZNĘ. Tym razem udało się utworzyć 54 „Róże”. Wśród 625 uczestników modli się z nami 1 Kardynał, 5 Biskupów , 63 Kapłanów, 20 Sióstr zakonnych, 2 Posłów na Sejm i 1 Senator RP. Głownie z Polski, ale również Polonia i misjonarze ze wszystkich części świata. Większość rozważa po jednej dziesiątce (niektórzy – po 2-3), ale 43 osoby - po całej części oraz 15 – cały różaniec. Oprócz tego 3 Biskupów udzieliło swego błogosławieństwa: Bp Józef Wysocki, Bp Piotr Turzyński i Bp Marek Solarczyk.
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-18

Post has attachment
18. NOWENNA POMPEJAŃSKA ZA OJCZYZNĘ

Zachęcam wszystkich, komu leżą na sercu losy Polski, do uczestnictwa w tej kolejnej Nowennie (od 24 sierpnia do 16 października 2017). Nie ma żadnych ograniczeń w przyjmowaniu tajemnic do rozważania. Może to być 1, 2, 3, 5 dziesiątek, a nawet cały różaniec.

Poprzednie 17 Nowenn nie pozostały bez skutku: wygranie wyborów przez patriotów 24 maja i 25 października 2015 ( i choć wybrańcy nie zawsze stali na wysokości zadania, ale i tak są zdecydowanie lepsze od POprzedników) oraz rozpoczęcie Aktu Intronizacji w Łagiewnikach 19 listopada 2016 roku, odnośnie którego Pan Jezus powiedział: "Przyjmę intronizację od waszego Narodu, którą zaproponowali wasi biskupi... Gdy nastąpią w swoim czasie w Narodzie i hierarchii stosowne zmiany, których oczekuję, wówczas powtórzycie Intronizację, ulepszając Ją o brakujące szczegóły." (Przekaz z dn. 25.10.2016)

A więc INTENCJA tej Nowenny jest następująca:

O ZWIEŃCZENIE INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ

„Pragnę, by Moja Intronizacja odbyła się w Sanktuarium Jasnogórskim obok Mojej Najdroższej Matki – Królowej waszej Ojczyzny... Jam, Jezus Chrystus, wam to przekazuję z wielkiej Miłości do waszego Narodu, że Moje miejsce jest razem z Moją Matką, która stała pod Krzyżem i Mnie porodziła z Ducha Świętego.” (Przesłanie z dn. 16.09.2016)

oraz dostosowanie praw państwowych do Praw Bożych: "Pragnę, aby rządzący Polską wycofali złe ustawy, które krzywdzą ludzi, począwszy od dzieci niewinnie zabijanych w aborcjach, po zabijanych przez użycie śmiercionośnych szczepionek. Polacy, we wszystkim bądźcie solidni i uczciwi. Dokonajcie uwłaszczenia wszystkiego tego, co zostało wyprzedane. Ustanówcie dobre prawa, takie, które nikogo nie krzywdzą. Uporządkujcie wszelkie podstawy prawne bytu narodowego, by były zgodne z Bożym duchem. Wykonanie tego będzie ważne i przydatne w niedługim czasie. Bądźcie konsekwentni w zaprowadzaniu dobrych zmian.” (Przekaz z dn. 25.02.2017)

Zgłaszać się można bezpośrednio pod tym wpisem, na mail msybirak@gmail.com lub na Forum, gdzie są podane szczegóły: http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/komentarze/temat/np-18

Post has attachment
W pierwszą niedzielę sierpnia (06. VIII) jest Święto Boga Ojca całej ludzkości.
https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ks/bog_ojciec.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Ostatnie Orędzie z Medziugorja, 25. lipca 2017 r.

http://www.medjugorje.ws/pl/
Wait while more posts are being loaded