Profile cover photo
Profile photo
SABANERO s.r.o.
278 followers
278 followers
About
SABANERO s.r.o.'s posts

Post has attachment
V první chvíli jsme od knihy očekávali, jak nám markeťáci Ondřej Kafka a Michal Kotyza popíšou prostřednictvím zhruba 100 stran, jak by měla vypadat korporátní identita a jak by ji měla firma budovat. Naštěstí se nám ale místo toho dostala do rukou praktická a kompletní příručka, kde jsme krok po kroku zjistili, jak se vytváří manuál vizuálního stylu, jak byste si měli vytvořit logo, na co je při jeho tvorbě nutné myslet a jak následně tyto dvě zdánlivě nesouvisející věci propojíte do celkové Corporate Identity.
Jak by řekl básník: „Spousta muziky za málo peněz.“
www.sabanero.cz
Photo

Post has attachment
Určitě znáte Ad Blockery, které blokují reklamu na webech a sociálních sítích. Pokud patříte mezi uživatele těchto programů, bude vás zajímat, že Facebook se rozhodl udělat těmto vychytávkám utrum. Pozitivní informací je, že si budete moci sami rozhodnout jaké druhy reklam vás budou oslovovat. Nebudete tak zahlcení „nesmysly“, které se vás přímo netýkají. Co si o tom myslíte?
www.sabanero.cz

Photo

Post has attachment
Už jste někdy slyšeli o testimonial? Jedná se o velmi účinný marketingový nástroj, který byste se jako vlastníci e-shopu neměli bát použit. Přečtěte si o tom více v našem článku, který pro vás připravila Lucka ➡ https://www.sabanero.cz/blog/seo/2016/08/05/proc-zakazniky-upozornovat-na-psani-referenci/.

Post has attachment
Víte, v čem spočívá kouzlo online marketingu a proč je pro podnikání nesmírně důležitý? Vše se dočtete v článku naší specialistky ➡ https://www.sabanero.cz/blog/seo/2016/05/18/proc-je-online-marketing-dulezity/. #marketing

Post has attachment
Průkopník automobilového průmyslu Henry Ford už dávno věděl, že investice do reklamy se jednoznačně vyplatí.
https://www.sabanero.cz/
Photo

Post has attachment
Takže…co dnes pro to uděláte? :)
https://www.sabanero.cz/
Photo

Post has attachment
Google Plus je s námi již 5 let a pomáhá firmám v jejich zviditelnění ve vyhledávači. V čem dalším je profil na této sociální síti dobrý a jak se případně vytvoří, si můžete přečíst v našem článku ➡ https://www.sabanero.cz/blog/socialni-site/2016/06/28/google-plus/.

Post has attachment
Hra Pokémon Go doslova ovládla svět. Využívají toho i některé podniky, které si zakoupili ke hře tzv. „Lure Modul“, který umí nalákat pokémona na určitý PokéStop po dobu 30 minut.
https://www.sabanero.cz/
Photo

Post has attachment
Jak firmě zajistit kvalitní marketing, aniž by za to musela platit šílené peníze? Přece jenom je dost těžké najít jednoho SUPER člověka, který zvládne na 100 % zastupovat více pozic najednou. V dnešním článku vám na tuto otázku přinášíme odpovědi ➡ https://www.sabanero.cz/blog/seo/2016/05/18/proc-je-online-marketing-dulezity/.

Post has attachment
Videa jsou nejrychlejší kategorií online reklamy. Jak ale vytvořit působivou reklamu za málo peněz? Google spustil nový nástroj YOUTUBE DIRECTOR, který umožní malým a středním firmám vytvářet profesionální reklamu jen pomocí smartphonu.

http://sabanero.cz/

#youtube #google #smartphone
Wait while more posts are being loaded