Profile cover photo
Profile photo
Gospodarstwo Rolne Kajszczak
About
Posts

Post has attachment
Czasem rośliny ogrodowe potrzebują dodatkowego wsparcia w postaci specjalnego nawozu. Podobnie jest z kwiatami balkonowymi, jednak one potrzebują odrębnych specyfików do pielęgnacji. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne środki pielęgnujące przeznaczone zarówno do kwiatów w doniczkach, jak i krzewów ozdobnych oraz innego rodzaju roślin. Sprawdźcie naszą ofertę: http://kwiatybalkonowe.eu/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że nasza firma istnieje na rynku już 18 lat? Przez ten czas mieliśmy okazję obsługiwać różnorodnych zleceniodawców. Należą do nich między innymi instytucje i firmy, ale też liczne grono klientów indywidualnych. Doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat pracy sprawiło, że jesteśmy w stanie zadowolić osoby o najwyższych wymaganiach. Zapraszamy do współpracy: http://kwiatybalkonowe.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprzedaż kwiatów balkonowych to nasza specjalność! Potrzebują Państwo pomocy w wyborze roślin lub profesjonalnej porady w zakresie ich pielęgnacji? Chętnie pomożemy! Rośliny to nasza pasja i z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą fachową wiedzą. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii na stronie: http://kwiatybalkonowe.eu/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym się kierować kupując krzewy ozdobne lub drzewka do posadzenia w ogrodzie? Przede wszystkim powinni Państwo zwrócić uwagę na to, czy roślina nie jest widocznie uszkodzona. Warto również sprawdzić stan liści, mianowicie czy mają one intensywny kolor oraz czy nie ma na nich różnego rodzaju przebarwień, dziur lub nalotu. Nabywając rośliny z naszej szkółki mogą być Państwo spokojni, ponieważ dbamy o jakość oferowanych sadzonek. http://kwiatybalkonowe.eu/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie ozdobić swój balkon pięknymi kwiatami? Marzy Wam się ogród pełen roślin? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W naszej szkółce roślin znajdziecie bogaty wybór zarówno kwiatów balkonowych, jak i mnóstwo gatunków roślin do ogrodu. Jeśli chcecie zapytać wcześniej o dostępność konkretnej rośliny - wystarczy się z nami skontaktować: http://kwiatybalkonowe.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy życzyć Państwu dużo zdrowia oraz miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech towarzyszy Wam radość, ciepło, a także wiosenna świeżość oraz energia. Spokojnego odpoczynku w świątecznej atmosferze życzy Gospodarstwo Rolne Jarosława Kajszczaka. http://kwiatybalkonowe.eu/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbliża się wiosna - pora roku wyczekiwana chyba przez wszystkich, a już na pewno przez pasjonatów ogrodnictwa. Możliwe, że wielu z Państwa zastanawia się już nad tym, jakie kwiaty widziałoby w tym sezonie w swoim ogrodzie lub na balkonie. Nie omieszkajcie zatem zajrzeć na naszą stronę, by sprawdzić wszystkie rośliny, które znajdują się w ofercie naszego gospodarstwa: http://kwiatybalkonowe.eu/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klienci mają bardzo różnorodny gust jeśli chodzi o roślinność do ogrodu czy na taras. Na szczęście w naszej ofercie znajduje się niezwykle szeroki wachlarz kwiatów, krzewów ozdobnych, roślin w doniczkach oraz drzew iglastych. Zapraszamy do Gospodarstwa Rolnego Jarosława Kajszczaka w Wisznicach, by wybrać dla siebie coś pięknego! http://kwiatybalkonowe.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że oprócz sprzedaży kwiatów balkonowych oraz krzewów ozdobnych różnych odmian, prowadzimy także sprzedaż środków do pielęgnacji zieleni. Dzięki oferowanym przez nas specyfikom rośliny w Państwa ogrodzie, na tarasie czy balkonie będą piękne, zdrowe oraz odporne na różnego rodzaju szkodniki. W przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego preparatu pytajcie naszych specjalistów. http://kwiatybalkonowe.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzają Państwo ogród? Chcielibyście, aby znalazły się tam piękne krzewy ozdobne lub drzewa iglaste? W takim razie znajdujecie się w doskonałym miejscu! W asortymencie naszego gospodarstwa rolnego znajdziecie bogaty wybór takich właśnie roślin. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie: http://kwiatybalkonowe.eu/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded