Profile cover photo
Profile photo
Gam-Metal
About
Posts

Post has attachment
Interesują Państwa szklane balustrady? W takim razie warto zapoznać się z naszą ofertą. Balustrady naszego autorstwa spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ergonomii użytkowania. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.gam-metal.pl/balustrady-wewnetrzne/balustrady-metali-szklo/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Dobrze znamy obowiązujące trendy na rynku i dzięki temu dysponujemy nowatorskimi rozwiązaniami. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość usług. http://www.gam-metal.pl/balustrady-wewnetrzne/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schody to nasza specjalność. Wykonujemy zarówno schody szklane, jak i schody wykonane ze stali nierdzewnej. Możemy dla Państwa wykonać wysokiej jakości schody zewnętrzne oraz wewnętrzne. Gwarantujemy, że będą bezpieczne i wytrzymają intensywną eksploatację. Zapraszamy do współpracy - http://www.gam-metal.pl/schody/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji schodów oraz balustrad, ale podejmujemy się także realizacji różnych nietypowych zleceń. Wykonamy różnego rodzaju konstrukcje ze stali nierdzewnej. Warto wspomnieć, że materiały wykorzystywane do tworzenia naszych produktów pochodzą od najlepszych producentów i gwarantują trwałość i solidność. Polecamy nasze usługi - http://www.gam-metal.pl/nietypowe-konstrukcje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szklane schody to dobre rozwiązanie zarówno w domu, jak i biurze czy na klatce schodowej. Są one bardzo bezpieczne – na każdy stopień składa się kilka warstw szkła, które zostało ze sobą sklejone oraz dodatkowo zabezpieczone specjalną folią. Schody szklane są także bardzo wytrzymałe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.gam-metal.pl/schody/schody-szklane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schody szklane to przede wszystkim znakomity efekt wizualny, którego pozazdroszczą nam wszyscy. Ale oczywiście to nie wszystko. Schody tego typu pozwalają na optyczne powiększenie powierzchni i stworzenie wrażenia przestrzenności pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szklanych schodów - http://www.gam-metal.pl/schody/schody-szklane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto dobrze przemyśleć wybór schodów, by dobrze komponowały się z resztą pomieszczenia. Schody na strych powinny być skromne, a w przypadku schodów wchodzących do salonu sprawdzą się te bardziej okazałe, które swoją formą będą nawiązywały do wystroju pomieszczenia, z którym są zespolone. Zachęcamy do współpracy - http://www.gam-metal.pl/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stworzymy dla Państwa wyjątkowy projekt schodów i zadbamy o wizualizację wybranych elementów. Mogą być Państwo pewni wysokiego poziomu estetyki wykonanych prac. Jednocześnie nie zapominamy, że schody i balustrady powinny być bezpieczne i wytrzymałe. Zapraszamy do współpracy - http://www.gam-metal.pl/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Panuje błędne mniemanie, że schody metalowe są brzydkie. Jednak coraz więcej Klientów decyduje się na schody wykonane właśnie z tego materiału. Jeśli cenią Państwo nowoczesny design, minimalizm, styl industrialny czy loftowy, to schody metalowe będą doskonałym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą schodów - http://www.gam-metal.pl/schody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości balustrad. Tworzymy zarówno balustrady zewnętrzne balkonowe, jak i balustrady służące jako zabezpieczenie schodów. Oferujemy Klientom balustrady szklane oraz metalowe. Do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały. Zachęcamy do współpracy - http://www.gam-metal.pl/balustrady-zewnetrzne/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded