Profile cover photo
Profile photo
Robert Vašíček
21 followers -
Hi how are you? Greetings from Prague... Watch www.instagram.com/robertvasicek
Hi how are you? Greetings from Prague... Watch www.instagram.com/robertvasicek

21 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
My albanian supper dinner
Photo

Post has attachment
Nízkoemisní zóna v Praze? Nesmysl. Sledujte můj rozhovor u Veselovského. Přidejte komentář, potřebuji zpětnou vazbu.

Post has attachment
Napište na kancelar@mhdzdarma.cz a kandidujte s námi do zastupitelstva hl. m. Prahy proti revizorům, jízdnému a nenažraným politikům! Napište hned, na co čekáte? Volby můžeme vyhrát. MHDzdarma.cz - Kandidujeme proti pokutám cestujících v Praze

Komunální volby jsou řešením, jak odstranit revizory z hromadné dopravy v Praze

Předražené zakázky na Opencard, nefunkční napojení spojů, zbytečné marketingové kampaně, stamiliony korun vyhozené za právnické firmy politiků, které rýžují peníze z jízdného. Představenstvo a dozorčí rada, kde sedí nenasytní politici a pumpují přes své účty peníze pro účely svých politckých stran. Dopravní podnik funguje jako místo, kudy se neeticky, přesto bohužel legálně vyvádějí peníze, jinými slovy kradou.

Kampaň proti aplikaci Farebandit, která upozorňuje na revizory prozradila, čeho se pražští politici nejvíc bojí. Zrušením jízdného a převodem Dopravního podniku hl. m. Prahy z akciové formy existence přímo pod křídla Magistrátu hl. m. Prahy by usekl korupční chapadla a penězovody.

Zrušením jízdného by nedošlo ke zhroucení městské hromadné dopravy, ale přestaly by se vyádě peníze politikům následujícími zpsoby: přímými platbami horentních částek členům dozorčí rady, stejně vysoké částky za sezení v představenstvu, přebujelé platy managementu, marketingové kampaně pro spřátelené firmy, právní služby za neuvěřitelně vysoké částky, nemorální Opencard a podobně nesmyslný výběr jízdného.

Slyšte, co na nás TOP09, ODS a ČSSD chystají v těchto komunálních volbách v Praze. Další přitvrzování pokut za jízdu načerno nebo s den propadlou Opencard. Opětovné zvýšení cen jízdného. Další vyvádění majetku dopravního podniku. Předražené nákupy dopravní techniky.

Dalším bonbonkem je osekávání počtu autobusových linek pod eufemistickým výrazem úspory. To, co dříve fngovalo dobře za menšího počtu obyvatel v Praze se ruší při stále stoupajícím počtu obyvatel Prahy. Jako by tím politici z Magistrátu říkali: kašleme na vás. Náš program vystihuje všechno, co magistrátní zrůdy nechtějí:

1. MHD zdarma jako řešení ke snížení emisí v centru Prahy, zklidnění dopravy. Dopravní podnik ročně stojí 13 miliard korun, z nich je 10 miliard korun dotace magistrátu a 3 miliardy korn se vybere na jízdném.. Když zrušíme představenstvo, dozorčí rady, marketingové kampaně, Opencard a další absolutně předražené nesmysly a převedeme dopravní podnik jako organizaci přímo řízenou Magistrátem hl. m. Prahy. ušetříme právě ty tři miliardy, které se vyberou na jízdném. A zacpeme ústa všem, kteří chtějí nízkoemisní zóny. Uvidíte, kolik strejdů s Falicií nechá své auto na kraji města, protože "je to mámo zadarmo to MHD přece".

2. Změna práce revizorů z výběru pokut za jízdu bez platného kupónu na kontrolu dodržování přepravních podmínek. Pravomoci revizora se nezmění, bude smět stále vykázat z dopravního prostředku, ale bude řešit věci, které občany pálí, tedy zapáchající bezdomovce na látkových sedačkách a další formy porušování kázně cestujících. Revozoři se tak změny bát nemusí a navíc budou konečně oblíbenější než dosud, kdy se živili okrádáním cestujících.

My jsme si totiž městskou hromadnou dopravu v praze zaplatili z dotace 10 miliard korun ročně, která se platí z daní všech obyvatel Prahy. Ty směšné tři miliardy vybrané na jízdném se ušetí zrušením představenstva, dozorčí rady a dalších vykrádaček v dopravním podniku.

Jak se vám náš program líbí? Všimli jste si, jak moc se odlišuje od žvástů politických stran? Co je k tomu třeba?

Potřebujeme 70 odvážných obyvatel Prahy, kteří nám zašlou na adresu kancelar@mhdzdarma.cz kontakt - e-mail, telefon, adresu a podepíší nám zaslaný souhlas s kandidaturou do Zastupitelstva hl. m. Prahy.

Stopzonam.cz je řešením parkovacích a nízkoemisních zón. MHDzdarma.cz je řešením dopravy v centru Prahy.

Následně máme připravenou kampaň, jak oslovit 5 000 voličů, abychom se dostali do Zastupitelstva hl. m. Prahy. A přátelé cestující, nás pasažérů je opravdu víc než 5 000. Zašlete nám e-mail s kontaktem na vás obratem, at sestavíme kandidátní listinu cestujících v MHD Praha.

Robert Vašíček
www.mhdzdarma.cz

Bylo by možné, abyste s námi kandidovali?

Robert Vašíček
+420 777 797 999


Ještě dodávám, že poskytneme razítko ke kandidatuře všem z jakékoli obce a města v ČR, aby sestavili svou vlastní kandidátní listinu

Post has attachment
Přidejte se do skupiny Naše Praha 11 a zjistěte, jak funguje komunální utrácení na Praze 11 a jak se možná krade i u vás ve městě www.facebook.com/nasepraha11 a čtěte www.nasepraha11.cz 

Post has attachment
Přidejte se do skupiny www.facebook.com/stopzonam protože od roku 2015 nebudeme smět do centra vlastního města. Praha chystá nízkoemisní zóny. Zákony přestaly platit a homologace vašeho auta neplatí! www.stopzonam.cz  

Post has attachment
Máte drahý dům, elektřinu, volání, utrácíte za auto? Chcete bydlet? Řešením je sejít se s námi, zavolejte hned

Post has attachment
Komu taky přijde, že by měl stát zavést povinný daňový strop, po jehož dosažení by člověk nemusel platit další přebytečné daně? #DaneDolu.CZ více na http://www.danedolu.cz/

Post has attachment
Za buranské chování dementního Pražana se omlouváme. Po mostě totiž běžně přejíždějí multikáry technických služeb a most to běžně vydrží. Zrovna u Asiatů z Koreje nebo Japonska znám jejich příslovečnou pokoru před zákonem, takže to neudělali naschvál. A vůbec bychom měli otevřít diskusi, kam vystěhovat stovky tisíc závistivých a starostlivých spoluobčanů?

Post has attachment
Otevřeli jsme nové téma ke komunálním volbám. Chcete taky bezplatnou veřejnou dopravu v Praze? Přivítali byste ji i ve vašem městě? Napište do komentáře a přidejte si stránky iniciativy MHDzdarma.cz  do svých oblíbených. Najděte si nyní deset minut na přečtení našich stránek o bezplatné dopravě 

Post has attachment
Hledáme programátora na seznamku ZaložRodinu.CZ Pomůžete nám? Ozvěte se přímo do zprávy na Google+
Wait while more posts are being loaded