Profile cover photo
Profile photo
Stecko Meble meble biurowe wyposażenie hoteli
About
Posts

Post has attachment
Szukacie mebli do gabinetu, biura lub hotelu? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy meble czołowych producentów, między innymi włoskich. Co więcej, proponujemy również usługi montażowe, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. http://steckomeble.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy duży wybór mebli. W naszej ofercie znajdziecie między innymi meble włoskie LAS Mobili, Frezza czy Pedrali. Niezwykle estetyczne i trwałe będą ozdobą każdego pomieszczenia. Zapraszamy do współpracy! O szczegółach przeczytacie na: http://steckomeble.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze przemyślana aranżacja wnętrz hotelowych to podstawa, zarówno jeśli chodzi o niewielkie pensjonaty, jak i o duże, luksusowe hotele. Warto dobrze wykorzystać przestrzeń i wybrać funkcjonale meble do recepcji oraz pokoi. Zakupić szafy, półki, stoły i stoliki, które przez lata będą zachwycać gości designem. Z naszymi propozycjami możecie zapoznać się na: http://steckomeble.pl/hotelesystemy/hotel-systemy-meblowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobór mebli biurowych jest bardzo ważny. Warto pamiętać o tym, że pracownicy będą z nich korzystać przez wiele godzin dziennie. Źle wyprofilowane krzesła biurowe, nieodpowiednia wysokość biurka itp. przyczyniają się do rozwoju chorób zawodowych, zmęczenia, a co za tym idzie, zmniejszenia wydajności pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. http://steckomeble.pl/biurogabinetowe/meble-gabinetowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również montażem mebli biurowych i hotelowych. Nasz zespół montażystów zadba o to, by szafki, półki, biurko czy stół szybko nabrały realnych kształtów. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. O szczegółach przeczytacie na: http://steckomeble.pl/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenie gabinetu może okazać się dość trudnym zadaniem. Takie pomieszczenie powinno być w stylu osoby w nim pracującej, a jednocześnie podkreślać charakter danej firmy. Co więcej, w gabinecie musi być miejsce na potrzebne meble – biurko, stół itd. Oferujemy meble i fotele w różnym stylu, z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://steckomeble.pl/biurogabinetowe/meble-gabinetowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz firmy, która zajmie się aranżacją hotelowych wnętrz? Zapraszamy do współpracy! Zadbamy o to, by każdy gość czuł się w Twoim hotelu w pełni komfortowo. Gwarantujemy, ze nasze propozycje będą zgodne z Twoimi preferencjami i dostosowane do budżetu, którym dysponujesz. http://steckomeble.pl/realizacje-hotele/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również aranżacją hoteli. Hotelowe wnętrza muszą zachwycać gości, ale też zapewnić im komfortowy wypoczynek, a podczas wyjazdów służbowych wygodną pracę. Funkcjonalne meble, wygodne łóżka, przestronne łazienki, ważnych jest wiele kwestii, o każda z nich zadbamy. Zapraszamy do współpracy! http://steckomeble.pl/hotelesystemy/hotel-systemy-meblowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ergonomiczne stanowiska pracy to podstawa. Niewygodne krzesło zamiast odpowiednio wyprofilowanego fotela z pewnością negatywnie wpłynie na efekty pracy, a co więcej, spowoduje ból kręgosłupa. W naszej ofercie znajdziecie wygodne fotele obrotowe. Możecie obejrzeć je tutaj: http://steckomeble.pl/portfolio-item/jera/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, często najważniejsze. Pierwszym miejscem, jakie goście i klienci odwiedzają w hotelach, biurach i firmach jest recepcja. Warto więc zadbać o to, by była funkcjonalna, ale też doskonale się prezentowała. Z naszymi propozycjami możecie zapoznać się na: http://steckomeble.pl/biuro-recepcje/biura-recepcje/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded