Profile cover photo
Profile photo
Zakład pogrzebowy "ORKUS"
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wieńców i wiązanek z dostawą do kaplicy oraz krzyży i tabliczek. Zapewniamy wszelkie akcesoria potrzebne w czasie pochówku. Nasz asortyment jest na tyle bogaty, że z pewnością wybiorą Państwo najbardziej odpowiednie przedmioty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.orkus.com.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doradzimy w kwestii zakupu odzieży dla osoby zmarłej oraz zajmiemy się kosmetyką i ubraniem osoby zmarłej do pochówku. Mamy w tym duże doświadczenie i gwarantujemy, że odpowiednio zadbamy o strój i wygląd zmarłego. Nasi pracownicy do wszystkich prac podchodzą z szacunkiem do zmarłych. Zachęcamy do kontaktu - http://www.orkus.com.pl/orkus/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dopełnimy wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, takich jak spisanie aktu zgonu, czy wykonanie opłat cmentarnych. Możemy pomóc również przy wyborze oraz wykupie miejsca na cmentarzu. Dzięki temu będą Państwo mieli czas, by skupić się na żałobie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.orkus.com.pl/oferta/uslugi-pogrzebowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kamień jest bardzo trwałym materiałem, ale trzeba o niego odpowiednie dbać, dotyczy to także nagrobków. Jeśli nagrobek Państwa bliskich potrzebuje renowacji, zachęcamy do kontaktu. Dzięki naszej pomocy nagrobek będzie wyglądał jak nowy. Naszemu doświadczeniu warto zaufać. Zapraszamy do współpracy - http://www.orkus.com.pl/oferta/zaklad-kamieniarski.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na rynku usług pogrzebowych działamy od wielu lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród Klientów ze Szczecina i okolic. Nasz personel składa się z doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować należytą oprawę pogrzebu. Oferujemy fachową pomoc w organizacji przyjęć żałobnych, pogrzebów i styp. Zapraszamy - http://www.orkus.com.pl/oferta/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Muzyka w trakcie pogrzebu będzie doskonałym uzupełnieniem uroczystości związanej z pochowaniem zmarłego. Nasi pracownicy zadbają o dobór odpowiedniej oprawy muzycznej. Służymy fachową pomocą przy wyborze muzyki, jesteśmy też gotowi na Państwa sugestie w tym zakresie. Polecamy nasze usługi pogrzebowe - http://www.orkus.com.pl/oferta/uslugi-pogrzebowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz usług pogrzebowych prowadzimy także zakład kamieniarski. Oferujemy Państwu szeroki wybór pomników i nagrobków. Do ich produkcji wykorzystujemy różne materiały. Nasz asortyment dostępny jest w różnych formach, w zależności od wymagań Klientów. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego zakładu kamieniarskiego - http://www.orkus.com.pl/oferta/zaklad-kamieniarski.html.
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy różne usługi dodatkowe, w tym np. sfotografowanie uroczystości pogrzebowej. Odpowiednio przygotowane zdjęcia, wykonane przez naszego profesjonalnego fotografa, będą godnym upamiętnieniem zmarłej osoby i pozwolą wracać do tych wyjątkowych chwil. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.orkus.com.pl/oferta/uslugi-pogrzebowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, jak ciężkie chwile przeżywają Państwo po stracie bliskiej osoby. Dlatego też staramy się zająć pogrzebem kompleksowo, by mogli Państwo skupić się na żałobie. My zajmiemy się całą resztą – wybierzemy i wykupimy miejsce na cmentarzu, dopełnimy wszystkich formalności i przygotujemy wieńce i wiązanki. Zachęcamy do współpracy - http://www.orkus.com.pl/orkus/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze dodatkowe usługi obejmują m.in. transport autokarowy dla uczestników pogrzebu. Jeśli chcą Państwo zapewnić wygodny i szybki transport uczestnikom pogrzebu, zachęcamy do kontaktu. Nasi kierowcy gwarantują bezpieczną podróż i dotarcie na miejsce na czas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.orkus.com.pl/oferta/uslugi-pogrzebowe.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded