Profile cover photo
Profile photo
Zdravé omlazení
3 followers -
Zdravé omlazení je pro všechny lidi, kteří nerezignovali na svůj vnější a vnitřní vzhled.
Zdravé omlazení je pro všechny lidi, kteří nerezignovali na svůj vnější a vnitřní vzhled.

3 followers
About
Zdravé omlazení's posts

Post has attachment
Oční cviky na ZdravéOmlazení.cz
Zkuste si dnes s námi uvolnit v dnešní době extrémně namáhané oči očními cviky. Uleví napětí okohybných svalů i akomodaci při zaostřování oka.
https://zdraveomlazeni.cz/ocni-cviky/202

Post has attachment
Soutěž o Gel laky Amazing Line řady Party Animal
Rozbal to v létě na plné pecky s gel laky z řady Amazing Line - Party Animal! Léto už klepe na dveře a s vysokými teplotami se konečně lidé trousí ven, aby si užili zábavu, která se nabízí pouze v tomto ročním období. Gel laky řady Party Animal z vás sice zvíře večírku jako zázrakem neudělají, vaše nehty budou ale vypadat fantasticky.
https://zdraveomlazeni.cz/soutez-nani-nails/62

Post has attachment
Móda léto 2017
Jaké jsou módní trendy léta 2017? Jak se vám líbí? Jednou takovou letní kolekcí vás možná inspiruje naše kolegyně Jana, která se rozhodla radikálně změnit svůj šatník.
https://zdraveomlazeni.cz/moda-leto-2017/201

Post has attachment
Soutěž o mořský kolagen Inca Collagen na ZdravéOmlazení.cz
Chytejte bronz s Inca Collagenem bez pigmentových skvrn! Opálená bronzová pokožka sluší snad každé ženě… To ano. Ale jen do doby, než místo vytoužené snědé pokožky spatříme v zrcadle tmavé fleky – pigmentové skvrny. Naštěstí existuje cesta, jak jim i ve slunných dnech předejít – tím kouzelným elixírem je bioaktivní mořský kolagen. Nyní můžete soutěžit o 3 ks mořského kolagenu Inca Collagen.
https://zdraveomlazeni.cz/soutez-inca-collagem/61

Post has attachment
Měsíc velkých slev na knihy Babyonline
Využijte slev až 100 Kč na dětské a ostatní publikace vydavatelství Babyonline! Ačkní nabídka platí pouze do konce června nebo případného vyprodání zásob!
https://www.prochytrehlavicky.cz/novinky/detail/mesic-velkych-slev-na-knihy-babyonline.htm

Post has attachment
Vyhrajte poukázku v hodnotě 150 Kč na nákup růstového séra na řasy i obočí HairPLUS
HAIRPLUS sérum pro růst řas a obočí - je unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy a obočí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Poukaz v hodnotě 150 Kč na nákup produktu HairPLUS získají všichni, kdo správně zodpoví na soutěžní otázku.
https://zdraveomlazeni.cz/poukaz-hair-plus/60 

Post has attachment
Oční vady: Krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus
Krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus řadíme mezi tzv. refrakční vady oka. Refrakční vady jsou obvykle založeny již v dětském věku, vyskytují se častěji v rodinách, kde již refrakční vady jsou. V současné době velkého zrakového zatížení na práci do blízka a na střední vzdálenost (počítač) dochází k nárůstu krátkozrakosti, především u dětí.
https://zdraveomlazeni.cz/ocni-vady/199 

Post has attachment
Vyhrajte ALPA balíček AMICA&REPELENT pro bezstarostné léto
Co potřebujeme na léto? Zdravé opálení a pokoj od nepříjemného hmyzu. A to vám zajistí letní balíček AMICA&REPELENT od společnosti ALPA s pomocníky na opalování a proti hmyzu. Pojďte si o něj zasoutěžit.
https://zdraveomlazeni.cz/alpa-balicek/57

Post has attachment
Jakou zvolit antikoncepci po 40?
Mohlo by se zdát, že po 40 bude výběr antikoncepce jiný než u slečny pod 20. I když jako první volbu lékaři nabízí opravdu jinou antikoncepci než u 16letých, tak se rozdíly ve výběru čím dál více stírají a mnohem častěji dochází k individualizaci antikoncepce pro danou ženu než ke hromadné věkové preferenci. A co více? Antikoncepce již nemusí ve věkové skupině po 40 plnit jako hlavní úkol právě ten antikoncepční.
https://zdraveomlazeni.cz/antikoncepce-po-40/197

Post has attachment
Veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2017 proběhne začátkem listopadu
První listopadový víkend, 3. – 5. listopadu, bude holešovické výstaviště v Praze zasvěceno všem milovníkům zdravého životního stylu. Proběhne zde totiž veletrh BIOSTYL – ECOWORLD. I když byl původně plánovaný na září, v tomto termínu neproběhne z několika důvodů. Jednak na základě požadavků vystavovatelů, blízkosti k vánočnímu období a propojení s veletrhem Dětská planeta.
https://zdraveomlazeni.cz/veletrh-biostyl/198
Wait while more posts are being loaded