Profile cover photo
Profile photo
Bochińska Jolanta, dr nauk med. Spec. II stopnia stomatologii zachowawczej
5 followers
5 followers
About
Bochińska Jolanta, dr nauk med. Spec. II stopnia stomatologii zachowawczej's posts

Post has attachment
Potrzebują Państwo wsparcia protetyka? Świetnie Państwo trafili! W naszym gabinecie pracują sami profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji o świadczonych przez nas usługach stomatologicznych. 
Photo

Post has attachment
W naszym gabinecie zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną. Słyszeli Państwo o chirurgii odtwórczej? To, innymi słowy, regeneracja kości za pomocą materiałów, które zastępują kości i korzenie. Do tego typu zabiegów używamy biomateriałów, które pobudzają wytwarzanie tkanki kostnej. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się, między innymi, ortodoncją dziecięcą. Jeśli zauważyli Państwo
u swojej pociechy zaburzenia mowy, a wygląd i ułożenie zębów u dziecka są niepokojące, warto skonsultować się z doświadczonym ortodontą. Naszym Pacjentom oferujemy wiele rozwiązań – od aparatów zdejmowanych po stałe, wszystko w zależności od stanu uzębienia i problemu ortodontycznego. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne/ znajdą Państwo więcej informacji.

Photo

Post has attachment
Od lat zbierali się Państwo w sobie, by założyć aparat ortodontyczny na zęby? Czują Państwo, że to już ten moment? Zatem serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu. Pomożemy Państwu w doborze najlepszych rozwiązań ortodontycznych. Jesteśmy doświadczonym zespołem stomatologów. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne/ znajdą Państwo więcej informacji o naszych usługach.

Photo

Post has attachment
Jak wiadomo, ekstrakcja zęba to zabieg, który polega na jego usunięciu z zębodołu. Dzisiaj nie wyrywa się zębów tak chętnie jak jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu – głównie ze względu na stosowanie innowacyjnych i nowoczesnych metod leczenia zębów. Jednak kiedy nie pomagają żadne sposoby leczenia, trzeba przeprowadzić ekstrakcję. Dzieje się tak, kiedy np. ząb jest zniszczony tkankami, kiedy ząb jest zatrzymany (niewykształcony w całości) czy też kiedy w jamie ustnej nie ma miejsca na wszystkie zęby. Oczywiście, każdy przypadek traktujemy indywidualnie, ponieważ nie istnieje jedna reguła odpowiednia do wszystkich Pacjentów. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne znajdą Państwo więcej informacji o świadczonych przez nas usługach stomatologicznych.
Photo

Post has attachment
Są dwie popularne i chętnie stosowane przez stomatologów metody leczenia próchnicy. Należą do nich remineralizacja oraz plombowanie. Ta druga metoda na pewno jest znana większości osób – jest także najpopularniejsza. Polega na usunięciu chorej tkanki przez stomatologa, a następnie wypełnieniu ubytku odpowiednim materiałem, który nazywa się plombą. Z kolei, remineralizacja to świetny sposób na leczenie początkowej, niezaawansowanej próchnicy. Stomatolog na oczyszczone miejsce w zębie nakłada związek fluoru w postaci żelu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/kontakt znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Wiedzą Państwo o tym, że próchnicę można całkowicie wyleczyć? Choruje na nią każdy z nas – nawet kilka razy w życiu. Próchnicę powodują bakterie, które rozkładając cukry, jednocześnie produkują kwasy organiczne i tym samym dobrze tolerują kwaśne środowisko. Bakterie zaczynają tworzyć miękki i szczelnie przylegający żółty nalot przylegający do powierzchni zębów. Warto pamiętać o tym, że zaawansowana próchnica kończy się, niestety, leczeniem kanałowym. Dlatego nie warto lekceważyć stanu zębów! Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/uslugi-stomatologiczne/ znajdą Państwo więcej informacji o świadczonych przez nas usługach stomatologicznych.
Photo

Post has attachment
Dlaczego warto wybrać nas? Otóż, u nas najważniejszy jest Pacjent. Usługi stomatologiczne świadczymy od lat z powodzeniem – w tym czasie też zdobyliśmy setki zaufanych Pacjentów. Ponadto, wciąż poszerzamy swoje kwalifikacje, ponieważ nigdy nie chcemy zostawać z tyłu z nowinkami ze świata stomatologicznego. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. W naszym gabinecie najważniejszy jest Pacjent i jego zadowolenie! Dlatego też na wszystkie nasze zabiegi udzielamy gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które zamieściliśmy na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/gwarancja/. 
Photo

Post has attachment
Rodzajów koron protetycznych jest naprawdę sporo. W naszym gabinecie zakładamy szczególnie korony pełnoceramiczne. Nie dość, że świetnie się prezentują, to w dodatku nie wywołują żadnych uczuleń. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z przyjemnością je rozwiejemy! Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo
Wait while more posts are being loaded