Profile cover photo
Profile photo
Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej Jolanta Sikorska-Bochińska
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Bolące zęby są zmartwieniem każdego aktywnego zawodowo człowieka. Nie warto czekać na podjęcie ich leczenia, ponieważ może to znacznie pogorszyć stan zdrowia jamy ustnej. W naszym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej J. Bochińska zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług stomatologicznych. Uzyskacie u nas Państwo fachową pomoc w zakresie m.in. chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.bochinska.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękne zęby to Wasze marzenie? Jeśli od zawsze zmagaliście się z nawracającą próchnicą i jesteście już zdołowani tym faktem, koniecznie zaplanujcie w terminarzu wizytę doświadczonego stomatologa! Jesteśmy pewni, że udzielimy Wam kompleksowego wsparcia. Zaufajcie nam! Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zauważyliście, że Wasze dziecko ma czarne ząbki? Zastanawiacie się, jaka jest przyczyna próchnicy, skoro Wasza pociecha nie je słodyczy? Niestety, w wielu przypadkach jest to uwarunkowane genetycznie… Koniecznie skontaktujcie się z nami, a ustalimy termin wizyty! Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umawianie wizyty do stomatologa jeszcze nigdy nie było tak dziecinnie proste! Teraz wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową: http://www.bochinska.pl/umow-wizyte/ i wypełnić jakże prosty formularz! Czekamy na Państwa!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli przygotowują się Państwo do swojego ślubu, zapewne niejednokrotnie myśleli Państwo o stanie jamy ustnej. To oczywiste, gdyż z własnego doświadczenia wiemy o tym, ile zgłasza się do nas narzeczeństw, którzy chcą wyglądać olśniewająco w tym wyjątkowym dniu. W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, do których można zaliczyć np. wybielanie zębów. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawdziwy miłośnik kawy nie potrafi odmówić sobie tego trunku. Niestety, miłość ta jest zdradliwa, gdyż zostawia ślady swoich uczuć na zębach, tworząc dość nieestetyczną powłokę, zwaną kamieniem nazębnym. Jeśli chcieliby Państwo dokonać zmian w obrębie swojej jamy ustnej, serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego na zabieg piaskowania. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.bochinska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mimo przebytego leczenia kanałowego, wciąż odczuwają Państwo niemiłosierny, trudny do zniesienia ból? Utrzymuje się on coraz dłużej, a jakiekolwiek leki przestają działać? To znak, że trzeba skonsultować się ze stomatologiem, ponieważ objawy te mogą świadczyć o procesie zapalnym tkanek okołowierzchołkowych. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Panie dość widoku kurzych łapek w lustrze? Jednak… obawiają się Panie skalpela i myśl o inwazyjnym zabiegu jest przerażająca? Spokojnie! W naszym centrum medycyny estetycznej wykonujemy nieinwazyjne kuracje usuwania zmarszczek! Bez skalpela! Bez bólu i z natychmiastowym efektem! Brzmi kusząco? Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.bochinska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny dziesiątej aż do dwudziestej! To wszystko z myślą o Was, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób pracuje do późnych godzin. Potrzebujecie nagłego wsparcia stomatologa, a zbliża się weekend? Spokojnie! Skontaktujcie się z nami, a ustalimy indywidualny termin na sobotę. Na stronie internetowej: http://www.bochinska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszym gabinecie stomatologicznym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nowego roku chcieliby Państwo dokonać paru zmian w swoim wyglądzie? Np. pozbyć się zmarszczek? A może zrzucić kilka kilogramów i tym samym wysmuklić swoją sylwetkę? Z naszą pomocą jest to jak najbardziej możliwe! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.bochinska.pl/medycyna-estetyczna/, gdzie znajdą Państwo nieco więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded