Profile cover photo
Profile photo
MJB. Sp. j. - Producent kontenerów i pojemników na odpady
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzin w głównej siedziby w Nicponi koło Gniewu, w województwie pomorskim. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty kontenerów i pojemników na odpady - http://www.mjb.com.pl/kontakt.php.
Photo

Post has attachment
Przez lata naszej działalności dopracowaliśmy proces technologiczny wytwarzania pojemników i kontenerów. Dzięki temu możemy zaproponować Klientom naprawdę konkurencyjne ceny. Udzielamy rocznej gwarancji na nasze produkty, która traci ważność w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia produktu w rezultacie niewłaściwej eksploatacji. Zachęcamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo

Post has attachment
Nasze pojemniki na odpady i kontenery na śmieci są wyjątkowo wytrzymałe. Dla wzmocnienia konstrukcji pojemników stosujemy przetłoczenia blachy. Dzięki temu nasze pojemniki wytrzymują większe obciążenia niż produkty innych producentów. Sprawdź nasze produkty, zapraszamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcemy zadbać o porządek na ulicach i chodnikach, niezbędne będą odpowiednio poustawiane kosze na śmieci. Firma MJB oferuje blaszane kosze uliczne o zróżnicowanej pojemności. Posiadamy zarówno kosze o pojemności 40, jak i 100 litrów. Oferujemy różne rodzaje zabezpieczeń antykorozyjnych. Zapraszamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/inne-wyroby.php.
Photo

Post has attachment
Siedziba naszej firmy mieści się w Nicponi koło Gniewu, w województwie pomorskim. Działamy na terenie całej Polski, a także zagranicą. Posiadamy wielu stałych Klientów w Europie Zachodniej, którzy doceniają wysoką jakość i efektywność oferowanych rozwiązań. Zapewniamy własny transport kontenerów w wyznaczone miejsce, realizujemy indywidualne zamówienia Klientów. Zapraszamy - http://www.mjb.com.pl/kontakt.php.
Photo

Post has attachment
Nasze pojemniki do segregacji odpadów współpracują z dowolnym systemem załadunku i są łatwe w obsłudze. Dysponujemy różnymi pojemnościami pojemników, wśród których na pewno znajdą Państwo te najlepsze. Zapewniamy, że nadają się do długotrwałego użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.mjb.com.pl/pojemniki-na-odpady.php.

Post has attachment
Segregacja odpadów pomaga ograniczyć ilość składowanych śmieci. Dzięki dzieleniu wyrzucanych produktów możemy odzyskać surowce nadające się do ponownego użytku. Najpierw następuje segregacja w domu, gdzie dzielimy śmieci zgodnie z zasadami, a następnie wyrzucamy je do odpowiednio oznaczonych pojemników. Pojemniki do segregacji odpadów znajdą Państwo z naszej ofercie - http://www.mjb.com.pl/pojemniki-na-odpady.php.
Photo

Post has attachment
Do przewozu odpadów polecamy także kontenery typu mulda z bramowym systemem załadunku. Oferujemy wykonanie kontenerów w dwóch wersjach: symetrycznej i asymetrycznej. Wersja symetryczna posiada 4 zaczepy boczne i dwa zaczepy czołowe na obu ścianach wysypowych. Natomiast wersja asymetryczna zawiera jeden zaczep czołowy na ścianie wysypowej. Polecamy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze kontenery do przewozu odpadów przemysłowych, komunalnych i innych. Kontener możemy pomalować na dowolny kolor wg RAL. Na życzenie Klienta możemy wykonać kontener w innych wymiarach niż standardowy i użyć blach o innej grubości. Dodatkowo możemy wyposażyć kontener w zwijaną plandekę, podnoszony dach i uchylną wewnętrzną przegrodę. Zachęcamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów na odpady. Umożliwiają one zbiórkę oraz przewóz różnego typu odpadów - komunalnych, przemysłowych, ciężkich. Oferujemy także symetryczne i asymetryczne pojemniki na odpady typu mulda, dostosowane do bramowego systemu załadunku. Polecamy nasze usługi - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Wait while more posts are being loaded