Profile cover photo
Profile photo
MJB. Sp. j. - Producent kontenerów i pojemników na odpady
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa oferta pojemników i odpadów do segregacji, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów. Oferujemy również blaszane kosze uliczne, obudowy do pojemników na odpady komunalne oraz zestawy jezdne do pojemników na odpady. Dane kontaktowe do nasze firmy znajdą Państwo na stronie: http://www.mjb.com.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego wybierając kontener na śmieci lub kupując pojemniki do segregacji odpadów warto skorzystać z oferty MJB? Proponujemy Państwu wzmocnione, dowiezione na miejsce, konkurencyjne cenowo pojemniki z możliwością opatrzenia ich własnym logiem, bądź wzorem. Przekonajcie się sami! Więcej na: http://www.mjb.com.pl/zalety.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze pojemniki na odpady oraz kontenery do segregacji trafiają do wielu zadowolonych odbiorców, nie tylko w Polsce ale i w Europie zachodniej. MJB stawia przede wszystkim na wysoką jakość naszych produktów, ich funkcjonalność i dopasowanie do potrzeb konkretnego klienta. Zapraszamy na po więcej informacji na stronę: http://www.mjb.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo, by kontenery były bardziej spersonalizowane? Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swoich wymagań. Z chęcią wykonamy dodatkowe elementy wykończenia pojemników i kontenerów. Oferujemy m.in. specjalne wzory malowania i przetłoczenia. Zapraszamy - http://www.mjb.com.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Martwią się Państwo, że zamówione kontenery nie będą wystarczająco wytrzymałe? Bez obaw! Stosujemy przetłoczenia blachy, dzięki czemu kontenery MJB są wyjątkowo mocne. Bez problemu wytrzymają naprawdę duże obciążenia. Zachęcamy do współpracy, na pewno się Państwo nie zawiodą! http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://www.mjb.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu między innymi kontener rolkowy przeznaczony do zbiórki i transportu odpadów przemysłowych, komunalnych i innych ciężkich. Kontener wyposażony jest w spoiny ciągłe do ramy nośnej. Oferujemy także wyposażenie dodatkowe: zwijaną plandekę, uchylną wewnętrzną przegrodę, itp. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez MJB kontenery pozwalają na zbiórkę odpadów różnego typu. Można w nich zbierać odpady komunalne, przemysłowe oraz ciężkie. Jesteśmy w stanie dopasować nasze produkty do potrzeb Klientów. Nasze kontenery możemy wyposażyć w różne dodatkowe elementy. Zachęcamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stosujemy najlepsze materiały, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze kontenery i pojemniki spełnią swoje zadanie. Kontenery doskonale nadają się do gromadzenia oraz przewozu odpadów i spełniają wyśrubowane normy jakości. Kontenery na odpady lakierujemy zgodnie z zamówieniem na dowolny kolor wg RAL. Zachęcamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/kontenery-na-odpady.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wykonanie kontenerów z różnych gatunków stali. Tworzymy kontenery i kosze ze stali: nierdzewnej, trudnościeralnej (Hardox, Domex, RAEX), ocynkowanej oraz czarnej. Dzięki użyciu stali wysokiej jakości otrzymujemy obniżenie masy przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości produktu. Zachęcamy do współpracy - http://www.mjb.com.pl/zalety.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded