Profile cover photo
Profile photo
3dprint.pl
About
Posts

Post has attachment
Efekt animacji oraz morphingu zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. W przypadku dużego formatu wykorzystuje się od 6 do 8 klatek, a w niektórych przypadkach nawet 10! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – efekty naszej pracy dostępne są na stronie: http://www.3dprint.com.pl/gallery/flip-effect-2.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzieli Państwo, że druk soczewkowy to doskonała metoda wykończeniowo-dekoratorska? Wykorzystanie druku 3D wewnątrz domu sprawi, że pomieszczenia zyskają nowoczesny i interesujący charakter. Szczegóły oraz przykłady zastosowań znajdą Państwo na stronie: http://www.3dprint.com.pl/products/indoor-decors.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. mobilne systemy wystawiennicze druku 3D. To niezwykle nowoczesny sposób reklamy 3D, wyróżniający się innowacyjnością i oryginalnością. Za pomocą systemów wystawienniczych można wyróżnić produkty np. na wszelkiego rodzaju targach, kampaniach promocyjnych, itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą renomowanej drukarni cyfrowej: http://www.3dprint.com.pl/products/special-products.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielkoformatowy druk 3D to nasz konik. Uwielbiamy efekty naszej pracy, a satysfakcja klientów motywuje nas do ciągłego udoskonalania warsztatu. Więcej informacji na temat naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://www.3dprint.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest druk lentikularny 3D. Polega on na drukowaniu obrazu na tzw. Folii soczewkowej (stąd inna nazwa – druk soczewkowy). Metoda ta umożliwia oglądanie obrazu w zależności od kąta patrzenia. Szczegóły na naszej stronie: http://www.3dprint.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witamy Państwa na oficjalnym profilu G+ firmy 3D Print! Oferujemy najwyższej klasy wielkoformatowy druk trójwymiarowy. To najczęściej wykorzystywana metoda druku reklamowego. Zapraszamy do współpracy – więcejna temat naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://www.3dprint.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded