Profile cover photo
Profile photo
Forklift Ehliyeti Kursu
4 followers -
Olcay İş Makineleri Kursu
Olcay İş Makineleri Kursu

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Forklift Ehliyeti almayı düşünüyorsanız forklift ehliyeti ne kadar ( Halk arasında portif ehliyeti de denir ) kaç para toplam yapılması gereken masraf ne kadardır.

http://www.forkliftehliyeti.gen.tr/forklift-ehliyeti-ne-kadar.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Forklift ehliyeti almak için hazırlanması gereken evraklar
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Forklift Ehliyeti
2018 Yılında forklift ehliyeti almak için yapılması gereken masraflar ne kadar bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.forkliftehliyeti.gen.tr/forklift-ehliyet-ucreti.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Forklift ehliyeti kurs ücreti ( kursumuzu arayınız ) forklift kursuForklift Ehliyet fiyatlarına %8 KDV dahildir.

Not: Yukarıdaki ücretler forklift operatörlük kursu masrafları olup bu ücretlere ek olarak yapılacak masraflar aşağıdadır..

Forklift İş makinası G sınıfı sürücü olur sağlık raporu aile hekimleri tarafından ücretsiz verilmektedir…..

Hazırlanacak evraklar (diploma noter tastiği ,fotoğraf savcılık vs.) için yapılacak olan masraflar forklift türü iş makinesi operatörlük adayına ait olup yaklaşık 30-40 TL civarındadır.

Sınavlar ve daha sonrasında kursumuz tarafından hariçten herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. ( Sınav ücreti sertifika ücreti değerli belge kağıt ücreti masrafı gibi )

Forklift ehliyeti iş makinesi sınavlarında başarılı olanların sınav ertesinde forklift operatörlük sertifikası 2 veya 3  hafta içinde düzenlenir teslim edilir. Forklift Sertifika ücreti adı altında herhangi bir dolaylı ücret alınmaz…

Forklift türü İş makinesi operatör belgesini alanlar sertifikasını G sınıfı ehliyet olarak emniyette ( var olan her hangi bir sınıf ehliyetleri varsa ) işletmek istemeleri halinde G sınıfı ehliyet harç masrafı içinde bulunulan takvim yılı için geçerli olan …. TL maliyeye yatırıp Trafik tescil şube müdürlüğüne müracaat eder başvuru esnasında kurstan alınan evraklar ve harç makbuzu teslim edilir .G sınıfı sürücü belgesi Kart masrafı olarak içinde bulunulan takvim yılı için geçerli olan bedel ödenir.

Forklift Operatör belgesi almak isteyen bir iş makinesi operatörünün yapacağı masraflar ve ayrıntıları yukarıda açıkladığımız gibidir.
Daha detayı bilgi almak için bizi arayın bilgilendirelim Operatör belgesiz makine kullanmayın mağdur olmayın !!!!!

Başarılı olan adaylar sınavdan sonra aşağıdaki örnek Kaldırma ve Yükleme forklift sertifikası düzenlenip Teslim edilir..

http://www.forkliftehliyeti.gen.tr/forklift-ehliyet-ucreti.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Forklift belgesi, Vinç operatör belgesi, Tavan vinci belgesi, Ekskavatör belgesi, Beko loder kazıcı yükleyici belgeleri kursumuzda verilmektedir..
Add a comment...

Post has attachment
Forklift, ağır yükleri ataşmanları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak ve kaldırmak için kullanılırlar.

Forkliftlerin elle hareket ettirilebilen küçük modelleri olduğu kadar büyük ve motorlu olan kamyon tipi modelleri de vardır. Açık alanlarda kullanım için dizel motorlu tipleri ve kapalı alanlarda kullanım için elektrik motorlu ya da akülü tipleri vardır.

Bu aracı forklifiti kullanabilmek için alınması gereken belgeye forklift belgesi denir….

Forklift operatörü kimdir:

Forklift Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, forklift kullanarak, çeşitli yükleri emniyetli bir şekilde yükleme, boşaltma ve forkliftin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Forklift ehliyeti operatörlük belgesi ile hangi makineler kullanılır:

Forklift belgesi ile ancak forklift sınıfına giren makineler kullanılabilir.Operatörlük belgesi ehliyete g sınıfı olarak işletildiyse ehliyet sınıflarının yan tarafına forklift ibaresi yazılır, taşıt trafiği yolunda ve iş sahalarında sadece forklift kullanabilir.Örnek aşağıdaki gibi..
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Olcay Sürücü Kursu olarak Esenyurt şubemiz faaliyete geçmiştir.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded