Profile cover photo
Profile photo
koosha tejarat
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
شرکت ترخیص کالا آپادانا در تمامی زمینه های ترخیص در خدمت مشتریان گرامی می باشد، این شرکت پیشرو در ارائه خدمات ترخیص خودرو، متخصص در تمامی زمینه های ثبت و ترخیص خودرو می باشد. این شرکت با کاهش روال های اداری اخذ مجوز واردات خودرو و ترخیص خودرو ، از ابتدای ثبت سفارش تا ترخیص خودرو و پلاک همراه شماست.تجربه ی سالها فعالیت در زمینه ترخیص کالا و خودرو باعث خواهد شد که هزینه و زمان شما به میزان قابل توجهی کاهش یابد.
Add a comment...

Post has attachment
ترخیص کالا از گمرک شهریار

در سال ۱۳۵۵ به دلیل افزایش صادرات و واردات، تنها گمرک زمینی پایتخت یعنی گمرک شهریار ساخته و راه­ اندازی شد. گمرک شهریار متشکل از سه گمرک مجزا تحت عناوین گمرک جنوب تهران، گمرک غرب تهران و گمرک نمایشگاه­هاست که از فعالترین گمرکات زمینی کشور بشمار میروند. روند ترخیص کالا از گمرک شهریار به راحتی انجام میگیرد که این مزیت ناشی از فضای زیاد این گمرک برای بارگیری و تخلیه است. از بین دیگر مزایای ترخیص کالا از گمرک شهریار میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

قرار داشتن در تهران و استفاده از امکانات پایتخت
دسترسی به فرودگاه­های بینا­لمللی امام خمینی و مهرآباد
دسترسی به شبکه سراسری راه­آهن کشور
اجرای استانداردهای ضریب بالا در نحوه انبار کردن کالا و مراقبت از آن
موقعیت فوق­العاده گمرک غرب (گمرک غرب بین بزرگراه­های فتح و آزادگان قرار دارد)

امکانات گمرک شهریار

پرسنل مجرب و کار بلد
انبارهای متفاوت و متناسب با کالاهای مختلف
ماشین­آلات و تجهیزات متفاوت و متناسب با حمل کالاهای مختلف
شبکه خطوط ریلی داخلی در کنار انبارها
سیستم هوشمند اعلام حریق
۱۳ باب انبار با مساحت ۵۱۸۴۰ مترمربع
۱۶ هانگار با مساحت ۹۲۶۴۰ مترمربع
۱۷ باب بارانداز با مساحت ۲۵۷۳۹۲ مترمربع

ترخیص تخصصی کالا از گمرک زمینی شهریار

برای تسریع روند ترخیص کالا از گمرک شهریار و کلیه گمرکات، گمرکات کشور به سمت تخصصی شدن سوق یافته­ اند؛ یعنی ترخیص یک سری از کالاهای معین فقط در برخی از گمرکهای مشخص انجام میگیرد. در ادامه به کالاهایی اشاره میکنیم که یکی از گمرکات تخصصی آنها، گمرک زمینی پایتخت است. ترخیص تخصصی فرآورده­های نفتی و گازی، پیش ساز مواد مخدر، دخانیات تولید داخل یا مشترکی، زعفران، فرش دستباف، پوست، چرم و سالامبور از گمرک غرب تهران انجام میگیرد. ترخیص خودرو، تجهیزات پزشکی، دخانیات، تلفن همراه، لوازم جانبی تلفن همراه، کالاهای متعلق به سفارتخانه­ ها، ماشین­ آلات راه­ سازی، فرش ماشینی، رایانه و لوازم جانبی آن، نوت بوک، دوربین عکاسی، دوربین مداربسته، ابزار دفاعی و کالاهای خاص نظامی از گمرک شهریار صورت میگیرد.
Add a comment...

Post has attachment
ترخیص کالا از گمرک بوشهر

بندر بوشهر یکی از مهمترین، فعالترین و با قدمتترین بنادر کشور و حوزه خلیج فارس است. اسناد به دست آمده، از تاریخ پنج هزار ساله این شهر بندری حکایت میکنند؛ شهری که از شمال، جنوب و غرب به خلیج فارس راه پیدا میکند و رونق اقتصادی خود را مدیون صادرات و واردات و نیروگاه اتمی است.

بوشهر با داشتن ۱۴ کیلومتر طول یکی از نقاط اصلی کشور برای تجارت برون مرزی و ترخیص کالا است. در واقع موقعیت جغرافیایی بوشهر منجر به ترافیک بالای ترخیص کالا از گمرک بوشهر شده است.

اما علاوه بر موقعیت جغرافیایی، امکان ترخیص ۲۴ ساعته کالا نیز موجب افزایش رقابت تجار برای ترخیص کالاهای خود از گمرک این شهر شده است.

از طرف دیگر ، تخفیفات گمرکی (تا سقف ۲۳ درصد) که در این گمرک به بعضی از کالاها اختصاص می­یابد نیز از عوامل ترافیک بالای ترخیص کالا از گمرک بوشهر بشمار میرود. علت این تخفیفها، عدم توقف کشتی در دبی است.
ترخیص کالا از گمرک بوشهر

ترخیص کالا از گمرک بوشهر
مزایای ترخیص کالا از بندر بوشهر


استفاده از تخفیفات ۲۳ درصدی گمرک
استفاده از معافیتهای گمرکی برای کالاهایی که در منطقه تولید و وارد کشور میشوند
دریافت گواهی مبدا برای اجناسی که از منطقه خارج شده و وارد سرزمین اصلی میشوند
صادرات مجدد کالاهای وارد شده
ترانزیت سریع محموله از راه­های هوایی، زمینی یا دریایی
هزینه نسبتاً کم انبار یا دپو کالا
دستیابی به منطقه ویژه اقتصادی پارس
دستیابی به کشورهای حوزه خلیج فارس مانند کویت، عربستان، قطر و بحرین
استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی در هزینه باربری، تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه انبارداری و تخفیف ۶۰ درصدی در هزینه HTC برای کالاهای صادراتی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
واردات کالا به کشور علاوه بر قوانین خاص خود، مشمول رعایت یک سری از استانداردها از جانب کالای وارداتی می باشد، به این صورت که سازمان متولی برای هر دسته از کالاها یک سری استاندارد های از لحاظ کیفیت، رنگ، شکل و .. مشخص نموده است که کالاهای وارداتی می بایست در چارچوب این استاندارها ترخیص شوند. به همین خاطر است است که واردات، انبار، توزیع و در نهایت فروش هر گونه کالا با کیفیتی پایین‌تر از استانداردهای مورد قبول و ضوابط فنی ممنوع می باشد، پس بهتر اسن قبل از اقدام به واردات هر گونه کالا استانداردهای مربوط به آن و شرایط آن را از ما سوال بفرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
شرکت بازرگانی آپادانا سالهاست جزو خوشنامترین شرکتهای ترخیص کار و مشاور بازرگانی در ایران می باشد که در بسیاری از گمرکات کشور مشاوری امین در زمینه ترخیص کالا، ترخیص خودرو، صادرات، اخذ مجوزات بازرگانی و همیشه مشاور بازرگانی برای بسیاری از شرکتها و سازمانی بزرگ و بنام باشد. شرکت ترخیص کالا ی آپادانا از ابتدای شروع فعالیت خود همواره تلاش خود را بر این نهاده که خدمات خود را در چارچوب ها و آموزه های علمی نوین این حوزه اجرایی نماید و در جذب همکاران و مشاوران خود اولویت اصلی را داشتن تحصیلات کاملا مرتبط با خدمات بازرگانی و علوم این حوزه نهاده است. در صورتی که با واژه ی ترخیص کالا و مفهوم آن آشنایی ندارید و نیازتان شما را به اسن سمت کشانده است می توانید مقاله ترخیص کالا از ویکیپدیا را مطالعه بفرمایید. خدمات ما عبارتند از: ترخیص کالا از گمرکات سراسر کشور از جمله تهران، بوشهر، بندر عباس، بازرگان و سایر گمرکات کشور، اخذ ثبت سفارش یک روزه، ترخیص ماشین آلات و دستگاه های کارخانه جات، ترخیص مواد شیمایی و صنعتی پیش نیاز تولیدات کشور، اخذ مجوزها و معافیت ها گمرکی و صادراتی، پیگیری امورات گمرکی شما توسط ترخیص کار مجرب،تهیه پرینت اظهارنامه وارداتی و همچنین دور اظهاری، ارائه مشاوره اخذ و ارائه کارت بازرگانی این شرکت جهت ترخیص کالا ، گشایش اعتبارات اسنادی و حواله بانکی بصورت مبادله ای و استفاده از وثیقه های شرکت ترخیص کالای آپادانا جهت مشتریان خوش حساب ، طرف قرارداد با شرکت های حمل و نقل معتبر و ارسال کالا به سراسر کشور ، تعیین تعرفه و ارزش کالا بصورت کارشناسی در کوتاه ترین زمان.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded