Profile cover photo
Profile photo
Nano Medya
13 followers -
#Ankarawebtasarım Ajansı Nanomedya Reklam ve SEO Hizmtleri
#Ankarawebtasarım Ajansı Nanomedya Reklam ve SEO Hizmtleri

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
https://www.nanomedya.com.tr/tr/pagedetail/nano-medya-web-hizmetleri-son-derece-kaliteli/1399


Nano Medya Web Hizmetleri Son Derece Kaliteli
Sosyal medya yönetimi, logo tasarımı ve benzeri tüm hizmetleri, Nano Medya aracılığı ile almak mümkündür.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Nano Medya İle İşlevsel Bir E Ticaret Sitesi Elde Edin

https://www.nanomedya.com.tr/tr/pagedetail/nano-medya-ile-islevsel-bir-e-ticaret-sitesi-elde-edin/1402

Nano Medya İle İşlevsel Bir E Ticaret Sitesi Elde Edin
Ticarette başarılı olmanın birçok kuralı vardır. Bunların başında ise online bir şekilde hizmet vermek gelmektedir. E ticaret siteleri, daha fazla gelir kazandıran web sayfalardır. Firmaların faaliyet gösterdiği alana göre bir web sitesi sahip olması, farklı avantajları da beraberinde getirecektir. E ticaret sitesi kurmak, profesyonellik isteyen bir iş olduğu için bunu mutlaka Nano Medya aracılığı ile yapmak gerekiyor. Mobil özelliğe sahip, seo işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanmış ve arama motorlarında üst sıralarda çıkan bir web sitesine, firma ile ulaşmak çok zor değildir.

#eticaret #seo #eticaretsitesi #nanomedya #mobileticaret
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Bir Günde E- Ticaret Sitesi Kurun

Firmanızı marka haline getirebilmek ve müşterilerinize daha kolay ulaşabilmek için, kurumsal e-ticaret siteleri oluşturarak online ticarete başlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin kurumla ilgili bilgilere ve hizmetlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerinizi merak eden ve satın almak isteyen müşterilerinizin online alışveriş yapma olanağına sahip olmasını sağlamış olursunuz. Hazır e- ticaret sitesi satın almak, kurumunuz için açılacak olan siteyle ilgili tüm yönetim haklarına sahip olmak için Nano Medya’ya başvurabilirsiniz.

https://www.nanomedya.com.tr/tr/pagedetail/bir-gunde-e-ticaret-sitesi-kurun/1357


Online Alışveriş Sitesi Kurulumu
Ücretsiz e-ticaret siteleri sayesinde siz de kendi firmanızın sadece fiziksel bir hizmet vermesi yerine, online hizmetlerinin önünü açabilirsiniz. Son yıllarda başta gıda sektöründe olmak üzere, pek çok sektörün e- ticaret sayesinde satış hacmi çok büyük bir gelişme gösterdi. Artık kurumların sadece telefon numaraları üzerinden sipariş verilmesi için girişimlerde bulunulmuyor.

Web sitenizin bulunması, müşterilerinizin bu site bünyesinde hizmetlerinize ulaşması ve sizinle iletişime geçmesi gerekiyor. E- ticaret sitesi kurmak bilgi ve pazarlama stratejisi bilgisi gerektiren durum olduğu için, bu alanda uzmanlaşmış kurumdan yardım almalısınız. Özellikle şu sektörlerde verilen hizmetler sayesinde, ticaretin her yönüyle gelişmesi sağlanmıştır;
· Gıda

· Giyim

· Beyaz eşya

· Mobilya

· Elektronik aletler
Uygun Fiyatlarla Site Kurulum Paketleri
Kurulmasını istediğiniz web sitesinin türüne bağlı olarak yapacağınız paket seçiminde, sitenizin yapısını belirleyebilir ve kaliteli olmasını sahip olmasını sağlayabilirsiniz. En gelişmiş e- ticaret yazılımı sayesinde, farklı mahallelerde ve ilçelerde bulunan müşterilerinize de ulaşabilirsiniz. Sadece bir şehirde hizmet vermenizin yanı sıra, şehirler arasında faaliyetlerinizi sürdürüyorsanız, bu durum için kaliteli e- ticaret sitesine sahip olmanız gereklidir.

Nano Medya aracılığıyla kullanışlı, kaliteli bir ara yüze sahip, hızlı alışveriş olanağı sunan site oluşturulması mümkündür. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşteriler için gün içerisinde yapılan site kurulum taleplerine aynı gün yanıt verilir. Talep edilen paket türüne bağlı olarak siparişin onaylanmasının ardından, web sitesinin müşteri isteğine uygun şekilde hazırlanması sağlanır. E- ticaret ile ilgili çalışmaların sorun yaşanmadan sürdürülmesi için ödeme seçeneklerinin site bünyesinde bulunması da mümkün oluyor.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
https://www.nanomedya.com.tr/tr/pagedetail/e-ticaretle-kazancinizi-katlayin/1358

E- Ticaretle Kazancınızı Katlayın
Online alışverişin temelinde yer alan e- ticaret ile firmanızın hizmet politikasını ve ürünlerini müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Müşterilerinizin ve kurumunuz tarafından verilen hizmetleri merak eden ziyaretçilerin kolaylıkla kullanabileceği bir site açmanız gereklidir. Ufak bir bölgede Lokal firma olarak kalmak yerine büyümek ve müşteri sayısının da artmasını sağlamak amacıyla e- ticarete yönelmelisiniz. Fiziksel veya sanal hizmet üreterek, ürünlerinizin müşterilerinize satışıyla para kazanan bir kurum olmanız halinde en kullanışlı araç, kurumsal e- ticaret sitesidir.

E- Ticaretle Satışlarınızı Artırın
E ticaret siteleri bulunan kurumlar ile, henüz web sitesi bulunmayan kurumlar arasında sadece birkaç ay içinde yüksek oranda satış farkı görülüyor. Online satışlarla birlikte artık firmanızın lokasyonunun nerede olduğundan ziyade, internetten ne kadar müşteriye ulaştığınız önem kazanmıştır. Ücretsiz e ticaret sitesi açmak için Nano Medya ile iletişime geçerek, aynı gün içerisinde kurumunuza özel bir online ticaret sayfasının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize İletişim Olanakları Sunun
Online alışveriş yapan kullanıcı sayısının 15 milyona yaklaştığı kayıtlara geçen Türkiye’de, müşterilerinize internetten ulaşmanız son derece önemlidir. Nano Medya ile bu olanağı uygun fiyatlara sahip paketlerle elde edebilirsiniz.
İnternetten Sipariş Olanağına Sahip Olun
Akıllı telefonlardan ve bilgisayarlardan bir kurumla ilgili genel hatlarıyla bilgi alınmasının yanı sıra, kurumun hizmetlerine de ulaşılması gereklidir. Sadece adres bilgisinin bulunduğu genel bilgiler yerine, firmanızın verdiği hizmetleri ve ürünlerini müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu bilgiler arasında özellikle fiyatlar, ürün özellikleri, şirketin iletişim bilgileri, lokasyonu, hizmet saatleri gibi detaylara da yer verebilirsiniz. E- ticaret sitesi kurmak için başvuruda bulunduğunuzda, firmanızla ilgili bilgiler ve nasıl bir site olmasını istediğinize bağlı olarak site yapısı şekillenecektir.

Firmanızın sürdürdüğü çalışmalarla hangi iş kolunda hizmet verdiğini sadece ana sayfaya girildiğinde dahi net olarak gösterebilirsiniz. Hazır e- ticaret paketleri ile online ticaret yönteminin kullanılması, internet sitenizden sipariş verilebilmesi sağlanır. Ödemelerin site bünyesinde kredi kartıyla, EFT veya banka havalesiyle yapılmasına izin vermeniz durumunda e- satış yapmış olursunuz. Müşterilerin dükkanınıza veya ofisinize gelmesi gerekmeksizin yaptığınız satışlar sayesinde, müşteri portföyünüzü de normalin çok üzerine çıkarmanız mümkün olacaktır.

#eticaret #seo #ücretsizeticaret
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SEO İçin Gerekli Olan 10 WordPress Eklentisi
“Arama motoru optimizasyonu” olan sevgili SEO, günümüzün her anında, her internet erişiminde, her kelime ve karakter kodlamalarında öne çıkan, ilk sırada yer alan bir kodlama biçimidir. Dijital teknolojiler ve e-ticaret sistemleri üzerine yazılımlar, algoritmalar geliştiren ve bir ortamda iki kişi konuşurken üçüncüsünün artık SEO olduğu bir dijital çağda yaşıyoruz.

Platformların organik takipçi trafiğini artırmak, e-ticaret sistemlerini geliştirmek üzerine yazma ve konuşma tekniklerinin algoritmik dizilimler üzerinde internet teknolojilerine uyarlanması neticesiyle, kişiler dünya üzerinde herkese ve her yere erişebilir olabiliyor. Peki SEO için gerekli WordPress eklentileri nelerdir?

En İdeal WordPress Eklentileri

Google güncellemelerinden çok etkilenmeyen WordPress için SEO uyumu sağlayan 10 eklenti bulunuyor.

#seo #webtasarım #wordpresseo #wordpresshızlandırmak
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded