Profile cover photo
Profile photo
MLD Publishing
3 followers -
Knihy Jamie Oliver kuchařky 30 minut 15 minut Moje Velká Británie
Knihy Jamie Oliver kuchařky 30 minut 15 minut Moje Velká Británie

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Knižní novinka vychází 24. listopadu 2017 pod názvem
“5 INGREDIENCÍ”.

Vydavatelství MLD Publishing s.r.o. s radostí oznamuje, že na světě je česká verze poslední kuchařky Jamieho Olivera s názvem 5 INGREDIENCÍ s podtitulem Pro snadná a rychlá jídla.
Nemáte dost času na vaření? Je v ledničce jen pár věcí? Potřebujete inspiraci? Žádný problém! Tato kuchařka je ta nejjednodušší, nejsrozumitelnější a uživatelsky nejvstřícnější, jakou Jamie doposud napsal. Čtenáři si díky ní uvědomí, jak nepřeberné množství může v kuchyni poskytnout pouhých pět ingrediencí, vtipně kombinovaných do naprosto lahůdkových jídel.

V každém receptu najdete triky a techniky, jak rychle dosáhnout skvělých výsledků a Jamie věří, že se mu prostřednictvím této knihy podaří přitáhnout k vaření ještě víc lidí. Je plná skvělých a přitom zcela jednoduchých receptů – jídla jsou buď za chvilku na stole, nebo vyžadují z naší strany jen minimální vlastní přípravu a poté jsou ponechána dlouhému, pomalému vaření, díky němuž získají úžasnou, plnou chuť.

Najdete v ní přes 130 úplně nových receptů z osvědčených a oblíbených surovin jako je kuře, hovězí, vepřové a jehněčí maso, spolehlivé postupy na přípravu ryb i ty, které jsou opravdovou poctou kuchyňským možnostem vajec, zeleniny a salátů, těstovin a rýže, na jejichž přípravu tu najdete bezpočet nápadů. A to vše doplňují ještě neodolatelné cukrovinky a sladkosti, na které se sbíhají sliny. Je to neuvěřitelně nápaditá kuchařka a inspirace, kterou z ní načerpáte, ve vás probudí ohromnou chuť pustit se do vaření.

U každého receptu také najdete vtipný vizuální „seznam“ potřebných ingrediencí, počet porcí, dobu přípravy, snadný postup a ucelenou nutriční informaci tak, aby vše bylo snadné, jasné a přehledné.

To vše z knížky 5 INGREDIENCÍ činí Jamieho doposud uživatelsky nejvstřícnější kuchařku. Sám Jamie o ní říká: „Zkušenost s psaním téhle knížky byla úžasná a inspirující. A abych byl upřímný, naučila mě troše pokory, protože někdy jsou ty nejjednodušší věci v životě ty nejlepší. Nechápu, že mi trvalo 20 let, než mi to došlo! Jde mi doslova o transparentní, naprosto jednoduché vaření. Každé jídlo je poctou úžasné kombinaci pouhých pěti ingrediencí a věřte mi, tohle je opravdu kuchařka, podle které budete vařit – v kuchyni vám povede ruku a zároveň vám rozproudí sliny v ústech. Všechna jídla jsme neuvěřitelně pečlivě testovali jak na kuchařích, tak na lidech, kteří dosud nevařili. Z téhle knížky mám dobrý pocit a nemůžu se dočkat, až bude na trhu.“

Jsme hrdí na to, že můžeme tuto kuchařku Jamieho Olivera představit českým čtenářům v tak krátké době od jejího anglického vydání (v originále vyšla letos na konci léta). Je skutečně založena na geniálním nápadu a myslíme si spolu s autorem, že zcela změní váš přístup k vaření.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
SUPERFOOD HRAVĚ A ZDRAVĚ - 26.10.2016 (www.mldpublishing.cz)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jamieho pozdrav do České republiky...
Add a comment...

Post has attachment
SUPERFOOD hravě a zdravě. Již brzy více informací...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
V úterý 13.10.2015 od 17:00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí - uvedeme společne s Jitkou Rákosníkovou a Martinem Škodou - pro novináře a fanoušky - Jamiho novinku "POHODA V KUCHYNI". Těšíme se na vás...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Váháte nad koupí Jamieho novinky? Podívejte se na malý náhled knihy.
Objednejte si již nyní Jamieho knihu "POHODA V KUCHYNI" se slevou 30% za 454,-Kč u nás v e-shopu:http://www.mldpublishing.cz/jamie-oliver-pohoda-v-kuchyni/
Add a comment...

Post has attachment
Na říjen finišujeme s další knihou Jamieho Olivera "POHODA V KUCHYNI", která je jakýmsi protikladem k jeho knihám 15 minut v kuchyni a 30 minut v kuchyni, protože v ní nejde jen o rychlost a kvalitní jídla, ale i o požitek při vaření. A co o ní ríká sám Jamie:
Tahle nádherná knížka obsahuje bez jakýchkoliv pochyb má nejluxusnější, nejlepší, úplně nová a zajímavá jídla, která jsou v pravém slova smyslu také pohodová. Přímočará, někdy tak trochu zakázaná potěšení, jaká nám poskytují, máme rádi všichni. Vzdávají poctu nostalgickým vzpomínkám, tradicím a milovaným jídlům našeho dětství. Jsou oslavou rituálu vaření, jídel, která vás povznesou na těle i na duchu. Tohle jsou prostě jídla pro dobrou náladu, jídla pro radost. A k tomu jsou tu všechny ty moučníky, zákusky a jiné sladké maličkosti, kterým se jednoduše nedá odolat. Cesta k pohodovému jídlu vede přes tuhle kuchařku – a já doufám, že ve vaší poličce na knihy najde útulný domov. S láskou Jamie Oliver
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Už se nám pro vás pomalu rýsuje další menší knižní vydání.
"Moje rodinná kuchařka" od Kerryann Dunlop. Více info už brzy...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded