Profile cover photo
Profile photo
Suncode
5 followers -
Suncode - lider na rynku systemów Workflow
Suncode - lider na rynku systemów Workflow

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Plus Workflow na urządzenia mobilne!

Z systemu zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow można już korzystać na urządzeniach mobilnych! Dostępna jest już aplikacja Plus Mobile.

Akceptacja zadań będzie odbywać się znacznie szybciej! Bez potrzeby siadania do komputera!

Więcej: http://www.suncode.pl/o-firmie/aktualnosci/system-plus-workflow-dziala-na-urzadzeniach-mobilnych/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do naszego zespołu poszukujemy również Opiekuna produktu oraz Konsultanta telefonicznego klienta biznesowego!

Szczegóły ofert znajdziesz na http://www.suncode.pl/o-firmie/kariera/. Swoje zgłoszenia wysyłajcie na biuro@suncode.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!
Add a comment...

Post has attachment
Business Account Manager poszukiwany!

Kliknij w link i aplikuj!

Dołącz do naszego zespołu :)
Add a comment...

Post has attachment
W dniu 19 września, pracownicy Suncode przeszli szkolenie z zakresu profesjonalnej obsługi klientów!

A wszystko po to, by nasi klienci byli jeszcze lepiej obsługiwani :)
PhotoPhotoPhoto
2014-09-23
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nie pracuj ciężko - Pracuj inteligentnie

Zamień tradycyjny obieg dokumentów na elektroniczny! 
Zyskaj na tym swój czas i pieniądze!

źródło: www.demotywatory.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Platforma PLUS WORKFLOW to nie tylko procesy biznesowe!

System Plus Workflow staje się systemem, który nie tylko efektywnie wspiera procesy biznesowe, ale również kolejne obszary przedsiębiorstw.

SUNCODE opracował kilkanaście modułów dziedzinowych. Są to m.in. Plus Budget, Plus Archive, Plus ISO, Plus Assets oraz Plus KCP.

Więcej: http://www.suncode.pl/o-firmie/aktualnosci/platforma-plus-workflow-nie-tylko-procesy-biznesowe/
Add a comment...

Czy wiesz jaki jest koszt wystawienia tradycyjnej faktury? Jakie oszczędności mogą przynieść elektroniczne faktury? Kto zyska na przejściu z dokumentów papierowych na e-faktury?

Proces fakturowania w przypadku tradycyjnej formy dokumentów obejmuje przetwarzanie, drukowanie, kopertowanie, transport. Przy e-fakturach proces ten ulega znacznemu skróceniu i obejmuje tylko czynności związane z wystawieniem i wysłaniem dokumentu. Korzystając z faktur papierowych tracą na tym wszystkie strony – klienci rezygnując z wygody i oszczędności czasu, sprzedający ponosząc niepotrzebne koszty i rezygnując z ułatwień w obsłudze księgowej, a także środowisko, które ponosi ogromne straty! W obszarze ochrony środowiska znajdują się korzyści związane z: oszczędnością papieru, a co za tym idzie mniejszą wycinką lasów, oszczędnością energii i wody. Rezygnując z papierowych faktur mniej zużywa się szkodliwych dla środowiska tonerów, redukuje się także liczbę odpadów.

Podsumowując, faktury elektroniczne są korzystne zarówno dla klientów, przedsiębiorców, jak i środowiska! Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko!
Add a comment...

Post has attachment
W życie weszły nowe, uproszczone zasady dotyczące przesyłania faktur w postaci elektronicznej. Teraz przedsiębiorca może wysyłać kontrahentowi e-fakturę na zasadzie domniemania zgody. Warunkiem korzystania z faktur elektronicznych jest zapewnienia autentyczności pochodzenia, integralności treści oraz czytelności faktury. Oferowany przez Suncode system elektronicznego obiegu dokumentów spełnia wszystkie wymagania Rozporządzenia. Bez obaw można wykorzystać Plus Workflow do obsługi i archiwizacji faktur elektronicznych. Umożliwia on łatwe wyszukiwanie dokumentów, dostęp 24 godziny na dobę niezależnie od lokalizacji przez upoważnionych użytkowników. Dokumenty przechowywane w systemie są bezpieczne.

Więcej na temat Rozporządzenia: http://procesybiznesowe.pl/2013/faktury-elektroniczne-w-swietle-prawa/
Add a comment...

Post has attachment
Twoje biurko jest ciągle obłożone papierami i różnymi dokumentami? Nie ma nawet miejsca by postawić kubek z kawą? Masz dość ciągłego bałaganu? Rozwiązaniem na twoje problemy jest System Elektronicznego Obiegu Dokumentów! Z Plus Workflow Twoje życie stanie się prostsze. Od dziś koniec ze stertą papierów na biurku. W systemie Plus Workflow wszystkie dokumenty wędrują w sposób elektroniczny. Sprawdź: http://www.suncode.pl/rozwiazania-it/workflow-bpm/plus-workflow/
Add a comment...

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga informatycznego wsparcia procesów biznesowych i zarządzania dokumentami. Wsparcie w zakresie zarządzania dokumentami, a więc informacją oferuje Plus DMS. System Plus DMS (Document Management System) służy zarządzaniu wszelkiego typu dokumentami w przedsiębiorstwie (dokumentami tradycyjnymi oraz elektronicznymi).
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded