Profile cover photo
Profile photo
Reprograf S.A.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjaliści z firmy Reprograf o druku cyfrowym wiedzą niemal wszystko. Wieloletnie doświadczenie i imponująca wiedza to nasz przepis na sukces. Klientom oferujemy sprzęty do druku cyfrowego, które stanowią fuzję niezawodności z nowoczesnością. To jest właśnie przyszłość poligrafii – niech się Państwo sami o tym przekonają. http://www.reprograf.com.pl/sprzet-druk-cyfrowy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się Państwu otrzymaniem prestiżowej nagrody SHOGUN Award 2017, którą odebraliśmy w marcu bieżącego roku w trakcie spotkania dystrybutorów firmy Dainippon Screen w Holandii. Reprograf otrzymał ją za wyniki sprzedaży w zakresie maszyn TruePress Jet 520HD w roku 2017. W ten sposób został doceniony nasz wysiłek sprzedażowy. www.reprograf.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mogą Państwo na nas liczyć również w kwestii serwisu maszyn offsetowych oraz innych urządzeń poligraficznych. Zależy nam na tym, aby na każdy zgłoszony problem odpowiadać fachową pomocą, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Żadne technologie, które wchodzą w skład współczesnych procesów drukarskich nie są nam obce! http://www.reprograf.com.pl/serwis
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako wiodący dostawca materiałów poligraficznych na polskim rynku, czujemy się zobowiązani do tego, by oferować Państwu wyłącznie solidne i sprawdzone produkty. Dlatego każdy Klient, który dokona u nas zakupu tekstyliów do druku, maszyn drukujących czy sprzętu introligatorskiego, może oczekiwać artykułów najwyższej jakości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą: http://www.reprograf.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do druku materiałów w naprawdę dużym formacie proponujemy Państwu 5 metrowy ploter VUTEk FabriVU 520 firmy EFI. Urządzenie umożliwia drukowanie bezpośrednie, jak i transferowe. Wszystko to w najwyższej jakości, z możliwością prania oraz suszenia wyprodukowanych materiałów graficznych, bez zagnieceń czy pofałdowań. O wszystkich właściwościach oraz szczegółowej specyfikacji tego plotera przeczytają Państwo na stronie: https://goo.gl/WY1iJM.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco z wydarzeniami w firmie Reprograf, zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie. Pojawiają się tam informacje nie tylko o promocjach i nowościach w ofercie, ale też o wszelkich wydarzeniach czy szkoleniach. Przy okazji, pozostając w temacie aktualności, zapraszamy Państwa do przeczytania wywiadu, który ukazał się w styczniowym wydaniu czasopisma branżowego „Świat Poligrafii”: http://www.reprograf.com.pl/about/podnosimy-poprzeczke,8,1800.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że jeśli tylko posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z dostępnymi w naszej ofercie materiałami poligraficznymi lub maszynami drukującymi, zawsze możecie się z nami skontaktować. Jesteśmy gotowi udzielić wyczerpujących odpowiedzi na każdą nurtującą Państwa kwestię. Wszelkie dane kontaktowe udostępniamy na naszej stronie: http://www.reprograf.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się również z pozostałą ofertą materiałów oraz sprzętu do druku wielkoformatowego: http://www.reprograf.com.pl/sprzet-druk-wielkoformatowy. W tym zakresie mamy do zaoferowania szerokie spektrum urządzeń, jak plotery pigmentowe, solwentowe czy plotery tnące. W ofercie posiadamy również oryginalne tusze o wysokiej pigmentacji oraz bardzo dobrej odporności na ścieranie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie na targi Rema Days 2018, mogą Państwo nabyć zaprezentowane podczas tej imprezy podłoża do druku wielkoformatowego w okazyjnej cenie! Dostępne między innymi są materiały do podświetleń, samoprzylepna folia winylowa czy niegniotący się poliester. Informujemy, że promocyjne ceny obowiązują do końca marca bieżącego roku lub do wyprzedania zapasów. Szczegóły na stronie: https://goo.gl/AAnp6c.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów Rema Days 2018! Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować Państwu między innymi najnowsze propozycje z zakresu druku wielkoformatowego, który stanowi niewątpliwie jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w targach zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=7HeLkQbAu54.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded