Profile cover photo
Profile photo
خرید دوربین مدار بسته
8 followers
8 followers
About
Posts

A Blog Post

خرید دوربین مداربسته آنالوگ سیماران


آذر ۱۸, ۱۳۹۴
از admin2
در خرید دوربین مداربسته آنالوگ به تفکیک برند
بدون نظرهمانطور که میدانید دوربین های آنالوگ نوعی از انواع دوربین مداربسته هستند که در این صفحه تمامی مدلهای دوربین مداربسته سیماران آورده شده است . با کلیک روی مدل مورد نظر میتوانید وارد صفحه ی اختصاصی آن شده و تصویر ، مشخصات و قیمت آن را ملاحظه فرمایید .
مدلهای دوربین مداربسته آنالوگ سیماران :
SM- D60IRV
SM-D60IRVR
SM-IR7036
SM-IR7020
SM-D70IRVR
SM-D70IRV
دوربین مداربسته آنالوگ سیماران

Add a comment...

Post has attachment


انواع دوربین مداربسته سیماران در این صفحه آورده شده است . شما میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از انواع زیر وارد صفحه اختصاصی آن شده و مدلهای آنرا به جزء مشاهده فرمایید :
خرید دوربین مداربسته آنالوگ سیماران
خرید دوربین مداربسته تحت شبکه سیماران
خرید دوربین مداربسته AHD سیماران
خرید دوربین مداربسته سیماران
Add a comment...

Post has attachment

خرید دوربین مداربسته میتواند علتهای زیادی داشته باشد . برخی نیاز به دوربین مداربسته دارند و در عین حال نمیخواهند زیاد هزینه کنند . از اینرو تمایل به خرید دوربین مداربسته ارزان دارند .
برای خرید دوربین مداربسته ارزان باید به این ۵نکته توجه کنیم :
۱- به برندی که قرار است با قیمت ارزان خرید کنیم دقت داشته باشیم . برخی از برندهای دوربین مداربسته قیمت ارزانی دارند و اختلاف قیمت آنها با همنوعان خود قابل توجه است . حواسمان باشد ارزان بودن یک دوربین مداربسته را در یک نوع و برند مقایسه کنیم .
۲- طبیعی است که اگر به دنبال خرید دوربین مداربسته ارزان هستیم ؛ در پی آن کیفیت کمتری را نیز شاهد خواهیم بود . پس اگر در مکانی نیاز به کیفیت خاصی داریم به این موضوع توجه کنیم تا ناچار مجبور به دوبله هزینه کردن نشویم .
۳-نخریدن برخی از انواع دوربین مداربسته ارزان شاید بهتر از خرید آنها باشد . برخی از انواع دوربین مداربسته هستند که انقدر کیفیت پایینی دارند که بعضا نمیتوان آنها را دوربین مداربسته نامید .
۴-شاید نکته ای که بسیاری از مشتریان و حتی فروشندگان دوربین مداربسته به آن اهمیت نمیدهند ، طول عمر دوربین مدار بسته است . اگر قصد خرید دوربین مداربسته ارزان را دارید به این نکته هم توجه نمایید تا پس از مدتی استفاده مجبور به خرید دوباره دوربین مداربسته نشوید .
۵-با توجه به رقابت سنگینی که در زمینه فروش دوربین مداربسته وجود دارد ، معمولا انواع دوربین مداربسته با یک رنج سود یکسان بفروش میرسند . اگر دوربین مداربسته با قیمت ارزان دیدید حتما از بقیه ی آیتم های دوربین مداربسته اعم از لنز ، گارانتی ، خدمات پس ازفروش ، برند و … مطمئن شوید . شاید این ارزان بودن آن نسبت همنوع خودش علتی داشته باشد .
دوربین مداربسته ارزان
 
در اینجا بخشی از موارد مهم و ضروری هنگام خرید دوربین مداربسته ارائه شد که مطالعه و بکاربستن آن هنگام خرید میتواند کمک بزرگی به مشتریان کند .
اما اگر قصد هزینه زیاد برای دوربین مداربسته ندارید پیشنهاد ما به شما خرید دوربین مداربسته آنالوگ میباشد .
http://bcctv.ir/cheap-cctv/
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded