Profile cover photo
Profile photo
Auto-Meter. Tachografy cyfrowe i analogowe
About
Posts

Post has attachment
Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawa o Ruchu Drogowym, określone rodzaje pojazdów powinny zostać wyposażone w ograniczniki prędkości. Obowiązek ten dotyczy autobusów, samochodów ciężarowych oraz ciągników samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t. Właścicieli tego rodzaju pojazdów informujemy, że zarówno montażem, serwisem, jak i okresowymi poświadczeniami ograniczników prędkości zajmuje się firma AUTO-METER z Warszawy: http://auto-meter.waw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także urządzeń oraz oprogramowania do pobierania, archiwizacji i analizy danych cyfrowych z tachografów oraz kart kierowców. Zajmujemy się również dystrybucją wykresówek do tachografów analogowych czy papieru do tachografów cyfrowych. Na stronie internetowej: http://auto-meter.waw.pl/ znajdą Państwo nasza szczegółową ofertę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspominaliśmy już Państwu, że oprócz tachografów zajmujemy się również obsługą innych urządzeń. Jednym z nich są termografy. Stanowią one ważny element wyposażenia chłodni samochodowych, gdzie monitorują temperaturę podczas transportu. Nasi pracownicy służą fachową pomocą w montażu termografów, a także zajmują się ich serwisem. Zapraszamy do AUTO-METER: http://auto-meter.waw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie przyrządy pomiarowe, również te w pojazdach jak tachografy czy taksometry, muszą spełniać określone wymagania metrologiczne. Nieodłącznym elementem tego rodzaju urządzeń są również świadectwa legalizacji. To właśnie one stanowią dowód, że urządzenia pomiarowe spełniają szereg stosownych wymagań metrologicznych. Usługi legalizacyjne świadczy firma AUTO-METER z Warszawy: http://auto-meter.waw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto zainteresować się naszą ofertą? Ponieważ oferujemy kompleksowe rozwiązania, a naszym celem jest zadowolony Klient. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z tachografami samochodowymi – od montażu, przez legalizację, po serwis. To jednak nie wszystko! Sprawdźcie, co jeszcze możemy dla Was zrobić: http://auto-meter.waw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezależnie od tego, czy montujemy w samochodach tachografy nowe, czy regenerowane, usługę wykonujemy łącznie ze sprawdzeniem metrologicznym urządzeń oraz poświadczeniem badania w pojeździe. Zajmujemy się również montażem oraz serwisem wszelkiego rodzaju osprzętu współpracującego. Zapraszamy do jednego z naszych punktów serwisowych: http://auto-meter.waw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o poziom świadczonych usług w naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Efektywne działanie i szybka realizacja zleconych zadań to również zasługa naszego personelu, który tworzą ludzie o odpowiednich kompetencjach oraz fachowej wiedzy. Współpracujemy także z czołowymi producentami tachografów samochodowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://auto-meter.waw.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że w ramach struktury AUTO-METER, obok punktu serwisowego, działają także trzy oddzielne jednostki? To Auto-Meter Laboratorium, Auto-Meter Consulting oraz Auto-Meter Broker. Każdy z naszych oddziałów specjalizuje się w odrębnej dziedzinie. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej: http://auto-meter.waw.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy również usługi doradztwa w zakresie przepisów o transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowców. Jeżeli tylko posiadają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości w tym temacie – służymy pomocą. Warto pamiętać, że prowadzimy również szkolenia kierowców oraz kadry kierowniczej. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej: http://auto-meter.waw.pl/przepisy-i-aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Znamy się nie tylko na tachografach, ale tez na innym sprzęcie pomiarowym jak na przykład termografy. To urządzenia do mierzenia oraz rejestrowania temperatury w transporcie, najczęściej w chłodniach samochodowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani montażem lub serwisem termografów, zachęcamy do kontaktu z AUTO-METER: http://auto-meter.waw.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded