Profile cover photo
Profile photo
LEDWO JADĘ NAUKA JAZDY
About
Posts

Post has attachment
Skorzystaj z promocji - tylko teraz dajemy 10% zniżki na wszystkie kursy prawa jazdy. Zapisy na kurs możliwe są w biurze ośrodka, a także telefonicznie. Szczegółowych informacji udzielamy w biurze ośrodka, telefonicznie lub przez e-mail. Zapraszamy, nie czekaj i rozpocznij kurs nauki jazdy już dziś - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy kursy nauki jazdy nie tylko na samochody osobowe. 12 maja rozpoczynamy sezon motocyklowy. Zapraszamy na kursy kat. A, A1, A2 i AM. Liczba motocykli na polskich drogach wciąż rośnie. Nie zwlekaj i zapisz się na kurs w naszym ośrodku w Warszawie, zapraszamy - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie masz czasu na naukę jazdy w tygodniu? Osoby pracujące nie zawsze znajdą na to czas, podobnie uczniowie szkół i studenci. Dla nas to żaden problem – oferujemy wszystkim chętnym weekendowy kurs na prawo jazdy. W ten sposób na pewno znajdziesz czas na naukę jazdy. Zapraszamy - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię kurs prawa jazdy kategorii A lub kurs prawa jazdy kategorii B? Szukasz najlepszych kursów w Warszawie? W takim razie sprawdź naszą ofertę! Szkoła jazdy Ledwo Jadę pomoże Ci opanować tajniki prowadzenia auta i zdać egzamin. Z nami już wkrótce będziesz przemierzać polskie drogi. Zapraszamy - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta. Uczymy nie tylko przestrzegania przepisów ruchu drogowego, lecz także dynamiki jazdy i kultury zachowania na drodze. Zapewniamy, że nasze kursy nauki jazdy prowadzone są bezstresowo. Przekonasz się, jak łatwe jest prowadzenie samochodu, zapraszamy - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w Warszawie? Zapraszamy do szkoły Ledwo Jadę na warszawskim Żoliborzu. Pomożemy Ci szybko i skutecznie nauczyć się jeździć autem. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii A i B. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy nie tylko kursy dla przyszłych kierowców, lecz także kursy doszkalające aktualnych kierowców. Działamy w branży od ponad 15 lat i przez ten czas wyszkoliliśmy setki kierowców, którzy świetnie radzą sobie na drodze. Nasi instruktorzy przygotują Cię na każdą sytuację, która może wydarzyć się na drodze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy będziesz potrzebował PKK. Ten tajemniczy skrót oznacza Profil Kandydata na Kierowcę. W celu uzyskania PKK należy złożyć wniosek o wydanie uprawnień, orzeczenie lekarskie oraz fotografię. Istnieje możliwość wykonania badań w naszym ośrodku. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas napełnił wszystkich radością, ciepłem i wzajemną życzliwością. Życzymy dużo zdrowia, radości i magicznych chwil w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Niech zapomną Państwo o wszelkich troskach i skupią się na przeżywaniu Świąt. http://ledwojade.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz się zapisać na kursy? Masz pytania odnośnie naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także do osobistych odwiedzin w biurze firmy w Warszawie przy ul. Felińskiego 15 - http://ledwojade.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded