Profile cover photo
Profile photo
Łukasz Jarochowski
72 followers -
Lubię placki (Johnny Bravo i tajemne bractwo Gnu)
Lubię placki (Johnny Bravo i tajemne bractwo Gnu)

72 followers
About
Łukasz's posts

Post has attachment
Apple to badziew, nie ma to jak super telefony, super Samsunga. C'nie +Tomasz Kane ? http://niebezpiecznik.pl/post/powazna-dziura-w-telefonach-samsunga/

Post has shared content
Samsung też ssie

Dzisiaj widziałem wypadek z udziałem samochodu i motocykla. Właściwie to scenę po wypadku. Na skrzyżowaniu Bukietowej z Woronicza. Facet oplem astra wyjeżdżał z Bukietowej w lewo w Woronicza i łupnął w nadjeżdżającego motocyklistę. Dwie karetki dojechały.

I zastanawiam się czy warto ryzykować jazdę na motorze? Możesz być najlepszy i nigdy nie popełniać błędów, a i tak ktoś Cię w końcu trafi :/

Miejmy nadzieję, że nikt nie zginął w tym wypadku.

Post has attachment

Wczorajszy mecz Portugalia - Polska (0:0) był nudny. Nie działo się zbyt wiele. Stadion Narodowy ładny, ale ile można słuchać Szpaka :).

Nie chcę być hejterem, ale żeby nie było później takich tekstów:
"Jeszcze nigdy Polska reprezentacja nie zdobyła bramki na tym stadionie, może dzisiaj uda im się przełamać złą passę" :)

No i Google wprowadziło długo zapowiadany szary pasek - to fajnie. Czemu zrezygnowali z listy usług rozwijanej w pionie i dali zamiast tego listę usług na czarnym pasku nie wiem.

Menu poziome dla mnie jest niewygodne bo usługi nie są posortowane zgodnie z tym jak często z nich korzystam, więc na przykład Gmail jest 4 od końca :/

Google - zróbcie żeby to się dało ręcznie ustalić, albo niech chociaż pasek dopasuje się do moich zachowań. Nie chcę mieć tam w ogóle pozycji "Wyszukiwarka" ani "Grafika", ja wyszukuję klikając ctrl+t i wpisując frazę w pasek adresu. Po co mam w ogóle wchodzić na hp google.com/pl?

No to na G+ zaczął się spam - co to do cholery jest "na topie" i jak to wyłączyć!

Post has attachment

Post has attachment
To jest dopiero czas. Każdego dnia czyha na człowieka jego własne państwo. Może go zniszczyć jak tylko będzie chciało. Proces uniewinniający trwał tylko 10 lat, co to jest prawda? Ciekawe czy ktoś za to odpowie... ale pewnie nie.

http://pwp.pb.pl/2543481,27433,gang-babc-osmieszyl-prokuratorow

Post has attachment
Developerzy narzekają na AppStore i proces weryfikacji aplikacji, ale co mają po drugiej stronie barykady? W świecie Androida jest ogromny problem fragmentacji, braku aktualizacji, różnorodności sprzętu (http://developer.android.com/resources/dashboard/platform-versions.html). Ile to trzeba się namęczyć, żeby swoją aplikację przetestować na tym :/.

Acha i developerzy z PL i kilku innych krajów nie mogą w ogóle sprzedawać swoich aplikacji na Android Market (http://support.google.com/androidmarket/developer/bin/answer.py?hl=pl&hlrm=en&answer=150324).

I chyba wolałbym przejść proces weryfikacji niż męczyć się na Androidzie.
Wait while more posts are being loaded