Profile

Cover photo
‫هوشمند سازان (خانه هوشمند)‬‎
Works at hooshmandsazan
Attends University of Science and Culture
Lives in Iran
39 followers|41,940 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
هوشمندسازان؛ پیشرو در عرصه هوشمندسازی ساختمان
www.hooshmandbms.com
telegram.me/hooshmandbms
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
هوشمند سازان پیشرو در آسایش و رفاه خانواده.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
کنترل خانه از راه دور در خانه هوشمند
هنگامی که در خانه هوشمندتان حضور ندارید، می توانید به راحتی یک تماس تلفنی با منزل، نگرانیتان را برطرف نمایید...
 
- به هنگامی که در منزل حضور ندارید و لوله آب خانه نشت کرده، به راحتی می توانید به سیستم خانه هوشمند خود فرمان بستن شیر برقی آب را بدهید تا از ادامه نفوذ آب به مناطق مختلف جلوگیری شود.
 
- هنگامی که قبل از رسیدن به منزل در نظر داشته باشید که سیستم سرمایشی و یا گرمایشی منزل را روشن نموده تا هنگام ورودتان، هوای منزل مطبوع شود.
 
- به راحتی و از راه دور می توانید حضور خود را شبیه سازی نمایید؛ مثلا لامپ پذیرایی را روشن نموده، پرده ها را در ساعات ابتدایی روز باز نموده و در ساعات انتهایی روز، آنها را ببندید، طوریکه بنظر برسد در منزل حضور دارید.
 
- وقتی که برای چندمین بار کلید خود را پشت در جا گذاشته باشید! بدون خبر کردن کلیدساز، به سیستم هوشمند، فرمان باز نمودن درب را بدهید تا بتوانید وارد منزل شوید. (البته شایان ذکر است که بوسیله کارتخوان نصب شده در جلوی درب خانه نیز می توانید این عمل را انجام دهید.)
 
- حتی در صورتی که از منزل خود کیلومترها فاصله داشته باشید، باز هم می توانید گیاهان دوست داشتنی خود را از نعمت آب بهره مند سازید. تنها کافیست سناریوی آبیاری که از قبل برای سیستم خود مشخص نمودید را، با یک تماس فعال کنید.
 
- در یک روز پر ترافیک کاری، بین همهمه و افکار متعدد، بیاد آوردید که دزدگیر منزل فعال نشده، نیازی نیست که به خانه خود برگردید و زمان زیادی را در استرس سپری کنید، شماره منزل را گرفته و به خانه هوشمند خود فرمان دهید تا از خود محافظت کند و خاطر شما را آسوده نماید.


... و اینها بخش کوچکی از ده ها و صدها خدماتی است که خانه هوشمند این شرکت، می تواند در اختیار کاربرانش قرار دهد و آرامش و آسایش زندگیشان دو چندان نماید.

www.hooshmandbms.com
 
 ·  Translate
شرکت هوشمند سازان، طراح و مجری سیستم های هوشمند ساختمان در اواسط سال 1388 فعالیت خود را در زمینه ی هوشمند سازی ساختمان و با تمرکز بر خانه هوشمند آغاز نمود.
1
Add a comment...
 
سیستم اعلام حریق هوشمندسازان www.hooshmandbms.com telegram.me/hooshmandbms @hooshmandbms
1
Add a comment...
 
هوشمندسازان؛ پیشرو در عرصه هوشمندسازی ساختمان www.hooshmandbms.com telegram.me/hooshmandbms
1
Add a comment...
 
سیستم اعلام حریق هوشمندسازان
www.hooshmandbms.com
telegram.me/hooshmandbms
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
کنترل خانه از راه دور ....
www.hooshmandbms.com
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
وان حمام هوشمند 
فکر نمی کنم کسی این روز ها با تکنولوژی روز حمام کرده باشد! به ندرت کسی پیدا خواهد شد که قادر به خرید این وان حمام خوشکل47000$ باشد. این وان حمام که محصولی از کمپانی Water Game Technologies می باشد هوشمند است و می تواند کلیه فرامین شما برای روشن شدن و گرم و سرد کردن آب را از طریق بستر مخابراتی شبکه موبایل GSM دریافت کرده و تا ورود شما به منزل آب را برای حمام کردنتان آماده کند. در طراحی این محصول ظریفترین نکات فانتزی که هر یک در دنیای الکترونیک و ارتباطات دریایی از شگفتیست در نظر گرفته شده است. برای مثال می توان به رنگ پس زمینه ای که این وان برای آب در نظر میگیرد اشاره کرد. شما می توانید حتی میزان ارتفاع آب و درجه حرارت آب مد نظرتان را به صورت دیتا برای وان حمامتان پیغام کنیدو به موسیقی دلخواهتان گوش دهید و از دیدن تصاویر زیبا لذت ببرید. اگر پول کافی برای خریدش را ندارید منتظر Red Diamond Bathtub نباشید. شاید در آینده گذارتان به هتل های مجللی افتاد که به این سرویس هوشمند مجهز باشند. 
 ·  Translate
2
Add a comment...
Work
Employment
  • hooshmandsazan
    inteligent home, 2009 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Iran
Previously
Rasht, Gilan, Iran - Rasht, Gilan, Iran
Education
  • University of Science and Culture
    2008 - present
Basic Information
Gender
Male