Profile cover photo
Profile photo
Hotel Azzun Orient SPA & Wellness Mazury
About
Hotel Azzun Orient SPA & Wellness Mazury's posts

Post has attachment
Niezapomniany wieczór panieński?
Naszą propozycją jest spędzenie go w miejscu o niezwykłej atmosferze, czyli naszym SPA. Klimat luksusu i śródziemnomorskiej magii z pewnością przyczyni się do zachowania niezwykłych wspomnień!
Sprawdźcie ofertę na http://www.azzun.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Maj to miesiąc Komunii Świętych. Wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować przyjęcie, co wziąć pod uwagę podczas wyboru miejsca, kiedy rozpocząć przygotowania? Przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, dostępny na stronie http://www.azzun.pl/wpis-blog/zorganizowac-komunie-dziecku/. Dzięki niemu organizacja będzie łatwiejsza i mniej stresująca. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Jest wiele sposobów na podziękowanie Mamie za dar życia, jaki od niej otrzymaliśmy. Można kupić jej kwiaty, dać własnoręcznie zrobiony prezent lub zafundować całodzienny pobyt w Hotelu Azzun i pakiet zabiegów kosmetycznych. Sam wybierz to, z czego najbardziej ucieszy się Twoja Mama. Szczegóły oferty na stronie http://www.azzun.pl/oferta/dzien-mamy/.
Photo

Post has attachment
Dzień Matki tuż tuż...
Może warto zdobyć się na wyjątkowy prezent, który z pewnością zostanie zapamiętany na dłużej? W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalnie przygotowane pakiety w różnych cenach. Każdy z nich z pewnością przypadnie do gustu Waszej Mamie! Szczegóły na stronie http://www.azzun.pl/oferta/dzien-mamy/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W Hotelu Azzun cenimy sobie przede wszystkim Państwa prywatność. Nasze pokoje zostały zaprojektowane tak, aby dawać Wam maksymalny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Wybór naszego hotelu będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli chcecie wypocząć w miłej i kameralnej atmosferze. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.azzun.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Mazurskie lasy i jeziora stwarzają niesamowity klimat. Jest to swoista enklawa, która daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju oraz stwarza możliwość aktywnego odpoczynku. Bliskość jezior umożliwia wypłynięcie na spływ kajakowy, lasy ze szlakami turystycznymi pozwalają na wyruszenie na bezpieczną wędrówkę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.azzun.pl/. 
Photo

Post has attachment
Czy zaplanowaliście Państwo już wyjazd wakacyjny? Jeśli jeszcze nie, sprawdźcie naszą ofertę promocyjną na http://www.azzun.pl/oferta/. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, również cenowych! Hotel Azzun to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. 
Photo

Post has attachment
Gdy pogoda nie rozpieszcza warto zafundować sobie wiosenne przebudzenie! Weekend w SPA z pewnością pomoże się zrelaksować oraz pobudzić do działania mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Sprawdźcie naszą ofertę http://www.azzun.pl/oferta/wiosenne-przebudzenie/!
Photo

Post has attachment
Wszystkie zabiegi wykonywane w SPA Hotelu Azzun przebiegają w atmosferze rodem z Bliskiego Wschodu. Przyciemnione światło, zapalone świece, orientalne zapachy - to wszystko buduje klimat, który sprzyja odprężeniu i relaksowi. Chcesz przenieść się do starożytnych łaźni i poznać ich niesamowity nastrój? Skorzystaj z naszej oferty! Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.azzun.pl/orient-spa/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Masaż to zabieg, który wywodzi się ze starożytnej medycyny ludowej. Wykonywanie określonych ruchów wywierających ucisk na tkanki z odpowiednim naciskiem i w odpowiednim tempie ma działanie lecznicze, relaksacyjne lub przygotowuje mięśnie do wysiłku. W ofercie naszego orientalnego SPA znajdziecie Państwo wiele zabiegów, które pomogą w uporaniu się z nadmiernym stresem, a także rozluźnią napięte mięśnie. Szczegóły znajdziecie na stronie http://www.azzun.pl/orient-spa/zabiegi/?k=masaz. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded