Profile cover photo
Profile photo
Algra-Król. Hurtownia elektryczna
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności? Specjalnie dla Was na stronie: http://algrakrol.pl/formularz-kontaktowy/ dostępny jest formularz kontaktowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu wysokiej jakości osprzęt kablowy. Nasz asortyment charakteryzuje się długą żywotnością, a ponadto dostępny jest w konkurencyjnych cenach! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://algrakrol.pl/oferta/.
Photo

Naszą działalność prowadzimy już od 1993 roku. Dzięki usługom najwyższej jakości cieszymy się licznym gronem stałych i zadowolonych Klientów, którzy chętnie składają u nas zamówienia. Jesteśmy przekonani, że i Wy będziecie w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://algrakrol.pl/.

Post has attachment
W naszej hurtowni znajdziecie nie tylko szeroki wybór asortymentu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy również konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty hurtowni elektrycznej w Bydgoszczy dostępnej na stronie: http://algrakrol.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Potrzebujesz porady, wskazówki, recenzji któregoś produktu? Chętnie udzielimy Ci niezbędnych rad i odpowiemy na każde pytanie Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie, zadzwoń albo odwiedź nas w naszej hurtowni w Bydgoszczy, zapraszamy!
http://algrakrol.pl/formularz-kontaktowy/
Photo

Post has attachment
Potrzebujesz osprzętu kablowego czy aparatury modułowej? A może transformatora i zasilacza? Przyjdź do nas, zapraszamy do Bydgoszczy, wszelkie niezbędne rzeczy do instalacji elektrycznej znajdziesz u nas w okazyjnych cenach! Nasz dokładny asortyment możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej http://algrakrol.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Decydując się na zakup osprzętu elektrycznego martwisz się o jego oryginalność i to czy dostaniesz sprawny i bezpieczny produkt? Z naszą hurtownią nie muszą się Państwo o to martwić! Wszystkie nasze produkty potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi ich najwyższa jakość i bezpieczeństwo.
http://algrakrol.pl/certyfikaty/
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo jak szeroki wybór najwyższej jakości materiałów elektrycznych i osprzętu elektrycznego posiadamy w swojej ofercie? Artykuły firmy Legrand również Państwo u nas dostaną!
http://algrakrol.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Rozdzielnice elektryczne to niezwykle ważne części instalacji elektrycznej. Rozdzielnica główna pełni funkcję centrali - to właśnie w niej umieszcza się aparaty, które służą do rozdzielania i łączenia obwodów, a także zabezpieczenia instalacji. Dlatego tak ważne jest, aby była najwyższej jakości!
http://algrakrol.pl/
Photo

Kupując materiały elektryczne do instalacji w domu warto wiedzieć kilka rzeczy. Przede wszystkim kupując przewody elektryczne, rozdzielnice, zabezpieczenia oraz gniazda elektryczne należy zwrócić uwagę na ich certyfikaty oraz atesty. Na tych elementach nie warto oszczędzać, gdyż od ich jakości zależy nasze bezpieczeństwo.
http://algrakrol.pl/
Wait while more posts are being loaded