Profile cover photo
Profile photo
Wisplast
About
Wisplast's posts

Post has attachment
Public
Oznaczniki z numerami pokoi do kluczy, to podstawowy element wyposażenia hotelu. Ponieważ przechodzi z rąk do rąk, jakość wykonania musi być na najwyższym poziomie. Takie numerki do kluczy oferuje Państwu firma WISplast! Mocne i trwałe będą estetycznie wyglądać nawet po latach, bez śladów użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą numerków do kluczy we wszystkich kolorach: http://www.wisplast.pl/zeton-duzy.html. 
Photo

Post has attachment
Public
W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo kółka do kluczy w różnych rozmiarach, dzięki którym łatwiej będzie Państwu dobrać odpowiednią wielkość. Kółka zwykłe w rozmiarze od 10 mm do 25 mm pakujemy po 200 sztuk, natomiast od 26 mm po 100 sztuk. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która znajduje się na stronie: http://www.wisplast.pl/kolka.html. 
Photo

Post has attachment
Public
Zajmujemy się produkcją kółek do kluczy - stalowych, hartowanych, niklowanych oraz z okrągłego drutu. Szeroka gama rozmiarów pozwoli dopasować wielkość odpowiadającą Państwa potrzebom. Nasze kółka są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapobiega ich wyginaniu się. Oferta dotycząca m. in. kółek do kluczy znajduje się na stronie naszej firmy pod adresem: http://www.wisplast.pl/kolka.html. 
Photo

Post has attachment
Public
Doświadczenie, które zdobyliśmy w produkcji breloków do kluczy, pozwala nam konkurować z liderami rynku. Dbałość o szczegóły i oryginalne wzornictwo, to atuty, które stawiają nasze produkty na najwyższym poziomie. Jakość wykonania i najlepsze materiały zapewniają trwałość i estetyczny wygląd breloków przez wiele lat, bez śladów użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która znajduje się na stronie: http://www.wisplast.pl/nasza-oferta.html. 
Photo

Post has attachment
Drodzy Klienci! Z okazji Wielkanocy życzymy mokrego Śmigusa Dyngusa i smacznego jajka! Dużo zdrowia, radości i miłości oraz okazji do odpoczynku i relaksu. Niech każdy dzień przynosi Państwu sukcesy na polu zawodowym oraz satysfakcję z życia rodzinnego! Wszystkiego najlepszego! Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej firmy: http://www.wisplast.pl/. 
Photo

Post has attachment
WISplast - producent wysokiej jakości breloków akrylowych w różnych rozmiarach i kształtach. Efekt końcowy naszych produktów jest starannie dopracowany w każdym szczególe. Proces produkcji w całości odbywa się w naszej fabryce i jest kontrolowany na każdym etapie. Dbając o rosnące potrzeby i wymagania naszych Klientów, stale poszerzamy ofertę o nowe projekty, wzory i materiały. Naszą ofertę znajdą Państwo na stronie: http://www.wisplast.pl/nasza-oferta.html. 
Photo

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu Google + firmy WISplast – producenta wyrobów z tworzyw sztucznych. Od ponad 30 lat tworzymy rynek artykułów reklamowych i oznaczników do kluczy. Zdobyte w branży doświadczenie pozwoliło nam uzyskać zaufanie naszych Klientów. Wszystkie nasze artykuły produkujemy na miejscu. Niska cena, przy zachowaniu najwyższych standardów, stawia nasze produkty na wysokiej pozycji rynkowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie: http://www.wisplast.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded