Profile cover photo
Profile photo
Pavel Říha
1,547 followers -
Online podnikatel, blogger & student
Online podnikatel, blogger & student

1,547 followers
About
Pavel's posts

Post has attachment
Jak moc znáte svého zákazníka? 🤔

Já na bližší poznávání svého zákazníka kašlal celé roky. Marně jsem se snažil prodat lidem, pro které můj produkt nebyl ideální… Až nedávno jsem pochopil ZÁSADNÍ VĚC:

Zákazníci chtějí, abyste jim rozuměli. 👉 Existují 4 věci, které musíte o zákazníkovi vědět, pokud chcete prodat… Sepsal jsem je do článku: http://placenzaexistenci.cz/co-vedet-o-zakaznikovi/

Post has attachment
Dnes je den D! :) Po dlouhých připravách spuštím svůj vysněný projekt - Mentoring klub Placen za svou existenci - který je ztělesněním mé vize a budu mu v příštích měsících a letech věnovat svou maximální pozornost...

http://klub.placenzaexistenci.cz/

Jde o BYZNYS AKCELERÁTOR pro dlouhodobý růst vašeho podnikání. Jeho smyslem je propojit lidi, kteří chtějí být placeni za svoji existenci, a předat jim na jednom místě od A do Z všechno, co je k vytvoření svobodného podnikání potřeba.

Již při vstupu do klubu na vás čeká přístup k 17+ tréninkům a 109 video-lekcím, ve kterých vám ukážu, jak můžete od nuly vybudovat svobodný a výdělečný byznys.

Každý týden budu pro vás připravovat zbrusu NOVÉ LEKCE, rozhovory, screencasty a webináře... Budu s vámi sdílet to, co já sám používám v praxi. Ukážu vám, co funguje teď a tady. Každý měsíc budete moci v 30 denní výzvě získat osobní konzultaci se mnou. V katalogu členů si najdete nové kontakty a spolupráce. V členské sekci vznikne aktivní a opečovávaná komunita lidí, kteří chtějí v podnikání růst.

Jestliže jste někdy chtěli být sami sobě pánem, dělat co vás baví, mít dostatek peněz, žít životním stylem nezávislým na místě a čase... Jestli jste kdy přemýšleli o tom, jak vytvořit svůj vlastní byznys, který vydělává… MENTORING KLUB jsem připravil přesně pro vás!

Není to jen další trénink, kde mrknete na videa a pak konec.

Mentoring klub je nástrojem pro dlouhodobý růst, kde získáte plnou péči. Toto bych si přál mít k dispozici, když jsem v podnikání začínal.

Je mi ctí vás pozvat dovnitř jako první! Nejrychlejší získají své členství s 50% slevou. Nemůžu se dočkat, až začneme uvnitř klubu na vašem podnikání pracovat! :)

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
AHA #54: Kam chodím na skvělé nápady? https://youtu.be/75Imz3EC1J8 #aharáno

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded