Profile cover photo
Profile photo
Agencja artystyczna ArtEventy - organizacja imprez, urodzin dla dzieci, imprez i pikników firmowych
29 followers
29 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Balonowe zoo, balonowe figury, skręcanie balonów, dekoracje z balonów, warsztaty balonowe Poznań
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Piknik UAM Poznań 2016
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
26.07.2016
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Duże bańki mydlane to atrakcja na nie tylko dla dzieci, ale także i dla dorosłych. Tak zwane bańki mydlane xxl cieszą oko każdego. Jeśli szykujesz się do organizacji imprezy plenerowej to bańki mydlane xxl są chyba najciekawszą atrakcją na takiej imprezie. Do zrobienia tak dużych baniek mydlanych potrzebny jest specjalnie przygotowany płyn do baniek i proste narzędzie, które większość firm zajmujących się robieniem baniek wykonuje we własnym zakresie. Oto jak wyglądają takie pokazy.
Add a comment...

Post has attachment
Arteventy oferuje animacje takie jak organizacja balików Poznań , ale także i inne imprezy dla dzieci. Na komunii, weselu, chrzcinach, dzieci nie mogą siedzieć bezczynnie, więc należy zaplanować im ten czas i cóż możne być ciekawsze niż zabawy z klaunem Apsik! Dzięki animacjom z klaunem Apsik wydarzenia te będą przez dzieci jeszcze milej zapamiętane. Wracając do urodzin- czyż nie jest to czas kiedy dzieci powinny otrzymać dużą dawkę wesołych chwil? Klaun Apsik to najlepsze rozwiązanie. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą w tym blogu, lub z wszelkimi pytaniami śmiało proszę pisać: klaunapsik@gmail.com, lub dzwonić.

Bardzo fajna organizacja balików karnawałowych z klaunem Apsik i animatorami agencji eventowej Arteventy sprawia, że klientów im nie brakuje żadną porą roku, a w okresie organizacji balików mają sporo pracy. Bardzo udane imprezy dla dzieci można zorganizować właśnie tutaj. Szczególnie ciekawa oferta na niesamowite baliki karnawałowe pełne wrażeń i atrakcji dla dzieci. W ofercie znajduje się m.in. wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni, wata cukrowa, popcorn, olbrzymie bańki mydlane, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, organizacja ciekawych zabaw i konkursów. Także wiemy, że organizacja balików dla dzieci , oraz innych dla dzieci jest tu wyjątkowa. Gwarantowane jest pełne zadowolenie z otrzymanej usługi. Warto obejrzeć filmy na youtube z organizowanych przez tę firmę imprez.
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy imprezy w Koninie, Warszawie, Gdańsku, Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp, Toruniu, Bydgoszczy, i Inowrocławiu.
Imprezy, zabawy w karnawale, bale przebierańców.

Każdego roku maluchy oczekują udanej zabawy podczas imprez karnawałowych. Każda impreza dla dzieci w Warszawie, Koninie, Zielonej Górze i Gorzowie z Arteventy była zawsze udana. powinna zawierać sporo interesujących animacji, nie jedynie osobą prowadzącą, która myśli, że dzieci będą się same bawiły. taka impreza karnawałowa być może jest tanią ofertą jeśli chodzi o zamówienie osoby, która to poprowadzi, ale także tani jeśli chodzi i jakość imprezy. Oczywiście, że każda instytucja ma jakoś tam ograniczone fundusze jakie jest w stanie wydać na organizację zabawy karnawałowej, lecz nie wskazana raczej jest oszczędzać kosztem dobrej zabawy dzieci.

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy jest to jedna z bardzo interesujących atrakcji na imprezach dla dzieci. Koniecznie by do malowania twarzy animatorzy powinni używać farbki, które nie powodują uczulenia, jaki i łatwo zmywają się z twarzy dziecka. Takie farbki to farby do malowania na ciele firmy Snazarro. Te farbki używane są przez animatorów firmy Arteventy.

Bańki mydlane xxl

Bardzo lubiane, olbrzymie bańki mydlane wręcz uwielbiane przez dzieci, a wręcz i przez dorosłych. Bańki mydlane XXL czyli te największych rozmiarów wiadomo, że można zamówić w agencji artystyczno eventowej Arteventy. Ze względu na bardzo cenioną ofertę i jakość bardzo rzetelnych i profesjonalnych usług wiele firm i instytucji decyduje się zamówić Arteventy nawet do dalszych części Polski choć wiąże się to także z dodatkowymi kosztami dojazdu. Wolą oni jednak zapłacić więcej i mieć sprawdzoną firmę do poprowadzenia ich imprez.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded