Profile cover photo
Profile photo
INTROART
About
INTROART's posts

Post has attachment
Realizujemy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla mniejszych firm i większych przedsiębiorstw z Mysłowic i okolic. Więcej informacji na temat wykonywanych przez nas usług znajda Państwo na naszej stronie http://drukarnia.slask.pl/onas.htm.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. drukiem książek, czasopism, folderów, ulotek, broszur, katalogów, etykiet, naklejek, dyplomów, papierów firmowych, teczek, wizytówek, plakatów i kalendarzy. Szczegóły: http://drukarnia.slask.pl/oferta.htm.
Photo

Post has attachment
Wszelkie zapytania ofertowe z zakresu druku prosimy wysyłać poprzez formularz, który zamieściliśmy na stronie http://drukarnia.slask.pl/zapytanie.htm. Dzięki informacjom tam zamieszczonym będziemy mogli szybko określić ewentualne koszty realizacji zamówienia.

Post has attachment
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu druku offsetowego, usług introligatorskich, wykonywania pieczątek i nie tylko. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://drukarnia.slask.pl/.

Post has attachment
Nasz zakład poligraficzny zajmuje się także wykonywaniem pieczątek wszelkiego rodzaju, w razie potrzeby klienta nawet w ciągu godziny. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://drukarnia.slask.pl/oferta.htm.

Post has attachment
W naszej firmie zapewniamy obsługę klienta w całej rozciągłości cyklu produkcyjnego od pomysłu, aż do gotowego produktu. Na każdym etapie działań realizowanych przez naszą firmę http://drukarnia.slask.pl/ wszelkie nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Post has attachment
Wszelkie zapytania ofertowe do naszej firmy mogą Państwo w łatwy sposób wysłać poprzez formularz ofertowy, który zamieściliśmy na stronie http://drukarnia.slask.pl/zapytanie.htm.

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie poligraficzne w realizacji druku cyfrowego i druków akcydensowych. Po więcej informacji na temat naszej oferty, zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej http://drukarnia.slask.pl/.
Photo

Post has attachment
Nasz zakład poligrafii Introart już od ponad 27 lat świadczy najwyższej jakości usługi! Więcej informacji na temat naszej działalności i wykonywanych przez nas usług mogą Państwo znaleźć na stronie http://drukarnia.slask.pl/onas.htm.
Photo

Post has attachment
Oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju usług drukarskich. Serdecznie zachęcamy Państwa do wysłania do nas zapytania ofertowego. Można to zrobić poprzez formularz: http://drukarnia.slask.pl/zapytanie.htm.
Photo
Wait while more posts are being loaded