Profile cover photo
Profile photo
WSsystem. Sprzedaż narzędzi glazurniczych
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy firma WSsystem - http://www.glazurnik-narzedzia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas pracy z laserem obrotowym Nivel System NL300 płaszczyzna może być pochylana w jednym lub dwóch kierunkach. Laser sprawdzi się w takich pracach jak wylewanie posadzek, czy niwelacja i przygotowanie powierzchni pod kostkę brukową, boisko, czy drogę. Będziemy mieli wtedy gwarancję odprowadzenia wody zgodnie z zaprojektowanymi spadkami. Polecamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/Laser-obrotowy-NIVEL-SYSTEM-NL300/366.
Add a comment...

Post has attachment
Laser obrotowy Nivel System NL300 okaże się bardzo przydatny do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach. Urządzenie wyznacza płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową, a także określa pion lub kąty proste. Laser NL300 można wykorzystać do prac ogólnobudowlanych, polecamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/Laser-obrotowy-NIVEL-SYSTEM-NL300/366.
Add a comment...

Post has attachment
Automatyczny laser krzyżowy Auto Cross-Laser 2C PowerBright to doskonały sprzęt dla profesjonalistów. Laser emituje dwie wiązki lasera (poziomą i pionową) wzajemnie się krzyżujące oraz pion dolny do ustawiania urządzenia nad punktem. Sprzęt gwarantuje automatyczne poziomowanie dzięki wbudowanemu kompensatorowi magnetycznemu. Polecamy -
https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/Laser-krzyzowy-LASERLINER-Auto-Cross-Laser-2C-PowerBright/342.
Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych bestsellerów jest m.in. dysk szlifierski karbowany Semtul. Znakomicie nadaje się do szlifowania płaszczyzn, obróbki krawędzi i szlifowania profili. Dysk ten można stosować do stali nierdzewnej, żeliw, tworzyw sztucznych, kamienia, ceramiki i gresu. Podczas dokonywania zakupu prosimy o podanie granulacji - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/DYSK-SZLIFIERSKI-KARBOWANY-SEMTUL/162.
Add a comment...

Post has attachment
Przy pracach glazurniczych bardzo istotne są dokładne pomiary. Uzyskane w ten sposób dane pomogą nam ustalić, ile materiałów będziemy potrzebować. Dokładność wykonanych pomiarów ma duże znaczenie dla realizowanych prac, dlatego należy korzystać z narzędzi pomiarowych wysokiej klasy. Takie właśnie narzędzia znajdą Państwo w naszej ofercie - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/narzedzia-pomiarowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również najlepsze narzędzia ręczne, które przydadzą się każdemu fachowcowi od glazury. Posiadamy m.in. młotki, kielnie, młotki gumowe czy noże segmentowe. W ofercie są także nakolanniki żelowe, które znacznie podnoszą komfort pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/produkty-do-ukladania-i-fugowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Wśród nich jest m.in. Kaufmann TopLine Standard 630 aluminiowa. Jest to profesjonalna maszynka do cięcia płytek ceramicznych, mozaiki, gresu i kamionki. Nóżki wykonane z PSV zapobiegają ślizganiu się maszynki podczas pracy oraz uniemożliwiają powstawanie zarysowań podłoża. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/MASZYNKA-DO-CIECIA-PLYTEK-KAUFMANN-TOPLINE-STANDARD-630-ALUMINIOWA/432.
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo profesjonalnej maszynki do cięcia płytek? Polecamy Państwu przecinarkę ręczną do cięcia płytek ceramicznych firmy Raimondi. Prowadnica ze stali nierdzewnej wykonana została w formie płaskownika. Urządzenie posiada rączkę pchającą oraz ruchony łamak, umożliwiający łamanie w dowolnym miejscu płytki. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/MASZYNKA-DO-CIECIA-PLYTEK-125-CM-RAIMONDI-ART.254RAI125S/436.
Add a comment...

Post has attachment
Inną z naszych nowości jest szyna Free-Cut firmy Raimondi. Szyna ta jest przeznaczona do wydłużenia zestawu do cięcia dużych płyt. Długość szyny wynosi 2 metry, co zwiększa długość cięcia zestawu do 3,5 m. W komplecie znajdują się 3 przyssawki. Polecamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/SZYNA-RAIMONDI-FREE-CUT-2M/438.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded