Profile cover photo
Profile photo
WSsystem. Sprzedaż narzędzi glazurniczych
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również artykuły ułatwiające kładzenie płytek. Posiadamy między innymi systemy poziomowania płytek i krzyżyki dystansowe, przyssawki i wózki do przenoszenia dużych płyt ceramicznych oraz elektroniczne i ręczne narzędzia pomiarowe. Proponujemy także bogaty wybór produktów do fugowania. Polecamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/systemy-poziomowania-plytek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ręcznym systemem poziomowania płytek firmy PERFECTLEVEL. Zestaw obejmuje 50 sztuk klipsów i 50 sztuk klinów. Zestaw ułatwia układanie płytek, co przekłada się na skrócenie czasu pracy. Poza tym zapobiega przesuwaniu się płytek podczas twardnienia kleju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/SYSTEM-POZIOMOWANIA-PLYTEK-PERFECTLEVEL-ZESTAW-PROBNY/114.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W uzyskaniu pożądanych rezultatów podczas wykonywania prac płytkarskich z pewnością będzie miało wpływ używanie narzędzi wysokiej klasy. Nasza oferta obejmuje doskonałe i sprawdzone narzędzia ręczne, które spełnią wysokie oczekiwania Klientów. Oferujemy m.in. kielnie, wiadra budowlane, noże segmentowe, gąbki polerskie oraz szczypce glazurnicze. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem w tym zakresie - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/narzedzia-reczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo profesjonalnej maszynki do cięcia płytek, to polecamy przecinarkę ręczną do cięcia płytek ceramicznych firmy Raimondi. Urządzenie posiada rączkę pchającą oraz ruchomy łamak, który pozwala na łamanie w dowolnym miejscu płytki. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się z dokładnym opisem - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/MASZYNKA-DO-CIECIA-PLYTEK-125-CM-RAIMONDI-ART.254RAI125S/436.
Add a comment...

Post has attachment
Wśród nowości w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi tarczę diamentową CER-P Premium. Nadaje się ona do cięcia płytek, gresu, porcelany i kamienia naturalnego. Wymiary tarczy znajdą Państwo pod tym linkiem - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/pl/p/TARCZA-DIAMENTOWA-CER-P-PREMIUM-125-MM-/449. Zachęcamy do zakupu, towar wysyłamy w 24 godziny!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Narzędzia pomiarowe będą pomocne zarówno przy robotach ogólnobudowlanych, murarskich, konstrukcyjnych, jak i precyzyjnych pracach wykończeniowych. W naszej ofercie znajdują się m.in. dalmierze laserowe o dużym zasięgu oraz wysokiej dokładności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/narzedzia-pomiarowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu produkty od układania i fugowania. Fugi są bardzo istotne dla stabilizowania i trwałości nawierzchni. Bardzo ważne jest, by fugowanie zostało wykonane z dużą precyzją. W przeciwnym razie cały wysiłek, jaki włożyliśmy w przygotowanie nowej glazury, pójdzie na marne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w tym zakresie - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/produkty-do-ukladania-i-fugowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży narzędzi glazurniczych. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment jest na tyle bogaty, że każdy fachowiec z branży płytkarskiej będzie mógł u nas zakupić wszystko, co będzie niezbędne w realizacji zamówień. Posiadamy przecinarki elektryczne i ręczne, frezarki, szlifierki, tarcze diamentowe, systemy poziomowanie płytek i wiele innych. Zapraszamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/przecinarki-elektryczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajduje się także wiele narzędzi ręcznych. Na pewno przydadzą się każdemu fachowcowi układającemu glazurę. Posiadamy kielnie, młotki gumowe, noże segmentowe i wiele innych. Asortyment obejmuje również nakolanniki żelowe, które znacznie podnoszą komfort pracy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/produkty-do-ukladania-i-fugowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo elektrycznych maszyn do cięcia płytek? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy między innymi ograniczniki teleskopowe i ślizgowe, kątowniki ślizgowe oraz uchwyty podtrzymujące. Są one bardzo wygodne w użyciu, zwłaszcza przy pracy z dużymi płytkami. Polecamy - https://www.glazurnik-narzedzia.pl/osprzet-do-rzecinarek-elektrycznych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded