Profile cover photo
Profile photo
INOX-ART
About
Posts

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas balustrady samonośne. To prawdziwa nowość na polu architektury wnętrz. Powstają wyłącznie na indywidualne zamówienie, a do ich produkcji wykorzystuje się szkło hartowane najwyższej jakości. W ofercie INOX- ART znajdziecie zarówno balustrady całokształtne, jak i samonośne, a także systemy balustrad całokształtnych. Zapraszamy do współpracy.
http://inox-art.com.pl/oferta/balustrady-samonosne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas balustrady ze szkła hartowanego z wykończeniem drewnianym. INOX- ART. To firma, która dysponuje zarówno poręczami okrągłymi, jak i deskami do balustrad o nietuzinkowym kształcie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest na stronie internetowej.
http://inox-art.com.pl/oferta/balustrady-z-wykonczeniem-drewnianym
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas meble sklepowe, daszki szklane, a nawet obudowy wind. W ofercie INOX- ART zajdziecie również obudowy słupów, schody czy zlecenia nietypowe. Jeżeli szukacie solidnych balustrad ze szkła giętego, poręczy bądź ścian, zapraszamy do współpracy, a po więcej szczegółów na naszą stronę internetową.
http://inox-art.com.pl/oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. balustrady ze stali nierdzewnej, rury, profile czy płaskowniki z linami. Ponadto dysponujemy szeregiem balustrad ze szkłem bezpiecznym oraz hartowanym. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia oraz kompleksowej obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
http://inox-art.com.pl/oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
INOX- ART to firma, która specjalizuje się m.in. w dostarczaniu konstrukcji ze szkła wysokiej jakości. W ofercie posiadamy również elementy wykonane ze stali nierdzewnej czy kwasoodpornej oraz drewna. Jeżeli szukacie Państwo solidnych i eleganckich balustrad, zapraszamy do współpracy. Chętnie umówimy się na spotkanie i przedstawimy szczegóły oferty.
http://inox-art.com.pl/oferta
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded