Profile cover photo
Profile photo
Auto-naprawa Auto Handel Pomoc Drogowa Sylwester Kamiński
About
Posts

Post has attachment
Wiecie o tym, że płyn hamulcowy powinno się wymieniać co dwa lata? Jeśli zauważyliście, że hamowanie przebiega coraz gorzej i skuteczność ta spada, nie czekajcie dłużej! Zaniedbanie tej kwestii może kosztować naprawdę dużo! Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupiliście nowy samochód? Zauważyliście ostatnio, że musicie bardzo często wymieniać olej? Mimo że większość samochodów ma taką tendencję, to jednak warto skonsultować swój problem z fachowcem, by w przyszłości zapobiec problemom. Jeśli macie pytania, skontaktujcie się z nami! Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Klienci, a także Przyjaciele! Z okazji zbliżającego się Nowego Roku chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze! Składamy moc gorących życzeń! Aby wszelkie Wasze marzenia się spełniły! Aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech! Wszystkiego dobrego życzy Wam Auto-naprawa Sylwestra Kamińskiego! http://kaminskiholowanie24h.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mieliście wypadek, ale… za granicą? Co teraz? Skontaktujcie się z nami! Przyjedziemy tak szybko, jak to tylko możliwe! A flotę mamy naprawdę świetną, więc nie będziecie zbyt długo czekać. Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/ znajdziecie nasze dane kontaktowe. Warto mieć nasz numer kontaktowy w zanadrzu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie części do Waszego autka? Ford, Mazda, a może Honda? Skontaktujcie się z nami! W naszej ofercie znajdziecie świetne jakościowo części samochodowe. Od lat stanowimy kompleksowe wsparcie. Skusicie się? Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się nie tylko pomocą drogową. Rozwijamy się, ponieważ wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Transport, serwisowanie aut, a także sprzedaż części samochodowych. Imponująca oferta, prawda? Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/ znajdziecie nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie pilnie przetransportować dość… ciężki, nietypowy ładunek? Spokojnie! Skontaktujcie się z nami, a znajdziemy rozwiązanie! Mamy w tym imponujące doświadczenie. Przekonajcie się sami. Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy to wypadek osobówki, czy może pojazdu o większych gabarytach… możecie na nas, jak zawsze, liczyć. Jesteśmy dla Was od lat i to się nie zmienia, zaufajcie nam. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/, gdzie znajdziecie także nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako że jesteśmy prężnie działającą firmą, stawiamy na rozwój i poszerzanie naszej oferty. Dlatego też możecie u nas zakupić części samochodowe! Macie pytania? Pozostajemy do Waszej dyspozycji. Na stronie internetowej: http://kaminskiholowanie24h.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcielibyście zregenerować silnik? A może wymienić płyny? Doskonale trafiliście! Nasi specjaliści chętnie Wam pomogą. Na rynku zdecydowanie wyróżnia nas doświadczenie, które jest naprawdę imponujące. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę internetową: http://kaminskiholowanie24h.pl/oferta/, gdzie zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded