Profile

Cover photo
Pafco Company
23 followers|6,586 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
پنج نکته‌ای که می‌توان از بیت‌ کوین (Bitcoin) آموخت
در چند سال گذشته شاهد بوده‌ایم که کریپتو کارنسی یا پول‌های دیجیتال مانند «بیت‌کوین» به اکوسیستمی چند میلیارد دلاری تبدیل‌شده‌اند و صدها شرکت نوپا و بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذار مخاطره‌آمیز را جذب کرده‌اند.پول‌های دیجیتال بدون شک، نوآوری بزرگی در دنیای پرداخت‌های الکترونیک محسوب می‌شوند؛ اما در ضمن آموزه‌های گسترده‌ای فراتر از دنیای مالی در اختیار ما قرار می‌دهند. در اینجا پنج نکته‌ای را که رشد پول‌های دیجیتال در مورد آینده نوآوری به ما می‌آموزد عنوان می‌کنیم:
ادامه مطلب...
 ·  Translate
کریپتو کارنسی یا پول‌های دیجیتال مانند «بیت‌کوین» (Bitcoin) به اکوسیستمی چند میلیارد دلاری تبدیل‌ شده و بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذار را جذب کرده اند.
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
RFID چیست؟ امروزه به دلیل اهمیت شناسایی عناصر و جمع‌آوری داده‌های مرتبط به‌طور خودکار، فناوری‌های متعددی طراحی و پیاده‌سازی شده است.

امروزه ضرورت شناسایی خودکار عناصر و جمع‌آوری داده مرتبط به آنان بدون نیاز به دخالت انسان جهت ورود اطلاعات در بسیاری از عرصه‌های صنعتی، علمی، خدماتی و اجتماعی احساس می‌شود. در پاسخ به این نیاز تاکنون فناوری‌های متعددی طراحی و پیاده‌سازی شده است. به مجموعه‌ای از فناوری‌ها که از آنان برای شناسایی اشیاء، انسان و حیوانات توسط ماشین استفاده می‌گردد، شناسایی خودکار و یا به‌اختصار Auto ID گفته می‌شود. هدف اکثر سیستم‌های شناسایی خودکار، افزایش کارآیی، کاهش خطای ورود اطلاعات و آزادسازی زمان کارکنان برای انجام کارهای مهم‌تر نظیر سرویس‌دهی بهتر به مشتریان است. تاکنون فناوری‌های مختلفی به‌منظور شناسایی خودکار طراحی و پیاده‌سازی شده است. کدهای میله‌ای، کارت‌های هوشمند، تشخیص صدا، برخی فناوری‌های بیومتریک،OCR (برگرفته از optical character recognition) و RFID (برگرفته از radio frequency identification) نمونه‌هایی در این زمینه می‌باشند. در ادامه با فناوری RFID بیشتر آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب...

 ·  Translate
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 


به ارزیابی یک نرم‌افزار به‌منظور تشخیص تفاوت بین ورودی و خروجی مورد انتظار تست نرم‌افزار گفته می‌شود که شامل whitebox و blackbox است.قبل از پرداختن به موضوع تست نرم‌افزار بهتر است ابتدا تعاریف زیر مرور شود:

تأیید (Verification)

در این مرحله اطمینان حاصل می‌شود که آیا نرم‌افزار مورد نظر، با توجه به انتظار ما عمل می‌کند یا خیر.

اعتبارسنج (Validation)

این مرحله مشخص‌کننده این موضوع است که آیا نرم‌افزار نیازمندی‌ها را پاسخ‌گو هست یا خیر.

انواع رویکرد تست نرم‌افزار

whitebox testing-1

blackbox testing -2

Blackbox Testing

در این رویکرد، تست تمامی مکانیسم‌های داخلی یک سیستم نادیده گرفته می‌شود و روی خروجی تولیدشده تمرکز می‌شود. به این رویکرد تست نرم‌افزارfunctional نیز می‌گویندادامه مطلب تست نرم افزار...
 ·  Translate
در این مقاله انواع روش های تست نرم افزار بیان شده است. قبل از تست نرم افزار باید با تعاریف تائید (Verification) و اعتبار سنجی (Validation) آشنا شوید.
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 

امروزه دوره‌ای است که کاربران اینترنت در موتورهای جستجوگر راجع به اینترنت اشیا سؤال می‌پرسند؛ اما اینترنت اشیا واقعاً در زندگی چه معنی می‌دهد؟ ما سؤال‌های رایجی که در مورد اینترنت اشیا پرسیده می‌شود را جمع‌آوری کرده‌ایم و به آنها پاسخ داده‌ایم.

اینترنت اشیا چیست؟ (و چرا مهم است؟)اینترنت اشیا (که برخی مواقع به نام IoT شناخته می‌شود) جدید است. شرکت‌های فناوری برای دهه‌ها در این مورد بحث کرده‌اند و اولین تستر متصل به اینترنت در کنفرانسی در سال 1989 پرده‌برداری شد.

اینترنت اشیا درواقع، ساده است. اینترنت اشیا یعنی وصل کردن وسیله‌ها به یکدیگر از طریق اینترنت و اجازه دادن به آنها تا با ما و نرم‌افزارها و با دیگر وسایل ارتباط برقرار کنند. یک مثال مشهور در این زمینه، یخچال هوشمند است. چه می‌شد اگر یخچال شما می‌توانست به شما بگوید شیر تمام شده یا با مشاهده از طریق دوربین‌های داخلی، پیغام متنی بفرستد که نان موجود نیست و یا بگوید تاریخ انقضای نوشته شده روی کارتن ماده غذایی سر رسیده است؟؟؟

ادامه مطلب...


 ·  Translate
اینترنت اشیا یعنی وصل کردن وسیله ها به یکدیگر از طریق اینترنت واجازه دادن به آنها تا با ما و نرم افزارها و با دیگر وسایل ارتباط برقرار کنند. شرکت مهندسی پافکو
1
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
شما در مقاله وب سایت و تجارت الکترونیک با حیاتی ترین خاصیت های داشتن یک وب سایت خوب آشنا خواهید شد.

وب سایت - دفتر 24 ساعته

1- سایت شما با متقاضیان و محصولات و یا خدمات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعت های شبانه روز و روزهای تعطیل هم فعال است و تعطیلی در کار نیست.

وب سایت و یک راه ارتباط جدید

2- شما به جز فکس، تلفن و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگری بامشتریان دارید. نمایشگاه بین المللی خودتان با کمترین هزینه همیشه هست، بدون پرداخت قبض آب، برق، تلفن و مالیات، می توانید سایت داشته باشید.
ادامه مطلب...
 ·  Translate
شرکت طراحی وب سایت تجارت الکترونیک با تصویب قابلیت‌های وب۲ بمنظور افزایش مشارکت مشتری و دستیابی به ارزش اقتصادی بیشتر تحت تحولاتی قرار گرفته است. شرکت مهندسی پافکو بازاریابی اینترنتی
1
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
تجارت الکترونیک و طراحی سایت

در قسمت اول طراحی سایت و تجارت الکترونیک به بررسی تجارت الکترونیک و سهم مشارکت مشتری و دستیابی به ارزش اقتصادی پرداخته شد. همچنین به بیان برخی از تحقیقات صورت گرفته اخیر در حوزه تجارت اجتماعی پرداخته شد و نیازهای اصلی مشتریان شامل نیاز به انحصار گرایی، نیاز به احساس موفقیت و تخصص و نیاز به احساس تعلق و ارتباط با دیگران شناسایی و بررسی شد.
در این قسمت از مقاله به اصول طراحی تجارت الکترونیک و ویژگی های کاربردپذیری، سادگی، قابلیت روئیت و سایر ویژگی های آن را بررسی می کنیم.
ادامه مطلب...
 ·  Translate
طراحی سایت تجارت الکترونیک با تصویب قابلیت‌های وب۲ بمنظور افزایش مشارکت مشتری و ارزش اقتصادی بیشتر دچار تحولاتی شده است. شرکت مهندسی پافکو-طراحی سایت
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
NFC مخفف کلمه Near Field Communication و مجموعه‌ای از استانداردهای مخابرات بی‌سیم در فاصله‌های بسته و کوتاه است.اِن‌اف‌سی جایگزینی برای انتقال اطلاعات و فایل‌ها بین دو دستگاه موبایل توسط بلوتوث است که برخلاف بلوتوث نیازی به‌صرف زمان برای جستجوی دستگاه‌های نزدیک ندارد و به‌سادگی و با نزدیک کردن دستگاه دوم قابل‌استفاده است.

اِن‌اف‌سی و RFID گاهی به‌جای یکدیگر به کار می‌روند؛ اما در حقیقت NFC نسخه جدیدتری از RFID است. امواج RFID می‌توانند بُرد بیشتری داشته باشند. مثلاً در هنگام عبور از عوارضی با استفاده از این تکنولوژی شماره دستگاه پردازنده خودکار عوارض شما خوانده می‌شود. در حالی که برد ارتباطی اِن‌اف‌سی به ۴ اینچ محدودشده است. این موضوع اِن‌اف‌سی را برای کاربردهای حساس مانند موارد استفاده از کارت اعتباری و یا ورود به محل‌های امنیتی بسیار کارآمد می‌کند.

NFC امکان برقراری ارتباط دوطرفه را به وجود می‌آورد در حالی که RFID یک تکنولوژی خواندن یک‌طرفه است. انتقال عکس و کانتکت ها بین وسایل رایج‌ترین کاربرد اِن‌اف‌سی است.

ادامه مطلب...


 ·  Translate
نسل جدید شبکه های اجتماعی مبتنی بر NFC با “کیف پول موبایل” رابطه دارد. اِن‌اف‌سی تلفن هوشمند شما را جایگزین پول نقد خواهد کرد. شرکت مهندسی پافکو
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
Big Data یا داده بزرگ به چه صورت است؟ تصور شما از حجم انبوهی از داده‌ها چیست؟ یک هزار گیگابایت، ده‌ها هزار گیگابایت یا صدها هزار ترابایت!راهکارهای پایگاه داده، برای سال 2015 می‌توان نام‌های مختلفی یافت سال شبکه‌های اجتماعی، سال محاسبات ابری، سال تبلت‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند، سال سرویس‌های رنگارنگ اینترنتی و بسیاری موارد ریزودرشت دیگر؛ اما تنها با لحظه‌ای تأمل درخواهیم یافت که استفاده از هر یک از این ابزارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، یک نتیجه واحد در برخواهد داشت: تولید داده و اطلاعات در ابعادی باورنکردنی و غیرقابل‌تصور.
ادامه مطلب...
 ·  Translate
روند تولید داده با گسترش روزافزون تعداد کاربران سیستم‌های ارتباطی، ما را با مفهوم ``داده بزرگ`` یا Big Data رو به رو می سازد. شرکت مهندسی پافکو-طراحی سایت
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
نقش پروتکل SSL یا Secure Socket Layer در امنیت ارتباطات شبکه:

SSL یا Secure Socket Layer راه حلی جهت برقراری ارتباطات ایمن میان یک سرویس‌دهنده و یک سرویس‌گیرنده است که توسط شرکت Netscape ارائه شده است. درواقع SSL پروتکلی است که پایین‌تر از لایه کاربرد (لایه ۴ از مدل TCP/IP) و بالاتر از لایه انتقال (لایه سوم از مدل TCP/IP) قرار می‌گیرد.پروتکل SSL بهره‌گیری از موارد امنیتی تعبیه شده آن برای امن کردن پروتکل‌های غیر امن لایه کاربردی نظیر HTTP، LDAP، IMAP و غیره است. الگوریتم‌های رمزنگاری بر اساس پروتکل SSL بر روی داده‌های خام (plain text) که قرار است از یک کانال ارتباطی غیر امن مثل اینترنت عبور کنند، اعمال می‌شود و محرمانه ماندن داده‌ها را در طول کانال انتقال تضمین می‌کند. به‌بیان‌دیگر شرکتی که صلاحیت صدور و اعطای گواهی‌های دیجیتال SSL را دارد برای هرکدام از دو طرفی که قرار است ارتباطات میان شبکه‌ای امن داشته باشند، گواهی‌های مخصوص سرویس‌دهنده و سرویس‌گیرنده را صادر می‌کند و با مکانیسم‌های احراز هویت خاص خود، هویت هرکدام از طرفین را برای طرف مقابل تأیید می‌کند. البته غیر از این کار می‌بایست تضمین کند که اگر اطلاعات حین انتقال مورد سرقت قرار گرفت، برای رباینده قابل‌درک و استفاده نباشد که این کار را با کمک الگوریتم‌های رمزنگاری و کلیدهای رمزنگاری نامتقارن و متقارن انجام می‌دهد.

ادامه پروتکل SSL
 ·  Translate
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 

شما در مقاله وب سایت و تجارت الکترونیک با نکات کلیدی برای داشتن یک وب سایت استاندارد آشنا خواهید شد.

وقتی یک وب سایت دارید یعنی هیچ روز تعطیلی بی مشتری نمی مونید، یعنی شما به کوچه، محله و یا بازار محدود نیستید، یعنی همه شما را می بینند، یعنی می تونید خیلی از کارهای شرکت رو آنلاین از طریق اینترنت انجام بدید، مثلا برای استخدام کارمند، برای فروش محصولات، انبار داری خوب پس همه این موارد را ازطریق وب سایت مدیریت کنید.1-وب سایت شما خواب نداره و همیشه بیدار است

مثلا فکر کنید یک فردی شب ها موقع استراحت شروع به وبگردی و جستجو می کند پس همیشه و همیشه بیدار است و حاضره 24 ساعت شبانه روز به شما خدمت کند.ادامه مطلب تجارت الکترونیک...


 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
13 نکته کلیدی در انتخاب نرم افزار
شرکت پافکو مفتخر است که با بیش از یک دهه تجربه، جزء برترین‌ها در تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر وب است. رمز و راز موفقیت پافکو و دلیل اینکه مشتریان و مؤسسات دانشگاهی، پافکو را ERP برتر می‌دانند در نکاتی شامل امنیت نرم‌افزارها، سرعت، اثربخشی، کیفیت، سازگاری و غیره نهفته است.
شرکت پافکو با بیش از یک دهه تجربه در تولید نرم افزار های مبتنی بر وب با بهره بردن از بهترین نیروهای متخصص که سرمایه اصلی این شرکت می باشند موفق گردیده است نگرانی ها و دل مشغولی های مشتریان خدمات نرم افزاری را در هنگام انتخاب نرم افزار ERP از پیش روی بردارد و خاطری آسوده و مطمئن برای ایشان فراهم آورد.
ادامه مطلب...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Pafco Company
owner

Discussion  - 
 
مدیریت آموزشی چیست؟ بخش دوم
مدیریت آموزشی نوعی از مدیریت است که در مراکز آموزشی اجرا می شود.
مدیریت در مفهوم کلی و عام، از دیدگاه‌های متفاوتی تعریف شده است. به عبارتی مدیر هماهنگ‌کننده و کنترل‌کننده فعالیت‌های دسته‌جمعی برای رسیدن به هدف مطلوب سازمان با حداکثر کارآیی است.

مدیریت آموزشی؛ مفاهیم و تعاریف

ازآنجاکه مدیریت آموزشی نیز دربردارنده مفهوم کلی مدیریت در سازمان است قبل از تعریف مدیریت آموزشی، به تعریف مفهوم کلی مدیریت می‌پردازیم. مدیریت در مفهوم کلی و عام آن به شکل‌ها و دیدگاه‌های متفاوت تعریف شده است، به گفته یکی از صاحب‌نظران، به تعداد نویسندگان مدیریت از مدیریت تعریف ارائه شده است. مع‌ذلک، همه اندیشمندان مدیریت در یک نقطه اتفاق‌نظر دارند و آن این است که مدیریت عامل رسیدن به اهداف سازمان است. استونر می‌گوید، «مدیریت فرآیند برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هدایت و کنترل کوشش‌های اعضای سازمان و استفاده از تمام منابع سازمان برای دست‌یابی به اهداف معین سازمانی است» بیشترین تأکید این تعریف بر وظایف اصلی مدیریت و استفاده از همه منابع و امکانات برای رسیدن به هدف‌های سازمانی است.

ادامه مطلب مدیریت آموزشی...
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
http://www.pafcoerp.com
Collections Pafco is following
View all
Pafco Company's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.