Profile cover photo
Profile photo
EVENTARO
2 followers -
Jsme tam, kde to žije
Jsme tam, kde to žije

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Vítězka prvního ročníku pěvecké soutěže SuperStar a jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček Aneta Langerová dnes zavítá v rámci svých tří vánočních koncertů i do brněnského SONO Centra :-)

https://www.eventaro.com/event/aneta-langerova-sono-centrum-brno_14547
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vzpomínáte si na legendární animovaný sitcom Smolíkovi? Živé představení na náměty maďarského seriálu se spoustou oblíbených herců je dnes v 19:00 k vidění v pražském divadle Studio DVA! Přijďte se pobavit a zavzpomínat ;)

https://www.eventaro.com/event/smolikovi_22100
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedinečné vystoupení bratří Ebenů bude k vidění již dnes od 19:30 v brněnském Janáčkově divadle!

https://www.eventaro.com/event/bratri-ebenove-janackovo-divadlo-brno_14553
Bratři Ebenové
Bratři Ebenové
eventaro.com
Add a comment...

Post has attachment
Nezapomeňte již tento pátek 5.8.2016 na festival České hrady.cz v Rožmberku nad Vltavou. Letní kulturní festival České hrady.cz si klade za cíl především nabídnout návštěvníkům přehlídku nejúspěšnějších hudebních skupin současné tuzemské scény spolu s dalším kulturním programem. Zjištění, že stále více návštěvníků festivalu přijíždí například s rodinou v daném regionu na kolech, vedlo k logickému vyústění podpory cyklistiky.

Většina historických českých hradů leží uprostřed lesů a v blízkosti cyklotras a cyklostezek.

Prohlídka hradu Rožmberk nad Vltavou je pro návštěvníky festivalu zdarma.

+Festival České Hrady.cz
Add a comment...

Post has attachment
Nejstarší rockový festival na Opavsku „Štěrkovna Open Music“ se koná každoročně v druhé polovině července v Hlučíně a přináší zdejším divákům to nejlepší z české a slovenské rockové hudební produkce. Návštěvníci se ve sportovně-rekreačním areálu v Hlučíně mohou každoročně těšit na známá jména (v minulosti např.: Richard Müller, +KRYŠTOF či +Xindl X +XindlXOfficialVEVO ). Různorodá hudební produkce během tří dnů uspokojí svým nabitým programem i ty nejnáročnější rockové a popové fandy, jejichž sluchové bubínky budou vibrovat ještě dlouho po skončení této hlasitou hudbou napěchované přehlídky.

A pokud Vám tato akce nesedí? Nevadí, vyberte si z naší další nabídky akcí na našem portálu ... a hlavně ... Lajkujte a sdílejte, děkujeme :-)
Add a comment...

Post has attachment
Jste z Kroměříže a okolí? Užijte si kopec zábavy na prvním ročníku letní hudební párty pro malé i velké. Čeká Vás skvělá hudba, nabitý doprovodný program, dobroty a mlsání pro masojedlíky i vegetariány, letní chillout i aktivní sportovní zábava. Přijďte se přesvědčit 23.7.2016 na Pionýrskou louku, určitě se nebudete nudit!

A pokud Vám tento termín zrovna nevyhovuje? Nevadí, vyberte si z naší další nabídky akcí na našem portálu ... a hlavně ... Lajkujte a sdílejte :)
Add a comment...

Post has attachment
Plánuješ svatbu? Chceš mít přehled o počtu svatebních hostů nebo prostě jednoduše vyřešit pozvánku na tento svatební den?

Už si slyšel o Eventaru? Je to ZDARMA a využiješ ho třeba i na hledání akcí v tvém regionu. Za vyzkoušení ani podívání nic nedáš!

www.eventaro.com - Jsme tam, kde to žije


#svatba #planovanisvatby #wedding #planovani #akce #eventaro
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Právě je období plesů všeho druhu. Pořádáte nějaký? Potřebujete poslat pozvánky nebo jej chcete zdarma propagovat na internetu? Na portálu eventaro.com je to jednoduché a vytvoření můžete provést přes tlačítko Vytvořit akci :-)

https://www.eventaro.com/create-event/

#Ples
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Víte, že veletrh MOTOSALON v Brně je největší oborovou prezentací ve střední Evropě a navíc jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA)?

Pozvánku na tuto akci, která se bude konat v březnu 2016 naleznete na odkazu níže.

https://www.eventaro.com/…/veletrh-motosalon-2016-v-brne_261

#Motosalon #MotosalonBrno #BVV
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded